Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

ne dvigubas, suneriau lygtais 4 kamuoliukus, nes kliente apvailaina buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 05 23, 09:41)
vau koks pledukas gražus, o gal instukciją parašytum kaip nėrei... Nes aš taip nemoku...

reikia nusinerti tinkla ir ji pildyti. nerta pagal panasia i sita schemute, tiesiog reikia daryti ,,kringeli'' smile.gif tik as ne po keturis, o po tris stulpelius neriau.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temptress: 23 gegužės 2009 - 14:00
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 23, 14:49)
ne dvigubas, suneriau lygtais 4 kamuoliukus, nes kliente apvailaina buvo smile.gif

oj, kitą turėjau galvoj blush2.gif kur sau nėrei ir laukia išardymo tongue.gif kokie ten siūliukai?
Atsakyti
fishe, aj ten Vernito siuliukai pirkti is tos jau minetos parduotuves prie senojo turgaus.
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 23, 14:05)
Aciu. Taip, nertas is Maxiu sitas baltas sijoniukas, procedura visai nesudetinga smile.gif

o nerta apvaliai? ir gal scemute būtų galima? 4u.gif
Atsakyti
Taip, nerta apvaliai. O schemute turetu but prie sijonu schemu, cia garsus VS sijonas, kuri pries pora metu kazkur daug kas nere.
Va, radau http://www.supermama...?...398124&st=0 pats pirmas sijoniukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKo: 23 gegužės 2009 - 19:32
Labukas visoms smile.gif noreciau ir as prie jusu prisijungti jei galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lvingelyte @ 2009 05 23, 21:52)
Labukas visoms smile.gif noreciau ir as prie jusu prisijungti jei galima  ax.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, naujai prisijungusios 4u.gif 4u.gif

O jau grozybiu prisiziurejau. Kaip jus viska ir spejate, kaip mokate taip meniskai, graziai...Suzaveta likau.

As siandien buvau Tilzes turguje siuliuku, bet labai skubejau, gal todel ir neradau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 05 23, 22:35)
Sveikos, naujai prisijungusios 4u.gif  4u.gif

O jau grozybiu prisiziurejau. Kaip jus viska ir spejate, kaip mokate taip meniskai, graziai...Suzaveta likau.

As siandien buvau Tilzes turguje siuliuku, bet labai skubejau, gal todel ir neradau cry.gif


likimo drauge lotuliukas.gif
buvau ir as, nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Ryt bus bandymas Nr.2
Papildyta:
Labanakt, susapnuokim, kad turim daug siulu ir ... dauuuuug laiko mezgimui
Atsakyti
Labas rytas. Linkiu sekmingo siulu pirkimo smile.gif As vakar Zardej nusipirkau siuliuku, tai jau ryt galesiu pademonstruot iskeptus kepuriukus smile.gif
Atsakyti