Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Labas rytas.
Juodabagyra, dauguma is musu cia uzsiima uzsakymukais, tik parasyk, ko noretum ir tikrai atsiras, kuri nuners ar numegs 4u.gif
Atsakyti
reikalingas megstinis vyriskas iki kelenu ir su kapisonu. dabar domiuosi kokios kainos yra tokiu dalyku doh.gif
Atsakyti
Juodabagyra, galbut kitos merginos gales pagelbet, nes as nelabai myliu virbalus, as siuvineju ir neriu nedidelius daiktelius.
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes. Turiu problemele, pagelbekit jei galit g.gif Autobuse sutikau moteriskaite su laaabai fainu saliu. Pakalbinau .Pasirodo jis numegztas su adata.Kazkas panasus kai su sakute ,bet tik panasu. Pamenu mociutes pazystama serveteles panasiai mezge. Deje jau nera kaip paklausti. Gal kuri zinot apie si mezgimo buda daugiau? Padekit nes jau sapnuojasi.aciu
Atsakyti
Kakada viena ausim buvau girdėjusi apie tokį būdą ir tiek. Jei kas mokintų, tai ir aš mielai prisijungčiau kaip mokinė
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Radau jusu tema. Gal ir mane priimsit, tiesa as ne Klaipediete, as Kretingoj gyvenu. Megstu ir megsti ir nerti, ypac savo suneliui. Paskui idesiu kelis darbelius savo.
Atsakyti
JurgitaR.7, sveika prisijungus prie musu smile.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Kepaliušių prinėriau ir aš per nebuvomo laiką čia keletą. Vakarop, jei laiko liks, sutvarkysiu ir parodysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaR.7 @ 2009 07 22, 10:40)
Sveikos 4u.gif ,

Radau jusu tema. Gal ir mane priimsit, tiesa as ne Klaipediete, as Kretingoj gyvenu. Megstu ir megsti ir nerti, ypac savo suneliui. Paskui idesiu kelis darbelius savo.


Lauksim susimatymo drinks_cheers.gif

QUOTE(Lexana @ 2009 07 22, 14:34)
Sveikos. smile.gif

Kepaliušių prinėriau ir aš per nebuvomo laiką čia keletą. Vakarop, jei laiko liks, sutvarkysiu ir parodysiu. smile.gif

Lauksim lauksim thumbup.gif
ir aš baigiau savo kūrinį, liko tik nufoto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaR.7 @ 2009 07 22, 10:40)
Sveikos 4u.gif ,

Radau jusu tema. Gal ir mane priimsit, tiesa as ne Klaipediete, as Kretingoj gyvenu. Megstu ir megsti ir nerti, ypac savo suneliui. Paskui idesiu kelis darbelius savo.

Sveika prisijungus 4u.gif


QUOTE(Lexana @ 2009 07 22, 14:34)
Sveikos. smile.gif

Kepaliušių prinėriau ir aš per nebuvomo laiką čia keletą. Vakarop, jei laiko liks, sutvarkysiu ir parodysiu. smile.gif

Laba laukiam

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 07 22, 17:01)
Lauksim susimatymo drinks_cheers.gif
Lauksim lauksim thumbup.gif
ir aš baigiau savo kūrinį, liko tik nufoto blush2.gif

na kuo greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 07 22, 09:10)
Kakada viena ausim buvau girdėjusi apie tokį būdą ir tiek. Jei kas mokintų, tai ir aš mielai prisijungčiau kaip mokinė

Nu man taip patiko.Dar i ta sali karoliuku dadeta. fainas tikrai. Ta moteryte zardes rajone sake gyvena. Gal nusisypsos laime ir as dar karta ja sutiksiu
Atsakyti
Mergytės, kada organizuojam susitikimą?
mirksiukas.gif
Atsakyti