Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Sveika atvykusi cia gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 10 23, 21:29)
Sveika atvykusi cia gathering.gif


Tik kad iš manęs nekokia mezgėja... schmoll.gif
Turiu du mezginius pradėtus, niekaip nepabaigiu, nemoku gražiai kaklo padaryt. Tai tik ardau ir ardau... verysad.gif
Atsakyti
Nieko tokio, man irgi panasiai.
Dabar mezgu kepure sau. Ryte jau ejau i pabaiga, o paskui sumasciau, kad man per didele - dabar mezgu is naujo biggrin.gif
Mes visos mokomes, tobulejame ir graziai cia bendraujame
Atsakyti
tai kaip su susitikimu? g.gif
Atsakyti
Tai gal darom
Atsakyti
Mano naujausias darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Fainulka sarafanukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tai kada? Gal ryt iš ryto pusės? g.gif
Atsakyti
Galim, tik ryte mano zuika ilgokai miega.
Be to kur?
Atsakyti
tai galim kokia 12-13 h., gal iki tada išmiega? doh.gif
jei patogu, tai gal ten kur visada
O daugiau norinčių nėra? g.gif
Atsakyti
gal geriau pirmą val.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Esu is Klaipedos tik siuo metu uzsienin issitremusi biggrin.gif Paskaitinejau keleta puslapiuku ir taip jus cia siltai bendraujat, tai pamaniau prisijungsiu ir as mirksiukas.gif Esu dar tik visai pradedancioji, megzti moku gerosiom ir blogosiom akim ir tik tiesiai doh.gif ax.gif dar viena toki burbulini rasta kaip ismokino drauge tai viska juo ir mezgu rolleyes.gif Turiu keleta ir serveteliu nusinerusi, taipogi paciu paprasciausiu langeliu rastu, bet vistiek man gerai bigsmile.gif Veliau jei nepamirsiu nufotkinsiu ir idesiu, aisku jusu grazumynams neprilygsiu, bet kaip jau buvo cia mineta kad visi mokomes gi po truputi thumbup.gif
Atsakyti
Sveika Zaveriukste prisijungusi prie mūsų būrelio. Visada džiugina nauji veidai. O mokomės visi ir tikrai tik po truputį. Kai būsi arčiau namų (Klaipėdos) manau ir į susitikimus galėsi ateit. Gal tada ir dar ko nors išmoksi...
Atsakyti