Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(Lexana @ 2009 05 23, 11:28)
Pigiausi Maxi siūlai yra www.auksaranke.net arba jų atstovybėje S. Daukanto g. 22a - 28 k.

o kainos tos kur netinėje pardėje surašytos, ar ne?
jei taip, tai visgi Tilžės turguj pigiau, ten visi maxiai po 8 lt g.gif

o gal kas Rietavo turguj perkat siūlus? ten esu užėjau tik vieną skylikę, bet pasirinkimas bais kūdas schmoll.gif gal daugiau yr, bet neturėjau nei laiko nei noro daugiau naršyt doh.gif
Atsakyti
Rietavo turguje buvau pirkusi po 6.50 Lt., bet išties pasirinkimas gana menkas.

O Auskarankėje skiriasi kaina svetainėje ir atstovybėje. Galima užsisakyti iš interneto svetainės ir pasiimti atstovybėje, tada kaina bus svetainės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 23 gegužės 2009 - 10:42
QUOTE(Lexana @ 2009 05 23, 11:36)
Rietavo turguje buvau pirkusi po 6.50 Lt., bet išties pasirinkimas gana menkas.

O Auskarankėje skiriasi kaina svetainėje ir atstovybėje. Galima užsisakyti iš interneto svetainės ir pasiimti atstovybėje, tada kaina bus svetainės.


aciu uz info, o ten kokios darbo valandos, ar reikia pasiskambint is anksto, gal telefoniuka kas zino?
Atsakyti
Auksarankes puslapiuke prie kontaktu yra telefoniukas.
Nesitikejau, kad tiek busit priplepejusios smile.gif
Reikia ir man savo darbukais pasigirt, beveik visi (kai kuriu nespejus nufotografuot atidaviau) cia: http://s54.photobuck...arbeliai/rubai/ ir siuvinejimai cia: http://s54.photobuck...iai/paveikslai/
Atsakyti
IngaKo, šauniai darbuojies thumbup.gif kooookie siuvinėjimai gražūs wub.gif tamsus miškas šitas reikalas man doh.gif

aš tai sijoną db ruošiuos narpaliot biggrin.gif tai parūpo blush2.gif iš kokių siūlų šitas sijonukas? ar su pasijoniu nešioji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 23 gegužės 2009 - 11:56
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 23, 12:35)
Auksarankes puslapiuke prie kontaktu yra telefoniukas.
Nesitikejau, kad tiek busit priplepejusios smile.gif
Reikia ir man savo darbukais pasigirt, beveik visi (kai kuriu nespejus nufotografuot atidaviau) cia: http://s54.photobuck...arbeliai/rubai/ ir siuvinejimai cia: http://s54.photobuck...iai/paveikslai/


ot ziopla esu blush2.gif nu nematau prie kontaktu jokio telefono schmoll.gif

Kontaktai
Laukiame Jūsų klausimų, pastabų, pasiūlymų bei pageidavimų el. paštu: info@auksaranke.net
Įmonės rekvizitai:
UAB "Renerika"
S. Daukanto g. 22a - 28 k.,
92135 Klaipėda

Įm. kodas 301098751
tel. 860417103
AB SEB Vilniaus bankas
a/s LT607044060006125344
Swedbank
a/s LT377300010103560664
el.p. info@auksaranke.net renerika@gmail.com
www.auksaranke.net

gal kas is ten perkat turit uzsirase telefoniuka , niu labai reikia blush2.gif
aciukas isanksto 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 23, 12:35)
Reikia ir man savo darbukais pasigirt, beveik visi (kai kuriu nespejus nufotografuot atidaviau) cia: http://s54.photobuck...arbeliai/rubai/

fantastiški darbeliai pasaka, o man labai labai patiko baltas sijonas, bet kaip suprantu tai jis nertas, ar labai sudėtinga procedura? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 23, 09:46)
maniškės irgi jau nebepuola į akis kai su siūlais apsikrovus sėdžiu  lotuliukas.gif  o apie siūlų pirkimą su vaikais  doh.gif  : bijau net pagalvot ( jei net MB neturi kantrybės, apie vaikus nereik nei kalbėt )  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif manasis jau stengiasi ratais aplink siūlu parduotuves apeiti - bo žino tai įlysiu - tai ilgam ax.gif

QUOTE(Shura @ 2009 05 23, 12:08)
ot ziopla esu  blush2.gif  nu nematau prie kontaktu jokio telefono  schmoll.gif

Kontaktai...


