Įkraunama...
Įkraunama...

Partizanai - banditai ar kovotojai už laisvę?

QUOTE(Anndora @ 2009 07 28, 14:22)

Tai ne informacija, o rusiška propaganda. doh.gif doh.gif

žiauru
Atsakyti
QUOTE(Anndora @ 2009 07 28, 15:22)

Panasiu istoriju ir mano senelis (jau a.a.) pasakojo..kaip "liaudies gynejais" patape - buve kaimynai - zude kaimynus... Kaip ji pati buvo issivede i miska ir per plauka nenusove.. Kraupiausia,kad po daugybes metu-jau po LR nepriklausomybes paskelbimo-ir gyvu is tu "kovotoju" teko pamatyt-jau pagerbtu..Prie gero noro net ir pavardemis galima pavardinti,bet ka tas pakeistu.. Liudininku juk gyvu like nebedaug.. O ir paciu partizanu nedaug..Bet kad pries skelbiant juos kazkokiais kovotojais idejiniais butu grazu bent jau koki tyrima rimta padaryt-ir nusviest ivykius objektyviai,o ne taip,kaip konkreciu laikotarpiu reikia.. Kad ir-kaip jusu imestam strpsny siuloma-atsakyt i klausimus-vat kas tuomet nuzude tukstancius paprstu kaimieciu,vaiku..ir uz ka? Inest aiskumo,o ne slept viska po kazkokiais abstrakciais pasvarstymais,kad laikai tokie buvo,kad vat gal galejo kazkas kazka netycia nudobt,gal apsimete kazkas tuo ar anuo..Gi liudininku dar yra..Ju vaiku,girdejusiu tuos pasakojimus su pavardemis..

ciatata is straipsnio: "Kodėl nieko nedaroma, nesistengiama išsiaiškinti, ar kartais tarp triumfuojančių „kovotojų už Lietuvos laisvę“ nėra tokių, kurie susiję su anų laikų įvykiais ir galėtų paaiškinti, nušviesti tų pokario dramų aplinkybes? Jie kasmet renkasi į savo „sueigas“, didžiuojasi savo praeitimi. Tai ir galėtų papasakoti, kas, kur ir kokioje aukų sąrašo vietoj „pridėjo“ savo ranką… Arba, jeigu nieko nežudė, tegul pasako, kas jo būrio veiksmų rajone nužudė sąraše nurodytus žmones"--vat butent-jei jau norima kazka paneigt ar uzdraust-pirmiausia tuomet reiktu rimto tyrimo,kuris sudeliotu taskus ant "i"..

Papildyta:
Bijau,kad ateis laikas,kai ir Petrikis bus paskelbtas nekalta auka uz geresne Lietuva ir kaip kovotojas pries siendienine santvarka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 28 liepos 2009 - 14:45
QUOTE(Karusia @ 2009 07 28, 13:17)
O gal greičiau nepatiko, kad mokytoja buvo, mokykloje dirbo.

Na, mano senelius tikrai ne miškiniai išvežė už tai, kad mokykloje dirbo g.gif

QUOTE(Anndora @ 2009 07 28, 15:22)
Ir dar:

Anndora, jūsų postus moderatoriai turėtų išvis blokuoti už propagandos skleidimą doh.gif Tą tinklalapį, iš kurio imate "informaciją", jau į teismą padavė, ir labai teisingai. Visai žmonės pablūdo: skaito kažkokius podpolnus puslapius su raudona žvaigžde viršuje ir įsivaizduoja, kad gauna "informaciją" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 28, 09:12)
o o apie Žygą ir atetininkus tai ir visai patyliu, ir apie Galadauską. Kur Žygas šiandien, ar jis vėl amerikon išdūmė aš ir nežinau,

Žygas - dabar kunigas. man atrodo, kad kažkur Kaune, turėtų būti dėstytoju, nes moksliniai laipsniai "nenuplaunami". bet ateitininkai ir dabar sėkmingai veikia tongue.gif išbandyta organizacija, vistik ne vieną dešimtmetį atlaikė.

QUOTE(mafijozė @ 2009 07 28, 09:37)
Jeigu jūs moteriškės nežinot, kas tai yra Lietuva, tai turėtumėt gėdytis doh.gif  Žodis Lietuva turi būti įrašytas kiekvieno lietuvio širdyje ir be jokių bandymų paaiškinti, išvedžiojimų, politizavimo ir t.t.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Partizanai - kovotojai už laisvę.


