Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Nezinau, bet, atrodo, yra ir kitu miestu panasus pasiplepejimai.

Lauginta, mes irgi turim toki kepuriuka biggrin.gif , o skaryte jau i pabaiga. Sianakt galvosiu, kaip puosti.

Del meeto, palaikau minti del kavines.
Papildyta:
Inesasim, numezgei abu mano svaju mezginius. Liemenei, pritruko man kompetencijos, o megztukui - siulu, pradejau is likuciu ir pritruko.
Atsakyti
as langorijos liemene mezgu, tik kada baigsiu neaisku blush2.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš. ax.gif Kol kas mezgimas pas mane dar nesudėtingų darbų lygyje, bet mokausi. smile.gif
Atsakyti
Mislijau mislijau ka cia jums parodyt, tai sugalvojau keleta dalykeliu. Tai nerta vaseliu, kas man nelabai budinga, bet kartais ir panarpliot uzsimanau, nors siaip virbalai megstamiausi. taigi, neseniai pledukuose rodytas, senokai, pirmam vaikuciui nertas pledukas ir dar seniau nertas uztiesalas ant sofos smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
vau koks pledukas gražus, o gal instukciją parašytum kaip nėrei... Nes aš taip nemoku...
Atsakyti
QUOTE
Mislijau mislijau ka cia jums parodyt

bigsmile.gif nu gražumai gražumai bigsmile.gif

QUOTE
aš tai galų gale pribaigiau dar prieš kalėdas megztą liemenę

wub.gif o visos ilgį irgi būt smagu pamatyt rolleyes.gif
QUOTE
labai lėtai, su daug ardymų ir taisymu baigiau šitą

nu man visai liuks žiūrisi thumbup.gif


paniukės, perkančios siūlus Tilžės turguj 000189.gif kiek ten yra siūlinių taškų? aš užėjau tik vieną, paskutinėj eilėj ( prie detalyno ) unsure.gif gal dar yra?
Atsakyti
Aš visad ten perku ir daugiau nesu pastebėjus...
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 23, 10:05)
paniukės, perkančios siūlus Tilžės turguj  000189.gif kiek ten yra siūlinių taškų? aš užėjau tik vieną, paskutinėj eilėj ( prie detalyno )  unsure.gif gal dar yra?


aha turgus... as ji syryt visa begom alpekiau - neradau nei vieno tasko ir neivieno siulo ... verysad.gif

bandziau klausti tenai prekiaujanciu - sake lygtais tik skamdieniais tas vienas taskas prekiauja...

kas dar zinot kur gauti maxiu nebrangiai - reikia braskes raudonumo, zalios ir baltos spalvos (kol kas), siaip reiktu dar ir ryskiai geltonos ir graziai zydros spalvu...

Temptress - uztiesalas - jeginis, spalvos grazios
inesasim - liuks megztukai - labai dailiai numegzta

o mano nerinukus ir mezginukus blush2.gif galit pasiziuret va cia -
http://www.supermama...howtopic=429784
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 23, 10:31)
aha turgus... as ji syryt visa begom alpekiau - neradau nei vieno tasko ir neivieno siulo ... verysad.gif


a rimts blink.gif aš buvau praėjusį šeštadienį ( tikrai ), tai tas vienas taškiukas buvo, vyriokas prekiavo g.gif , tai gal per anksti ėjai mažu? nes jau kas kas, o šits turgus linkęs pamiegot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 23, 10:35)
a rimts  blink.gif  aš buvau praėjusį šeštadienį ( tikrai ), tai tas vienas taškiukas buvo,  vyriokas prekiavo  g.gif , tai gal per anksti ėjai mažu? nes jau kas kas, o šits turgus linkęs pamiegot  doh.gif

nu va buvau nuo 9 iki 10 ryte, kitaip negaliu, kol seimyna miegojo staigiai nulekiau, nes po to vyras i darbeli turejo islekt...

o su dviem vaikais (ir dar tokiais kaip mano doh.gif ) nelabai i turgu nueisi lotuliukas.gif

visa laime kad jie man megzti leidzia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 23, 10:41)
nu va buvau nuo 9 iki 10 ryte, kitaip negaliu, kol seimyna miegojo staigiai nulekiau, nes po to vyras i darbeli turejo islekt...

o su dviem vaikais (ir dar tokiais kaip mano  doh.gif ) nelabai i turgu nueisi  lotuliukas.gif

visa laime kad jie man megzti leidzia  ax.gif

na visko galėjo būt, kad dar nebuvo atvykę, nors ką čia žinosi unsure.gif ale, gerai kad šian nevažiavau ( gal tikrai neprekiauja šian ) doh.gif o tai būt veltui toks kelias blink.gif

maniškės irgi jau nebepuola į akis kai su siūlais apsikrovus sėdžiu lotuliukas.gif o apie siūlų pirkimą su vaikais doh.gif : bijau net pagalvot ( jei net MB neturi kantrybės, apie vaikus nereik nei kalbėt ) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 23, 10:31)
kas dar zinot kur gauti maxiu nebrangiai - reikia braskes raudonumo, zalios ir baltos spalvos (kol kas), siaip reiktu dar ir ryskiai geltonos ir graziai zydros spalvu...


Pigiausi Maxi siūlai yra www.auksaranke.net arba jų atstovybėje S. Daukanto g. 22a - 28 k.

Temptress, gražūs darbeliai. smile.gif
Atsakyti