Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Na kaip dar tokie klausimai gali kilti? Aišku, kad reikia... Ir aš per vasarą jau išmokau savaitei planuoti, užsipirkinėti. Anksčiau chaosas būdavo. O kieno dėka išmokau? Jūsų, mielosios.
Atsakyti
Ir as cia ismokau taupiai maitintis - nepabekit mergaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 08 21, 09:12)
As visai atsipalaidavau ta prasme

na, atostogų metas, visos atsipalaidavę mirksiukas.gif
Atsakyti
reikia reikia temos, reiks susiimti, o ir sildymo sezonas gresmingai arteja, nori nenori greit reiks spaustis! butina si temele!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 08 21, 08:55)
Sveikos 4u.gif
Vasarai artėjant į pabaigą ir padvelkus rudeniui su visais mokykliniais rūpesčiais susirūpinam taupymu biggrin.gif
Aplamai ar yra pritariančių temos atnaujinimui? Ar verta čia rašinėt? g.gif


Be jokiu abejoniu reikia, is kur gi pasimokyt, kaip gyvent? As tik mokausi sitaip pragyvent - 200 lt. savaitei. Neiseina, bet ideju turiu kur semtis (cia). mirksiukas.gif Na grazu skaityt - savotiskas tiklas. thumbup.gif

Dar gerai, kad papasakotumete kaip sitaip sekasi suktis prie puodu, na kur laiko gaut? Darbas, seima, mokslai....zinau sakysite, ne as cia viena tokia, na bet nespeju.... verysad.gif todel tenka pirkti daugiau gatavo maisto, o jis juk brangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 21 rugpjūčio 2009 - 14:18
va su tuo ir man problema isidarbinus g.gif tuo labiau kad dirbu ne visada kaip priklauso nuo 8 iki 17h, buna ryte siek tiek laiko turiu, buna vakare, buna isvis nei sis nei tas ir grizus tik i lova griuti norisi.... kazkuria diena laisva kepiau varskes apkepa, tai prie to paties prisidariau ir varsketuku i kamera, keliom dienom jau buvo ko valgyt. bet ir vel nesinori visa laisva diena tarp puodu suktis.. kaip brangiosios jus viska spejat? ar kazka tiesiog reiks paaukoti, norint sutaupyt.. poilsi pvz.. g.gif
Atsakyti
aš irgi iš tyliujų būrelio biggrin.gif bet prabilau tam kad pasakyt jog ši tema puiki mirksiukas.gif ir aš seku,mokausi,kopijuoju jūsų meniu smile.gif
Atsakyti
as irgi is tyliuju blush2.gif bet visada paskaitau sia temele ir randu puikiu ideju, o paskutiniu metu ir pati bandau susidaryt meniu i prieki, nors aisku kartais keicias, bet vistiek taip lengviau, o ir kazkiek taupiau gaunasi smile.gif aciu uz puikia tema 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Matau visos vėl po atostogų pasiruošę kibti į darbus essen.gif
Tai renkamės rugsėjo pirmą savaitę thumbup.gif . Ir visos su meniu savo gathering.gif
P.S. O paliekam kiekvienai laisvai rašyti meniu ar kaip? Turiu omenyje, ar griežtai nuo pirmadienio iki sekmadienio, ar tegu kiekviena pasirenka, kaip patogiau g.gif . dar mano pasiūlymas visgi rašyti kainas, bet tik siūlymas blush2.gif , nes rodos yra tema kita panaši g.gif . Bet kartais nesinori lakstyti per abi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 08 25, 10:22)
Sveikos 4u.gif
Matau visos vėl po atostogų pasiruošę kibti į darbus essen.gif
Tai renkamės rugsėjo pirmą savaitę thumbup.gif . Ir visos su meniu savo gathering.gif
P.S. O paliekam kiekvienai laisvai rašyti meniu ar kaip? Turiu omenyje, ar griežtai nuo pirmadienio iki sekmadienio, ar tegu kiekviena pasirenka, kaip patogiau g.gif . dar mano pasiūlymas visgi rašyti kainas, bet tik siūlymas blush2.gif , nes rodos yra tema kita panaši g.gif . Bet kartais nesinori lakstyti per abi ax.gif


Butinai busiu, iki.... drinks_cheers.gif thumbup.gif as prisiderinsiu prie Jusu. pioneer.gif
dar imeskite ne tik meniu bet ir laiko taupymo programele... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 08 25, 10:22)
Sveikos 4u.gif
Matau visos vėl po atostogų pasiruošę kibti į darbus essen.gif
Tai renkamės rugsėjo pirmą savaitę thumbup.gif . Ir visos su meniu savo gathering.gif
P.S. O paliekam kiekvienai laisvai rašyti meniu ar kaip? Turiu omenyje, ar griežtai nuo pirmadienio iki sekmadienio, ar tegu kiekviena pasirenka, kaip patogiau g.gif . dar mano pasiūlymas visgi rašyti kainas, bet tik siūlymas blush2.gif , nes rodos yra tema kita panaši g.gif . Bet kartais nesinori lakstyti per abi ax.gif

bandysiu ir aš prie jūsų aktyviau prisijungti mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Manau, kad nuopirmadienio iki sekmadienio . Ir su kainomis. Lengviau palygint bus mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes
ar priimat naujokes blush2.gif
Atsakyti