Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Pusryciai - vaikui miltiniai blynai su uogomis, man su vyru - naminiai hamburgeriai su mesa, suriu, agurku, pietus - vakariene vistienos kotletai, bulviu kose, kas valge su pekino kopustu, kas tik su pomidorais
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 06 27, 20:43)
Pusryciai - vaikui miltiniai blynai su uogomis, man su vyru - naminiai hamburgeriai su mesa, suriu, agurku, pietus - vakariene vistienos kotletai, bulviu kose, kas valge su pekino kopustu, kas tik su pomidorais

Ne ten parasiau 4u.gif
Atsakyti
Na va gryzau ir as pavelavus 4u.gif

Kadangi dabar gyvename dviejuose namuose, tai ir maisto reikia i abu saldytuvus doh.gif , tai ir isleidau praeita savaite daugiau, apie 200 lt doh.gif . Tikiuosi ryt pagaliau liksim nakvot naujuose namuciuose, tai ir islaidu apmazes tongue.gif.

Kas buvo gaminta:

Kepta vistiena marinuota, su svieziom bulvem, salotos.
Desreles pieniskos pakeptos su kiausiniu ir virtom bulvem.
Kotletai su makaronais, salotos.
Guliasas su saldytom darzovem, bulves.
Sriubos: perliniu kruopu su brokoliais ir kt darzovem, burokeliu, pupeliu, svieziu darzoviu, ryziu- darzoviu.
Pusryciai: sumustiniai, vaikui varskytes arba jogurtai (dar isigudrino su manim sumustinius valgyt smile.gif , tiksliau kas ant virsaus uzdeta - suri, desryte biggrin.gif )
Vakariene: vaikui visokios koses, kasdien vis kitokia, arba omletukas. Mums- likuciai nuo pietu unsure.gif .

Vel ataskaita nedetali, nes kraustymasis visa laika uzima, ner kada uzsirasinet blush2.gif . Parduotuve bus toli, reciau ten lankysimes thumbup.gif , o ir valgyt taip nesinori, kai naujus namucius isirenginejam tongue.gif
Atsakyti
Aš pirma bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif
Kadangi vėl pradėjo mūsų karvutė pieną duoti, tai dabar grietinės nebeperkam ir grietinėlės turim sočiai, nes nuo 3 l stiklainio būna 1 l grietinėlės, iš pusės pasirauginu grietinę, o kitą pusę sunaudoju troškinimui ar į kavą. Dar tie pats žmonės aprūpina mus kiaušiniais, varške, braškėmis, svogūnų laiškais. Vėliau būna ir kitos uogos su daržovėmis. Bulves irgi iš rudens, dabar pritrūkom, tai atvežė ir senų, nebrangios po 0,30 lt, bet gerai išsilaikę. Pasiėmėm 10 kg. Vyras dar parsiveža iš tėvų, kai važiuoja, bet dėl bulvių nelabai apsimoka. Dalis maisto atsiveštinė iš kaimynų blush2.gif , taip kad išlaidos maistui tikrai neatitinka realybės biggrin.gif . Bet po senu įpročiu vistiek rašau ką pirkau ax.gif

Buvo pirkta:
varškė 5 lt, paprikos 4 lt, cukrus 20 lt, pienas 3 l, duona 2 lt, braškės 80 lt, lašiniai 13,10 lt, daržvės 9 lt, batonas, kepenėlės 4,60 lt, bandelės ir sausainiai prie kavos 6 lt, daržovės 9,80 lt, burokėliai 0,80 lt, vyšnios 4 lt, bandelės hamburgeriams 1,60 lt, sūreliai 1,20 lt, braškės 8 lt, pienas 7,50 lt, sviestas 7,80 lt (pigiau, tai paėmiau ir užšaldžiau), bulvės 3 lt, kiaušiniai 3,50 lt. Viso: 175 lt

Pradėjau jau atsargas daryti žiemai. Kol kas rašau prie maisto viską į šį mėn., bet dar atskirai pasidariau grafą, kur suvesiu visos sezono atsargų išlaidas (dangteliai, cukrus, prieskoniai ir pan.). Pirkau 20 kg braškių, padalinau į tris dalis, vieną dalį užšaldžiau, kitą išviriau, trečia ėjo kompotams. Laukiam dabar vyšnių.

6. pusryčiai sumuštiniai ir likučiai, pietūs varškės apkepas, vakarienei kepta šoninė su kiaušiniais. Naktipiečiai vaikams batonas su šokoladiniu kremu ir kakava.

7. pusryčiai varškėtukai ir sumuštiniai, pietums keptos įdarytos paprikos ir vaikams kimšti makaronai. Vakarienei sausi pusryčiai su pienu ir dar daug visko, kas po ranka papuolė doh.gif .