QUOTE(mafijozė @ 2009 07 28, 15:20)
Na taip, lengviausia yra pradėti žmogų įžeidinėti. Tiek to, savo nuomonę išsakiau, bet į kraštutinumus nesivelsiu.
aš ir nesakiau, kad buvo geri tie, kurie vykdė nusikaltimus.

paskaityk savo postą aukščiau. ar įžeidimas - pastaba? tokiu atveju kaip itin dirgli neturėtumėte turėti jokių kontaktų su ginklais. Vardan aplinkinių apsaugos.


SUOMI - tuo atveju - miškiniai. nes stribai naktį bijojo kišti nosį į kaimą.
dabar dar tokia mintis kilo - kas geriau - kulka kūdikiui kakton, ar tremtis, kur yra nors viltis išlikti (įrodymas - jūs). Nepykit 4u.gif čia tarpu kita ko.

Tiesiog bandau pasakyti, kad buvo karas. tamsiųjų gaivalų karas. naikinantis nekaltus žmones, ir abiejose pusėse - nekaltų šventųjų - nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2009 07 28, 15:50)
Na, mano senelius tikrai ne miškiniai išvežė už tai, kad mokykloje dirbo g.gif
Anndora, jūsų postus moderatoriai turėtų išvis blokuoti už propagandos skleidimą doh.gif Tą tinklalapį, iš kurio imate "informaciją", jau į teismą padavė, ir labai teisingai. Visai žmonės pablūdo: skaito kažkokius podpolnus puslapius su raudona žvaigžde viršuje ir įsivaizduoja, kad gauna "informaciją" doh.gif


kodėl manot, kad informacijos negauna? Man labai įdomu būtų sužinoti kodėl ir už ką mano prosenelį, savanorį, kovotoją už Lietuvą I Pasauliniam kare, po II Pasaulinio karo , kitas Lietuvos vaduotojas Juozas Rašytinis, ėmė ir nušovė? Šiaip tai buvo miškinis ir banditas tas Juozas Rašytinis, ir žydšaudys. Dar ir šiai dienai Liudvinave yra ne vienas gyvas liudininkas to žmogaus piktadarysčių. Gal už tai ir buvo ne ant palciaus pamestas, o tų pačių liudvinaviečių išvietėn įmestas ir užmūrytas. Nepriklausomos Lietuvos laikais buvo garsiai paskelbta apie jo palaikų perlaidojimą su iškilmėm Marijampolėj, tik kad žmonės neleido, atkast leido, ir prastą vietelę Liuvinavo kapinėse surado, bet tai ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 28, 15:02)
paskaityk savo postą aukščiau. ar įžeidimas - pastaba? tokiu atveju kaip itin dirgli neturėtumėte turėti jokių kontaktų su ginklais. Vardan aplinkinių apsaugos.

aš nesu dirgli, šiuo klausimu reikėtų labiau jums pačiai susirūpinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 28, 16:02)
Žygas - dabar kunigas. man atrodo, kad kažkur Kaune, turėtų būti dėstytoju, nes moksliniai laipsniai "nenuplaunami". bet ateitininkai ir dabar sėkmingai veikia tongue.gif išbandyta organizacija, vistik ne vieną dešimtmetį atlaikė.



rimtai? Kunigas? Tai o kaip antropologija biggrin.gif . Labai įdomu. Būtų įdomu susitikti, pasiieškosiu nformacijos. Ką žinot apie kitus? Ta prasme tuos , nuo kurių atgimė tie ateitininkai. Gerai laikai tada buvo, visi jauni buvom, bendravom, beivek nesipykom... Tų laikų dažnai pasiilgstu. Esu buvus ne kartą ateitininkų stovykloj Antalieptėje, labai fainas kunigas buvo, dabar jis jau kitur, Dūkšto kunigas patiko, labai linksmai leisdavom laiką. Kretingoj atgimė Pranciškonų vienuoliai gyveno, kiek ten kartu su jais arbatos per naktis išgėrėm apie gyvenimo tiesas bekalbėdami. Aš niekada ateitininke nebuvau smile.gif , čia tiesiog jaunimo organizacijos taip bendradarbiavom. Romuvos stovyklos, apskritai nepakartojamos buvo- senieji amatai, laužai...gal dalyvavot jaunimo veikloj , Karusia?
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 28, 16:19)
rimtai? Kunigas? Tai o kaip antropologija biggrin.gif .

