Įkraunama...
Įkraunama...

Partizanai - banditai ar kovotojai už laisvę?

QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 22, 16:55)
va čia platesnė Anušausko analizė padaryta

Ačiū. Galima pasidomėt. Ypatingą patikimumą garantuoja šaltiniai:
Lentelė sudaryta remiantis:. NKVD–MVD–MGB vidaus kariuomenės kovinės ir operatyvinės tarnybinės veiklos 1941–1946 m. pažyma, Rusijos valstybinis karo archyvas (toliau – RVKA), f. 38650, ap. 1, b. 313, l. 3..
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2009 07 22, 20:33)
Ačiū. Galima pasidomėt. Ypatingą patikimumą garantuoja šaltiniai:
Lentelė sudaryta remiantis:. NKVD–MVD–MGB vidaus kariuomenės kovinės ir operatyvinės tarnybinės veiklos 1941–1946 m. pažyma, Rusijos valstybinis karo archyvas (toliau – RVKA), f. 38650, ap. 1, b. 313, l. 3..


http://www.genocid.l...tras/lt/343/c/#

tai yra tai, kuo galima tikėti ir pasitikėti, tai žmonės išmanantys savo darbą ir žinantys ką daro. Bobučių pasakojimai jie yra geraibet jie yra pasakojimai. Taip šaltiniai yra patikimi, skaičiai paknakamai aiškūs. Kas jums netinka nežnau, gal jūs kažko neperskaitot ar nesuvokiat,na jūsų galų gale tai bėdos.
Tik pabaigai pasakysiu, kad kažkokia rezistencinė kova vyko, tik NKVD dokumentai tai ir patvirtina, be jų nieko ir nežinotumėm biggrin.gif faktas. Gaila, kad jūs to nesupratote.
Papildyta:
http://www.kgbdocume...x.php?865713201

va dar, jei žinot ko ieškot, galit ieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 22, 21:31)
Tik pabaigai pasakysiu, kad kažkokia rezistencinė kova vyko, tik NKVD dokumentai tai ir patvirtina, be jų nieko ir nežinotumėm biggrin.gif faktas. Gaila, kad jūs to nesupratote.

Yra ir tokių, kurie apie rezistencinę kovą žino tik iš NKVD dokumentų 4u.gif . Kadangi labai gerai žinau, kaip sovietinėj imperijoj buvo kuriami "dokumentai" ir turiu pagrindo nepasitikėt NKVD moraliniu tyrumu, esu linkusi nepasitikėti jų teikiama versija, jie įdomūs tik palyginimui.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2009 07 22, 22:05)
Yra ir tokių, kurie apie rezistencinę kovą žino tik iš NKVD dokumentų 4u.gif . Kadangi labai gerai žinau, kaip sovietinėj imperijoj buvo kuriami "dokumentai" ir turiu pagrindo nepasitikėt NKVD moraliniu tyrumu, esu linkusi nepasitikėti jų teikiama versija, jie įdomūs tik palyginimui.


kodėl? Bet tik iš jų mes visi ir sužinojom kas yra kas, iš NKVD irKGB archyvų, kiek buvo išvežta, kiek buvo nužudyta, kas agentai- vardus pavardes. O kuo čia šitoj vietoj netikėti? Aš šitoj vietoj visiškai pasitikiu jų dokumentais- jūs ne?
Atsakyti
QUOTE
kodėl? Bet tik iš jų mes visi ir sužinojom kas yra kas, iš NKVD irKGB archyvų, kiek buvo išvežta, kiek buvo nužudyta, kas agentai- vardus pavardes. O kuo čia šitoj vietoj netikėti? Aš šitoj vietoj visiškai pasitikiu jų dokumentais- jūs ne?

tai čia juk kaip horoskopai -- kai gerai rašo, reik tikėt. nepatinka -- reik netikėt. dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 22, 22:12)
kodėl? Bet tik iš jų mes visi ir sužinojom kas yra kas, iš NKVD irKGB archyvų, kiek buvo išvežta, kiek buvo nužudyta, kas agentai- vardus pavardes. O kuo čia šitoj vietoj netikėti? Aš šitoj vietoj visiškai pasitikiu jų dokumentais- jūs ne?

Žinai, aš dar puikiai prisimenu kiek viena pusgyvė kolūkinė karvė duodavo pieno bigsmile.gif . Kodėl manai, kad morale negarsėjantys NKVD'istai ir KGB'istai nepagražino savo nuopelnų, nepadidino priešo aukų skaičiaus, nepadidino jų nusikaltimų, jei už tai galėjo gaut apdovanojimą ar piniginį atlygį. Šie dokumentai svarbūs tik tuom, kad pripažįsta ilgai neigtą masinį žmonių pasipriešinimą sovietų okupacijai, jie padeda patikslinti dėl objektyvių priežasčių ne visai tikslią partizanų dokumentaciją, bet visiškai pasitikėti jų dokumentais - ačiū, ne schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2009 07 22, 23:58)
Žinai, aš dar puikiai prisimenu kiek viena pusgyvė kolūkinė karvė duodavo pieno  bigsmile.gif . Kodėl manai, kad morale negarsėjantys NKVD'istai ir KGB'istai nepagražino savo nuopelnų, nepadidino priešo aukų skaičiaus, nepadidino jų nusikaltimų, jei už tai galėjo gaut apdovanojimą ar piniginį atlygį. Šie dokumentai svarbūs tik tuom, kad pripažįsta ilgai neigtą masinį žmonių pasipriešinimą sovietų okupacijai, jie padeda patikslinti dėl objektyvių priežasčių ne visai tikslią partizanų dokumentaciją, bet visiškai pasitikėti jų dokumentais - ačiū, ne schmoll.gif .