1. vaikams pusryčiams sumuštiniai, yra sūrio, mėsytės, pietums sriuba ir paprikos, kimšti makaronai, kas ką norės. Aš pusryčiams jogurtą valgiau su bananu. Pietų dėjausi papriką su bulvėmis, vyras papriką ir sriubą. Gryžus išviriau bulvių košę su spirgučiais ir valgėm su daržovėmis. Nakčiai šeimyna valgė kakavinį sūrį su batonu.

2. vaikams tas pats, pietums irgi tas pats likę. Mes valgėm sumuštinius su sūriu. Aš dėjausi papriką ir daržovių, vyras irgi, tik dar sriubos dėjosi. Gryžus kepiau kepenėles ir bulvių koše ir daržovėmis.

3. vaikams tas pats. Aš pusryčiams jogurtą ir bananą valgiau. Pietums vaikams kepeninės kotletų su bulvėmis palikau. Aš dėjausi kepenėlių keptų su koše, vyras kepenų kotletus dėjosi su koše ir paskutinę sriubą susipylė. Gryžus nedariau nieko, nes karo stovis buvo doh.gif . Nakčiai pieniškos makaronų išviriau vaikams ir patroškinau kitai dienai vaikams pietums lašišą.

4. vaikams pusryčiams tas pats. Aš valgiau bananą, braškes ir jogurtą. Vyras sumuštinius valgė. Pietums įsidėjau lašišą su ryžiais. Vyras sriubą likusią iš vakaro susipylė ir kelis dar užsilikusius kimštus makaronus susidėjo, dar lašinukų pasipjaustė. Vaikams pietums lašišos buvo, dar kameroje koldūnų, žuvų pirštelių, sumuštinių pasidarys ar kiaušininę picą išsikeps. Gryžus dariau makaronus su tunu ir grietinėle. Vakarienei miltinius blynus su braškėmis.

5. vaikams pusryčiams kas šaldytuve, vyras be pusryčių liko, jam dar paskelbtas karas rolleyes.gif . Aš bananą ir braškes su jogurtu pasidariau. Pietums yra dar lašišos, blynų tešlos palikta, dešrelių ir šiaip likučių. Gryžus nori nenori teks kažką daryti doh.gif , nes gatavo jau nieko nebebus schmoll.gif . Turiu kameroje per akciją pirktos šaldytos tešlos picai, yra sūrio ir pomidorų, jei pavyks dar rasiu rūkyto kumpelio, nepavyks bus pica vegetariška biggrin.gif

"Damušinėjimų diena: ryškiai nepavyko schmoll.gif






Atsakyti
o as si karta nieko negaliu surasyti, nes visa savaite buvau komandiruotej, tik sian grizau. Seimyna maitinosi kaip mokejo, cekiuku niekas nerinko, rasyti taip pat nieko nerase. Bet nuo ryt tikiuosi viskas gris i savas vezes ir kita penktadieni turesiu ka parodyti bigsmile.gif

bjaurybe, uz ka taip su vyru katiauji?
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 07 03, 11:08)

bjaurybe, uz ka taip su vyru katiauji?

Pirkom baldus prieš 1,5 mėn, o dabar jie prasčiau atrodo nei senieji. Ant jų buvo, ir kakava, ir sriuba, ir šuns seilėtekis, o galų galiausiai koldūnai atsidūrė doh.gif
Na, ir chebra gudriau nesugalvojo, kaip tik tas demės pagalvėlėmis apdelioti, kad nesimatytų. Aišku, jau niekas neišsiplovė bet kokiu atveju doh.gif. Maniau, vaikai dideli, jau galim ir geresnius nusipirkti, nesudirbs taip kaip mažiukės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 07 03, 08:20)
kakavinį sūrį su batonu.



koks cia suris? Nesu nei macius, nei valgius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 07 03, 15:20)
koks cia suris? Nesu nei macius, nei valgius  bigsmile.gif

toks kibiriukuose, čia lenkiškas produktas blush2.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Labai tyku čia , matyt jau atostogauja visos biggrin.gif
Taigis, prašom vertinti mirksiukas.gif

