Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(Brno @ 2009 07 17, 10:37)
*ojetau, jau vel penktadienis  doh.gif  Na laikas man lekia neitiketinai greitai...

**As vel neturiu ka parasyt, vasara visai vadeles atleidau, tai komandiruote, tai kelione, tai sergu, tai sveciai va dabar.

***Bet zadu pasitaisyti, bjaurybes vienos cia nepaliksiu  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

bjaurybe, geru atostogu, lauksim sugriztant  4u.gif

* aga, ypač vasarą doh.gif
**kad man taip blush2.gif , reiks kiba keisti darbą g.gif , važinėsiu su reikalais ir bus proga nuo valgio darymo nusimuilinti ax.gif
***nepalik mirksiukas.gif
Atsakyti
kodėl neberašot?
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 27, 10:08)
kodėl neberašot?

atostogauja visos tongue.gif
Atsakyti
nevalgom tongue.gif
Atsakyti
as sugalvojau, kad badysiu kitaip siek tiek. nueinu i parduotuve, kai galiu, nusiperku kam tuo metu yra akcijos - pvz makaronu, mesos gabala, farso, ar vistienos, na kam tuo metu kokia geresne akcija. varskes pvz. ir tada grizus misliju ka is tu produktu gaminti, kokiom bent 3 dienom. g.gif paskui vel. ziuresiu kiek isleisiu savaitei taip. nes kai pradejau dirbti, tai neber kada kasdien taisyti valgyt, dar neismokau isivaziuoti i ritma ir viska suspeti smile.gif
Atsakyti
Bandysiu jungtis. 2 žmonės + 2 katės, Vilnius. Problema su apskaičiavimais: produktų užsipirkimu rūpinasi vyras, taigi tikslių sumų nežinau, nebent nepamiršta neišmesti čekio, o aš nepamirštu to čekio pasmalsauti biggrin.gif
Na kartais ir pati perku, kai šišas užeina, bet jis užeina retai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vasarai artėjant į pabaigą ir padvelkus rudeniui su visais mokykliniais rūpesčiais susirūpinam taupymu biggrin.gif
Aplamai ar yra pritariančių temos atnaujinimui? Ar verta čia rašinėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 08 21, 08:55)
Ar verta čia rašinėt? g.gif

Tikrai verta thumbup.gif
As is cia pasisemiu nemazai ideju, kaip skaniai ir taupiai ismaitinti seimyna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 08 21, 08:05)
Tikrai verta thumbup.gif
As is cia pasisemiu nemazai ideju, kaip skaniai ir taupiai ismaitinti seimyna thumbup.gif

nu, palauksim kitų aktyvisčių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 08 21, 09:09)
nu, palauksim kitų aktyvisčių biggrin.gif

As tai visa laika buvau tylioji temos sekeja blush2.gif Ir labai aciu Tau uz pastangas thumbup.gif
Atsakyti
as irgi is tu tyliuju blush2.gif bjaurybe nesugalvok pabegt! tavo meniu nuolat stebimas ir is jo pastoviai mokomes bigsmile.gif vis delto gerai, kad prasides rugsejis, vadinasi ir cia prades rinktis visos taupiosios biggrin.gif
Atsakyti
bjaurybe, tu sitoj temoj esi pavyzdine taupytoja, puiki seimininke thumbup.gif Kaip cia be taves butu?
As visai atsipalaidavau ta prasme, jog po keliu savaiciu kruopstaus rasymo ir skaiciavimo, tapo aiskus seimos meniu, pirkiniu kiekis ir t.t. Siuo metu labai tingiu vel rasyti viska ir skaiciuoti blush2.gif Bet nuo rudens jauciu teks, kad nenugrybauti i lankas g.gif
Atsakyti