Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas


Shura ačiū. Bet jai labai patiko tokia. Gal kažką panašaus turi?

QUOTE(Inetux @ 2009 05 12, 09:08)
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 05 24, 20:18)
Shura ačiū. Bet jai labai patiko tokia. Gal kažką panašaus turi?


tai kad cia labai aiski nuotrauka, nerciau pagal ja.
jei turiu tokia didele nuotrauka apverciu ja kompe aukstyn kojom ir neriu , nereik tada nei schemos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 24, 20:33)
tai kad cia labai aiski nuotrauka, nerciau pagal ja.
jei turiu tokia didele nuotrauka apverciu ja kompe aukstyn kojom ir neriu , nereik tada nei schemos  ax.gif

Na pabandysiu, paskiau, jei pavyks parodysiu.
Atsakyti
Sveikos mezgejeles. Jungiuosi ir aš prie jūsų. Tikrai nuostabūs darbeliai. Tik gaila kad laiko tiek neturiu. Kol auginau vaikus tikrai daug megzdavau. Dabar ilgą laiką visai nemezgiau apie 15 metų. O dabar įkvėpimas vėl ateina. O ir dukra jau panelė, kuri pradeda suprasti kad rankų darbas labai gražiai atrodo. Tai kai man ateina įkvėpimas ką nors megzti, tai dukra sėdi prie šono ir klausia : o kada man numegsi ar nunersi. O norų turiu daug, bet ,dėja, laiko taip trūksta. Bet kaip nors po truputį vis paraizgalioju ką nors. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Marių pana, bet kaip smagu, kai po gana ilgos pertraukos vėl paimi virbalus ar vąšelį į rankas. Aš irgi vienu momentu nebenėriau išvis, o dabar man tai atgaivai ir nusiraminimas. O dar kai rezultatai džiugina - išvis kaifas. smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad musu burys dideja smile.gif
Atsakyti
labaryt tongue.gif
Shura, o gal Tilžės turguj užklausei kokiom dienom prekiauja? g.gif ar šešt tikrai nebuvo ? mąstau trečiadienį MB siųsti siūlų, bet ar prekiaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 25, 09:32)
labaryt  tongue.gif
Shura, o gal Tilžės turguj užklausei kokiom dienom prekiauja?  g.gif  ar šešt tikrai nebuvo ? mąstau trečiadienį MB siųsti siūlų, bet ar prekiaus  unsure.gif


oi zinok nebepaklausiau taip tiksliai, bet nugirdau, kaip kitai klientei sake, kad dabar busiu kiekviena turgu...

spalvyciu graziu visokiu turejo, tik baltu nebuvo, o man reikia...

dar papirkau karoliuku smulkiu, toj pacioj eilej vienas diedas visa kruva didziausia prisvertes prekiavo... labai didelis spalvu pasirinkimas thumbup.gif
Papildyta:
dar megytes klausimuka turiu ...
gal kas turit mezgimo masina??? ar gal kas yra su ja mezges???
ar labai sudetingas procesas???
man kaip tam vilkui - kuo toliau i miska tuo daugiau medziu blush2.gif lotuliukas.gif
dabar mezgu suknyte is 2 maxi siulu sudetu - supratot koks plonumas doh.gif ir mezgu virbalais lygiu rastu gerom akim, toks buvo pageidavimas... bet jau vargelis tai neispasakytas.... mezgu visa diena o paziuret ner i ka .... doh.gif
tai ir mastau vat tureciau mezgimo masina per pora dienu jauciu nuvaryciau....
kazi ar verta pirktis kokia nebrangia paprastute... kad pagreitinti mezgima...

gal kas turit kokiu atsiliepimu apie mezgimo masinas, kokios geros, i ka verta atkreipti demesi??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 25, 11:35)
dar megytes klausimuka turiu ...
gal kas turit mezgimo masina??? ar gal kas yra su ja mezges???


Turiu jau daug metų mezgimo mašiną, nauja rusiška NEVA, bet niekada taip ir nemezgiau. blush2.gif Kažkaip sudėtingai man atrodo. ax.gif Bet va noro išbandyti yra, nes krikštamotė mezga iki šiolei mezgimo mašina ir greitai einasi, labai gražiai. smile.gif

Dabar turiu mintį nusipirkti mezgimo malūną. ax.gif Gal kas turite tokį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 05 25, 12:19)
Turiu jau daug metų mezgimo mašiną, nauja rusiška NEVA, bet niekada taip ir nemezgiau. blush2.gif Kažkaip sudėtingai man atrodo. ax.gif Bet va noro išbandyti yra, nes krikštamotė mezga iki šiolei mezgimo mašina ir greitai einasi, labai gražiai. smile.gif

Dabar turiu mintį nusipirkti mezgimo malūną. ax.gif Gal kas turite tokį? g.gif


o tai kodel nepaprasai krikstamotes kad pamokytu ???
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 25, 12:37)
o tai kodel nepaprasai krikstamotes kad pamokytu ???


Vienu momentu buvau užsidegusi prašyti pagalbos, bet tuo metu ji neturėjo laiko, o dabar kažkaip vąšelis rankoje mieliau. Nors kaip ir sakiau, noras išmokti megzti mašina yra.
Atsakyti
As truputi zvalgiausi i mezgimo maluna, bet nelabai supratau, ar be saliko iseina ten ka dar numegzti?

Shura, Zardej yra baltu Maxiu tik po 10.90
Atsakyti