Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

labuka 4u.gif
siandien siulu buvo papirkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 24, 12:13)
labuka  4u.gif
siandien siulu buvo papirkau  thumbup.gif


paizurejau Tavo darbelius pagal nuoroda, tai thumbup.gif nerealus smile.gif man dar toli iki tokio lygio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lvingelyte @ 2009 05 24, 13:41)
paizurejau Tavo darbelius pagal nuoroda, tai  thumbup.gif  nerealus smile.gif man dar toli iki tokio lygio  lotuliukas.gif


aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Shura, ir as pasgrozejau tavo darbais.
Vat labai noreciau batukus nert ismokt, kazkada pabandziau, nesigavo, taip ir nebekyla ranka. Kai kepuriuku sezonas baigsis, reiks vel pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 24, 15:49)
Shura, ir as pasgrozejau tavo darbais.
Vat labai noreciau batukus nert ismokt, kazkada pabandziau, nesigavo, taip ir nebekyla ranka. Kai kepuriuku sezonas baigsis, reiks vel pabandyt.


o kokio tipo batukai patiko??? kas neaisku klausk padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur pas tave albumuke yra kaip pavyzdukai ideti. Kai pradesiu nagrinetis ir nert, tai zinau i ka kreiptis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien turguj buvau. Dukrytei ciklameno spalvos siūliukus nupirkau, tik nežinau ar kepurytę ar skarytę reiks nert?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 05 22, 13:16)
Aš dabar iš plonyčių lino siūliukų siūlų neriu kostiumėlį štai tokiu raštu (iš gabaliukų)
rašto motyvas


biggrin.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif Baigiu suknele tokiu rastu...
Atsakyti
Labutis smile.gif

Norėčiau prisidėti prie jūsų rolleyes.gif , aš mėgėja, pradedančioji rolleyes.gif

QUOTE(Shura @ 2009 05 22, 20:41)
Zinau ta siulu-seklu parduouvele, tik dabar ten seklu sezonas - isvis nieko naujo ir gero, visi siulai i kampa sustumti ner net kaip pasiziureti... o bobutes tik seklas perka ...

Gal galima plačiau, kurioj vietoj ta parduotuvė? smile.gif

QUOTE(IngaKo @ 2009 05 23, 12:35)

nerealus grooožis bigsmile.gif wub.gif , man siuvinėjimas tamsus miškas
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2009 05 24, 19:01)
Labutis  smile.gif

Norėčiau prisidėti prie jūsų  rolleyes.gif , aš mėgėja, pradedančioji  rolleyes.gif
Gal galima plačiau, kurioj vietoj ta parduotuvė? smile.gif



ta parduotuve - senajam turgui, kur bulves pardavineja, beveik paciam gale, einant palei padvinejancius bulves ji bus is kaires puses, laiptukai ir maza reklamyte kurioje parasyt seklos siulai...
nu tikriausiai aiskiai parasiau ... ax.gif
Atsakyti
Vis dėl to dukrytė užsimanė a la skrybėlaitės. Gal kas kokią schemutę galėtų įmesti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 24 gegužės 2009 - 19:04
QUOTE(Rzivilele @ 2009 05 24, 20:03)
Vis dėl to dukrytė užsimanė a la skrybėlaitės. Gal kas kokią schemutę galėtų įmesti?


http://picasaweb.goo...a/Skrybelaites#

gal cia kas patiks mirksiukas.gif
Atsakyti