Buvo pirkta:varškė 5,16 lt, duona, batonas, vištienos šašlykas 8,80 l, rūkyta dešra 8,10 lt, saulėgrąžos, ledai 25 lt, mineralinis, sūreliai, kepenėlės 4 lt, sv. laiškai ir krapai, fri bulvytės 4 lt, pomidorai, agurkai 6,20 lt, vyšnios 3 lt, bananai 4 lt, pienas, braškės 10 lt, šviežios morkytės 1,30 lt, agurkai 3 lt, vyšnios 6 lt, kava 13.29 lt, bananai 3.16 lt, silkė 6 lt, agurkai 5 lt, vyšnios 5 lt, vištiena 5,50 lt, baronkytės, krekeriai, cukrus, sausi makaronai, saldainiai, natūralus jogurtas, košė ryžių dribsnių, sausia pusryčiai. Surašiau atrodo viską, bet gal dar ką ir praleidau. Konkrečią sumą parašysiu vakare, nes namie kompe exelyje viskas. Kai kas iš šitų produktų bus veštis į pajūrį, tiesiog eidama nupirkau ir padėjau (sausainiai, kava, saldainiai, sriubos, košė...)

6. pusryčiai grikių košė, vaikai po sūrelį dar valgė. Pietums šaltibarščiai ir vištienos šašlykas. Vakarienei kas ką rado.

7. pusryčiai varškės apkepas blush2.gif , nu prieš kelionę reikėjo sočiai pavalgyt. Pietums įdėjau sumuštinių su sūriu ir dešra, daržovių. Vakarienei pieniška makaronų ir likučiai iš šaldytuvo kam trūko.

1. pusryčiams buvo kiaušinienė, pietums kepti vištienos ketvirčiai su fri bulvytėmis ir morkų salotomis. Vakarienei pasišildė vaikai apkepo likutį, braškių su pienu, dar tepėsi batoną su šokoladiniu sūriu.

2. pusryčiai šeimynos nežinomi, aš valgiau banana ir jogurtą. Pietums įsidėjau vištienos ketvirtį su bulvėmis, agurku ir pomidoru. Šeimynai liko lambukų sriuba ir po vištienos ketvirtį. Gryžus kepiau miltinius blynus su braškėmis.

3. pusryčiai man bananas ir jogurtas, ilgai miegantiems nereikia valgyt biggrin.gif . Pietums chebra išsivirė koldūnų iš kameros ir turi dar vieną ketvirtį. Aš įsidėjau sparnelį su bulvėmis ir agurką su pomidoru. Gryžus kepiau sprandinės kepsnius su bulvių koše ir daržovėmis.

4. pusryčiai man du sumuštiniai su tepamu sūriu ir jogurtas. Pietums šeimai liko gabaliukas vištos, du kepsniai, sriubos likutis. Kadangi po pietų viena pusė šeimos išvažiavo svečiuotis keliom dienom pas senelius, tai tuo pačiu ir sunaikino likučius. Gryžus su dukra pasidarėm agurkų pomidorų salotų su jogurtu ir silkės pasidarėm, pasikepinom vakarykščių bulvių. Nakčiai pienas su braškėmis. Dukra dar picą pasišildė iš kameros.

5. pusryčiai man grūdėta varškė ir bananas, dukra nežinau ką darysis, yra grikių košės, varškės, jogurto, sumuštinį gal darysis. Pietums įsidėjau dvi sardeles su duona ir agurku, dukrai irgi yra to pačio. Vakare gryžę suvalgysim lambukų sriubą, nes buvau pamiršus visai kad turim. Pasidarysim dar silkės šaltam. Nakčiai ką nors sumąstysiu dukrai g.gif

Šią savaitę dar užteko maisto ir ne viską pirkau, turėjom jogurto ir sūrio, bet jau likutis tik belikęs. Dar varškės grūdėtos yra ir tepamo sūrio kitai savaitei. Kol kas dar miltų, aliejaus ir makaronų turim, pratemsim per atostogas, bet gryžus reiks vėl mauti ant staigiųjų į lenkus doh.gif

Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 07 10, 09:28)

Laba 4u.gif

perskaiciau, kad pirkai daug braskiu - labai smalsu kur, lt ar uzsienines ir po kiek ax.gif

aciuks 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(folija @ 2009 07 12, 19:12)
Laba 4u.gif
perskaiciau, kad pirkai daug braskiu - labai smalsu kur, lt ar uzsienines ir po kiek  ax.gif

jau esu minėjus, kad yra ūkininkai kurie mūsų aplinkinius namus aprūpina sezoninėm daržvėmis ir vaisiais, o žiemą pienu ir kiaušiniais ax.gif
Braškes pirkau po 4 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(folija @ 2009 07 12, 19:12)
Laba 4u.gif

perskaiciau, kad pirkai daug braskiu - labai smalsu kur, lt ar uzsienines ir po kiek  ax.gif

aciuks  4u.gif  4u.gif


Hales turguj siandien buvo braskes po 5-6, melynes po 6, zemuoges po 4 (stiklinyte), cukinijos po 4 (kg)
Atsakyti