Įm. kodas 301098751
tel. 860417103
AB SEB Vilniaus bankas
a/s LT607044060006125344
Swedbank
a/s LT377300010103560664
el.p. info@auksaranke.net renerika@gmail.com
www.auksaranke.net



tai gal šitas? g.gif

šauniai, merginos, darbuojatės thumbup.gif temptress už kantrybę 4u.gif aš tik apie mažus daiktus kol kas galvoju...

shura, pažiūrėjau ir tavo darbelius thumbup.gif o gal gali pasakyti kur pirkai siūlus tam geltonam šaliui? man reikia smėlio spalvos siūliukų su mohera ir dar kuom nors - kad gražiai kristų ir būtų mielas kūnui ax.gif gal kokių pasiūlymų turit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 23, 13:55)
IngaKo, šauniai darbuojies  thumbup.gif kooookie siuvinėjimai gražūs  wub.gif  tamsus miškas šitas reikalas man  doh.gif

aš tai sijoną db ruošiuos narpaliot  biggrin.gif  tai parūpo  blush2.gif iš kokių siūlų šitas sijonukas? ar su pasijoniu nešioji?

Aciu uz ivertinimus. Sita sijoniuka be pasijonio nesiojau, nepersimato niekas, dabar jis laukia isardymo, nes nebetelpu smile.gif

QUOTE(lotute @ 2009 05 23, 14:26)
fantastiški darbeliai pasaka, o man labai labai patiko baltas sijonas, bet kaip suprantu tai jis nertas, ar labai sudėtinga procedura? blush2.gif

Aciu. Taip, nertas is Maxiu sitas baltas sijoniukas, procedura visai nesudetinga smile.gif

Taigi prie kontaktu Auksarankes sitas telefoniukas ir yra 860417103 Renata smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKo: 23 gegužės 2009 - 13:07
QUOTE(inesasim @ 2009 05 23, 13:50)
lotuliukas.gif  manasis jau stengiasi ratais aplink siūlu parduotuves apeiti - bo žino tai įlysiu - tai ilgam ax.gif
tai gal šitas? g.gif

šauniai, merginos, darbuojatės thumbup.gif  temptress už  kantrybę 4u.gif aš tik apie mažus daiktus kol kas galvoju...

shura, pažiūrėjau ir tavo darbelius thumbup.gif o gal gali pasakyti kur pirkai siūlus tam geltonam šaliui? man reikia smėlio spalvos siūliukų su mohera ir dar kuom nors - kad gražiai kristų ir būtų mielas kūnui ax.gif gal kokių pasiūlymų turit? 4u.gif



nu sakau kad ziopla blush2.gif , jetus nu kol neparyskinai nu tikrai nemaciau lotuliukas.gif blush2.gif

o saliai nerti is YARN ART" siulu , sudėtis - Kid mocher 70%; poliamid 20%; metalica 10%
esu Palangos siulu parduotuvej labai viskiu graziu maciusi, ir spalvu pasirinimas buvo labai didelis


Atsakyti
Palanga man tinka mirksiukas.gif reiks nulėkti pažiūrėt ką ten turi
ačiuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 23, 14:05)

Taip, nertas is Maxiu sitas baltas sijoniukas, procedura visai nesudetinga smile.gif



o dvigubas maxis imtas čia ar ne? g.gif
Atsakyti