Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Oho, Lurdes, grazu 4u.gif Is kokiu cia siulu?
Atsakyti
Čia norfoj pirkta mocheriukė"Opal"-15% TOKIA LENGVUTĖ
Atsakyti
Sveikos, ka bemezgat?
As niekaip nebaigiu sreveteles (labai letai mezgasi). O tuo paciu ir kepuryte ziemai neriu. Noreciau berete dukriukui numegzti, bet man jos tokios painios, nezinau ar rysiuosi
Atsakyti
Gal kada dar iki mokslų pradžios susimatom? g.gif Antradienį išlekiu į Vilnių- dukriaus koncertas doh.gif
Atsakyti
As visada uz susimatymus.
O dukriukas cia sokejukas ar dainoriukas?
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 08 18, 19:28)
Sveikos, ka bemezgat?
As niekaip nebaigiu sreveteles (labai letai mezgasi). O tuo paciu ir kepuryte ziemai neriu. Noreciau berete dukriukui numegzti, bet man jos tokios painios, nezinau ar rysiuosi


aš tai vis dar prie vasarinių įstrigus blush2.gif o dabar kai taip vėsu tai noro nėr visais schmoll.gif nežinau ar bepabaigsiu....

o dėl kepuriukų...ir pas mane jos omeny rolleyes.gif tik kaip prisiruošt:

dukrytei noriu tokios
user posted image

vyras užsiprašė tokios
user posted image tik sakė be bumbulo schmoll.gif lotuliukas.gif

o man neprošal būtų tokia ax.gif
user posted image

pasirodžiau ir galiu ramiai eit miegot 4u.gif


Atsakyti
Aš vakar baigiau dar vieną uniforminį megstukėlį mergaitei. Kai išdžius pafotkinsiu.
Dar šalis vienas įpusėtas. o vieną jau baigiau, tik neskalbtas ir nuotraukų dar nėra, bet manau per kitą sav. padarysiu... doh.gif
Atsakyti
Inesasim, is kur tu tokius grozius trauki? Is Osinkos?
Atsakyti
Sveikos gyvos.
Uzsiminet apie beretes, tai reik prisiruost pabaigt prisiut pora gelyciu ir nufotkint. Pabandziau nunert ir rezultatas bent mane tenkina, tik vat manekeno tinkamo neturu tai beretukei, mano bernuzelis nei pro kur nedemonstruoja, mat mergaitiska yra su gelytem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 08 18, 21:01)
As visada uz susimatymus.
O dukriukas cia sokejukas ar dainoriukas?

Šokėja clap.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 08 19, 07:40)
Inesasim, is kur tu tokius grozius trauki? Is Osinkos?


aga, ten pat rolleyes.gif ir kokių tik grožių ten užslėpta... arba ieškot nemoku- bet jau kai atkapstau tai seile ilgai varvinu blink.gif
Atsakyti
Vakarykstis beretukas. Labai greit neresi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 20 rugpjūčio 2009 - 13:19