Esu buvus ne kartą ateitininkų stovykloj Antalieptėje, labai fainas kunigas buvo, dabar jis jau kitur,

...gal dalyvavot jaunimo veikloj , Karusia?


Agha. antropologiją jis dėstė universitete. jam viena su kita neprieštarauja. labai įdomus žmogus.

Dauknys, Panevėžio rajone, Naujamiestyje, user posted image

nedalyvavau schmoll.gif jaunystėje reikėjo rūpintis išgyvenimu, tik paskui dirbant teko "globoti" jaunuosius....
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 28, 16:33)
Agha. antropologiją jis dėstė universitete. jam viena su kita neprieštarauja. labai įdomus žmogus.

Dauknys, Panevėžio rajone, Naujamiestyje, user posted image

nedalyvavau schmoll.gif jaunystėje reikėjo rūpintis išgyvenimu, tik paskui dirbant teko "globoti" jaunuosius....


vaje Algelis, bet koks jis fainas buvo, bet gal čia tik man biggrin.gif labai smagu būdav bendrauti, aš nežinau koks jis buvo kaip kunigas, bet kaip draugas, žmogus nu nepakartojamas- bajeristas toks.
Žygas, man buvo įdomybių įdomybė jį ir pamačius ir jo paklausius, o jau ta jo plaukuosena. Ir veido tokio įdomaus buvo, Saulius irgi keistavotas toks buvo, mergas labai mėgo kirkinti.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 28, 16:02)
dabar dar tokia mintis kilo - kas geriau - kulka kūdikiui kakton, ar tremtis, kur yra nors viltis išlikti (įrodymas - jūs). Nepykit  4u.gif čia tarpu kita ko.

Tiesiog bandau pasakyti, kad buvo karas.

Na, turbūt jums ne paslaptis, kad nemažai ir sušaudytų bei nukankintų buvo, ne tik ištremtų? Ir apskritai - neketinu diskutuoti apie teigiamas tremties puses biggrin.gif Tikrai ne stribams ar kegebistams reiktų padėkoti už tai, kad kažkas išliko.

Taip, aš tą patį sakiau savo kažkuriame ankstesniame pasisakyme. Šventųjų nebuvo, arba buvo nedaug. Aš visgi pasisakau už tą pusę, kuri kovojo už savo šalį. Kitas dalykas - kiek tarp jų buvo visokio plauko personų.

QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 28, 16:09)
kodėl manot, kad informacijos negauna?

Žilinskiene, jūs jau nepirmąkart šioje temoje nusigriebiat kažkokį sakinį, prisitaikot visai be konteksto ir cituojat unsure.gif Mano ironija apie "informaciją" buvo taikyta išimtinai to nusikalstamai propagandinio tinklalapio skaitytojai, kuri, regis, labai džiaugėsi savo atrastu žinių šaltiniu. Ne apskritai visiems, su kurių nuomone aš nesutinku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2009 07 28, 18:14)

Žilinskiene, jūs jau nepirmąkart šioje temoje nusigriebiat kažkokį sakinį, prisitaikot visai be konteksto ir cituojat unsure.gif Mano ironija apie "informaciją" buvo taikyta išimtinai to nusikalstamai propagandinio tinklalapio skaitytojai, kuri, regis, labai džiaugėsi savo atrastu žinių šaltiniu. Ne apskritai visiems, su kurių nuomone aš nesutinku mirksiukas.gif


o jūs jau kelintą kartą temoje bandote nurodyti kam ką skaityti, ką užblokuoti, ką cituoti. Kaip jums atrodo visa tai? Asmeninius sakymus arba sakykit asmeniškai, arba pasilikit juos sau, jei nenorit kad cituotų. O toliau, tai ir nežinau, prašykitės kur cenzoriaus vietos, jei toks jūsų pašaukimas.
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 28, 19:09)
o jūs jau kelintą kartą temoje bandote nurodyti kam ką skaityti, ką užblokuoti, ką cituoti.

Jei gerai pamenu, visgi vienintelį kartą parašiau, kad anddoros (ar kaip ten) postą moderatoriai turėtų užblokuoti - dėl tos nuorodos, kurią neveltui ne man vienai norėtųsi uždrausti biggrin.gif
O prašyti, kad būčiau teisingai cituojama, gal vis dėlto turiu teisę? g.gif
Nu bet jau jautrumas žmonių... doh.gif Kas per asmeniškumai iškart?!
Atsakyti