o aš kaip tik žiūriu į tai kad kova buvo, kad plačiu mąstu buvo ta kova, man tai tie dokumentai rodo, rodo dar ir tai, kad jie niekaip to nenuneiginėjo. Didino aukų skaičių, tai kad gal netaip ir labai, nes jie daug maž atitinka duotus duomenis kiek buvo žuvusių žmonių, kiek buvo išveta. Taigi jie priešus skačiavosi- jiems reikėjo tiksliai žinoti kiei jų turi. Viena yra prirašinėti galvijų prieauglo rodiklus, karvių pieningumą- kita žmones, julab slaptiems, tik jiems patiems tuo metu prieinamiem archyvams. Tie sąrašai buvo.
Atsakyti
Priklausau,tai giminei,kuri yra labai nukentėjus nuo stribų,rusų.Tų įvykių dalyvių jau nėra gyvų,bet daug visko pasakojo močiutė,kuri slapstėsi nuo ištrėmimo,kadangi senelis jau buvo išvežtas į Sibirą,reikėjo kažkaip gyvent,kažkur nakvot.Namus ištampė kaimynai,teko kraustytis į miestą ir kažkaip pragyvent.Tačiau didžiausia nelaimė buvo tada,kai naktį atėję sentikiai iš gretimo kaimo nušovė močiutės mamą ir dvi seseris,liko gyvas tik kūdikis lopšy(mano dėdė) ir piemenukas,kuris palindo po pečium (šitas žmogus dar gyvas).Viena sesuo dar buvo netekėjus 20 metų mergina,spėjo iššokt pro langą,bet buvo sušaudyta iš kulkosvaidžio,taip ir rado visą kruviną bijūnuose.Močiutė kaip pasakodavo,taip verkdavo.Kol nuplovė nuo jų visą kraują,kol išplovė namus.Pačios rengė,pačios tvarkėsi,laidojo.Visų vyrai Sibire,tėvelis jau miręs,liko vienas našlaitis,kurį paskui užaugino tetos.
Buvo baisūs laikai,dieną ateina stribai,duok paėst,naktį ateina žaliukai,ir tiem duok,o jei neduosi,reiškia šeri anuos.Gyveno šalia miško,nes tėvelis buvo eigulys,tai kaip praeinantis taškas......
Tą naktį iššaudė dvi šeimas,žinojo kas nuvedė,kas šaudė.Susitikdavo kaime,bet bijojo kam sakyt,tokie buvo laikai.
Atsakyti


Тема отвратительная doh.gif -- особенно противно сознавать чей ты предок и как ты оказался и живешь в Литве, уж лучше писать и говорить на русском blush2.gif И особенно противно как советские жополизы учат литовскому языку 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sena niekšė @ 2009 07 22, 23:01)
tai čia juk kaip horoskopai -- kai gerai rašo, reik tikėt. nepatinka -- reik netikėt. dry.gif



Тебя бля.. на зону в ромашку играть отправить lotuliukas.gif
Тебе такого РАКА покажут, Господи и за это наши сдыхали doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 22, 16:55)
va čia platesnė Anušausko analizė padaryta

http://www.genocid.l...2/Anusausk1.htm



Анализ какой может в Воркуту поедем lotuliukas.gif Даже правительство не рискнет нос совать в Воркуту, уж лучше в Казахстан blush2.gif Хотя обратись они в наше сообщество приняли бы, показали бы, только ублюдков в Воркуте не принимают, наверно и не едут к нам ax.gif
Atsakyti

psichiatro Vorkutoj irgi tikriausia nėra...o gaila, Šiaurei jis labai praverstų, pirmiausia tai gal išmokytų logiškai dėlioti mintis, antra agresija protingu dar nei vieno neparodė.
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2009 07 24, 22:25)
psichiatro Vorkutoj irgi tikriausia nėra...o gaila, Šiaurei jis labai praverstų, pirmiausia tai gal išmokytų logiškai dėlioti mintis, antra agresija protingu dar nei vieno neparodė.



В моем случае, медицина бессильна
Мои посты читать, с улыбкой и шопотом 4u.gif
В нашей политике логики нет, могу поспорить о внутреней инфляции- если нет тогда врача прошу в сейм
И можно конкретней, я со своим диагнозом, сами понимаете ax.gif
А может на зону ВЫ бы организовалИ БЫ в дом престарелых, чтоб с голоду не дохли старики

Ты Бля.. диагнозы не ставь а пойди жопы подотри или денег дай в Воркуту, или ладно похорони ЛИТОВЦЕВ g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiaurė: 24 liepos 2009 - 21:38
QUOTE(Šiaurė @ 2009 07 24, 22:33)
В моем случае, медицина бессильна
Мои посты читать, с улыбкой и шопотом 4u.gif
В нашей политике логики нет, могу поспорить о внутреней инфляции- если нет тогда врача прошу в сейм
И можно конкретней, я со своим диагнозом, сами понимаете ax.gif
А может на зону ВЫ бы организовалИ БЫ  в дом престарелых, чтоб с голоду не дохли старики

Ты Бля..  диагнозы не ставь а пойди жопы подотри или денег дай в Воркуту, или ладно похорони ЛИТОВЦЕВ g.gif


mano fantazija ne begalinė, negaliu suprasti , ką pasakyt visu tuo norėjot g.gif
Atsakyti