Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Jurapelius - Klaipėdoje greičiausiai.

Dėl mano suknytės, tai nežinau kas persiūlai, nes ne mano ir gavau be etiketės.
Atsakyti
Taip, buvo Klaipėdos Akropolyje, aš pati prekinausi sekmadienį blush2.gif
Atsakyti
Taip taip KL.... K1 gero papirkai Lurdes72
Atsakyti
pirkaus ryžikus dukrai beretei ir tokius violetukus dabar madingą spalvą, bet kas gims dar nežinau, norėjau liemenės su pynėm - bus matyt g.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės,
vienoj iš temučių viena mamytė suintrigavo su skraistėmis, matytomis Stašaitytės laidoj. Gal kuri matėt ir žinot apie ką ji kalba?
Atsakyti
jau iškeliavęs naujausias mezginys biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 10 10, 19:14)
vyro klausiu, kur ta naujoji uosto gatvė?
sako, nežinau, o ką?
sakau, nauja siūlų parduotuvė...
.....sako, ten kur nėra kur automobilio statyti, ir apskritai mokamas stovėjimas (ir dar šimta priežasčių išvardijo)...

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ačiū už info BŪTINAI UŽSUKSIU  mirksiukas.gif  biggrin.gif


apibudinimas tikrai geras thumbup.gif aikstele tikrai mokama, bet uz jos yra mazyte, kuri priklauso bankui, ten moket nereikia 4u.gif bent jau kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 10 10, 08:34)
jau iškeliavęs naujausias mezginys biggrin.gif


Labai šauni skraistė

Labai senai bebuvo mūsų susitikimas. Suprantu, kad visom vaikai - darbai. Aš atostogausiu nuo spalio 26 porą savaitėlių. Gal kas irgi norėtų tuo laiku susitikti?
Atsakyti
Labai ačiukas 4u.gif
man ryt egzas ir tikiuosi išėjus į praktiką turėti daugiau laiko , tai gal ir susimatymams jo liks g.gif , nes jau norisi pasimatyti ir gyvai, pasidalinti idėjomis ir rūpestėliais dėl jų doh.gif
Atsakyti
Sveikos, pasirodom kepuriukus
......



 ! 
Nuotraukos pašalintos dėl perdidelio formato. Dėkite ne  didesnes nei 500  pixelių nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 spalio 2009 - 03:22
Jau antra kokia mandra thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai šaunūs kepuriukai 4u.gif

gal papasakok plačiau kaip mezgei tą baltąją, nes matosi apačioje raudonas siūlas - čia gal tas būdas kur rusaitės vadina 'lienivij žakard'? unsure.gif
Atsakyti