Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Sveikos. smile.gif

Šiandien siūlų prisipirkau už šimtą litų... ax.gif Tai dabar nersiu... rolleyes.gif
Atsakyti
Kur čia taip g.gif
Atsakyti
Štai ir mano žadėti darbeliai:
Skrybėlė - dovana mamai
user posted image

Mano apyrankė frivolite technika
user posted image

Megztukas-uniforma dukrai Klaipėdos L.Stulpino m-klos pradinė (šiek tiek didokas, bus išaugimui... mirksiukas.gif )
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 07 12, 09:58)
Kur čia taip g.gif


Pas vieną supermamą. smile.gif Ji savo atsargas mažino, tai taip pigiai ir gerų siūliukų prisipirkau... thumbup.gif

RZivilele, kokie darbai nuostabūs. wub.gif Man megztukas tas ypač gražus.
Atsakyti
Oho kokie darbai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos
tai tikrai darbinga vasara cia pas mus. Grazus jusu darbeliai. Man ta apyranke Rzivileles tai paslaptis kaip padaroma. Kazkada seniai seniai bandziau, bet neikirtau tos technikos. Gal per meetuka pamokysi mane trumpai?

O as baigiau dukrytei skrybeliuka, ipusejau skraiste ir dar vienai siulu turiu. Zodziu, neriam.

As iki penktadienio dingstu i Platelius. O po to tai susitiksime. Gerai? Jau jauciu bendravimo su jumis trukuma.
Atsakyti
Gal kas mokat museliu rasta? Arba turite koki tinkama rasta skraistei?
Atsakyti
Šiaip tai moku drinks_cheers.gif gero Tau poilsio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 07 12, 19:57)
Šiaip tai moku drinks_cheers.gif gero Tau poilsio mirksiukas.gif

oi oi oi, Gal gali pasakyti kaip megzti (jei tai imanoma)Visa savaite rankos man niezes lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū visom už pagyras wub.gif
Muselių raštas: penkias akis sumezgant į krūvą iš karto išmegzt penkias (berą, blogą, gerą, blogą, gerą)
Frivolite galėsiu parodyti ką aš moku, bet aš tik pradedančioji... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 07 13, 08:50)
Ačiū visom už pagyras  wub.gif
Muselių raštas: penkias akis sumezgant į krūvą iš karto išmegzt penkias (berą, blogą, gerą, blogą, gerą)
Frivolite galėsiu parodyti ką aš moku, bet aš tik pradedančioji... blush2.gif

Aciu, tik jau nesikuklink- tavo darbai kalba patys uz tave. Atia. Iki penktadienio
Atsakyti
Laba diena,
norejau paklausti ar kas uzsiima mezgimu pagal spec uzsakymus? rolleyes.gif
Atsakyti