Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Saunuoles. Uzderejo darbeliu. O as nebsugalvoju, ka megzti. Kol kas apsistojau ties kojinem.
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 09 22, 08:08)
Lurdes labai jau šuaniai gavosi 4u.gif

ačiukas 4u.gif
aš tai blaškausi tarp darbų: mamai liemenė, klientei skraistė, dukrai beretės labai reikia, o para turi tik ...24 val
Atsakyti
gitapita, buvai susekta: dukrytės kepuriukas-beretė (jei teisingai nužiūrėjau) labai šauniai atrodo. Panelė tikra damutė pasirodė thumbup.gif
Atsakyti
Tai kur mus matete? Mes vaikstom ir vaikstom.
user posted image
Atsakyti
kokia gražuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gitapita važiavai šeštu autobusu nuo žardės iki pempininkų
Atsakyti
Sveikos gyvos. Kaip sekasi megzti lietinga rudens diena?
Noreciau kokia tunika (megztuka ilgesni, trumpom rankovem, su pynem) nusimegzti. Gal turite kokiu ideju, pavyzdziu? Aciu
Atsakyti
sveikos, nzn kur kreiptis ax.gif
noriu sau ir vaikui kumstiniu siltu pirstinyciu ziemai, gal kuri mamyte pagelbes ir numegs mum ax.gif
Atsakyti
Aš šiandien susinervinau, buvau pikta pikta.... Gi nuvažiavau į Akropolį ir netyčia (ir koks velnias ten mane nešė) užėjau į siūlų parduotuvę, ir tokių grožybių pamačiau, kad išlėkiau iš parduotuvės susinervinus ir parvažiavau namo... ten tokių siūlų gražių, buklė( lygtai taip vadinasi) melandžiniai, paltukui tokie gražūs buvo, ir dar su nuolaida, ten net švarkelis numegstas, mahieros su šilku visokiausių spalvų, vat ir susinervinau, va būtų penkios rankos 48val. paroj, tada...... O dabar neužtenka laiko.......
Atsakyti
Rodausi su paskutiniu darbeliu. Tikiuosi galėsiu parodyti ir galutinį variantą (su pasuknele). Šiuo metu dar neriu atskiras rankoves.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Įdomi thumbup.gif , o kokie čia siūlai? g.gif
Noriu patarimo- kaip plauti numegztą skraistę, kai siūlų sudėtyje yra akrilano 15% ir mocheros 60% g.gif . Bijau kad neištįstų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdes72: 01 spalio 2009 - 08:49
QUOTE(Lauginta @ 2009 09 30, 19:53)
Aš šiandien susinervinau, buvau pikta pikta....  Gi nuvažiavau į Akropolį ir netyčia (ir koks velnias ten mane nešė) užėjau į siūlų parduotuvę, ir tokių grožybių pamačiau, kad išlėkiau iš parduotuvės susinervinus ir parvažiavau namo...  ten tokių siūlų gražių, buklė( lygtai taip vadinasi) melandžiniai, paltukui tokie gražūs buvo, ir dar su nuolaida,  ten net švarkelis numegstas, mahieros su šilku visokiausių spalvų, vat ir susinervinau, va būtų penkios rankos 48val. paroj, tada......  O dabar neužtenka laiko.......



Kokio miesto Akropolyje yra siulu parde?
Atsakyti