Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Ku ku. Ar dar yra kas cia gyvas. Ziuriu tik as cia pareiginga. biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras (naktis),

nu as cia kaip is medzio iskritus:) Mergaites, kurioje vietoje Tilzes turguje buna siuliuku? Nu as ten tik viena taskeli radau su trim ar keturiais skirtingais siuliukais... Turbut ne ten ieskojau... Ir kuriomis dienomis ten ieskoti reikia? IR gal matete, ar ten turi Yarnart LILY siuliuku?

Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Labas rytelis,
Ar nepamiršot, kad ryt tarėmės susitikti?
Kas praleidot, primenu:
rytoj (trečiadienį, liepos 8) 11 val. Picerija ARENA, Laukininkų g. 19
Atsakyti
Labas rytelis,
ne nepamiršome, tik nežinau ar nebus mums per anksti, nes šįvakar koncertas Palangoje 20 val kada grįšim g.gif , bet labai pasistengsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutes. Karakum, i Tilzes turgu kai ieini iskart ant tos pakylos yra siuliuku, o paskui tas vyrukas su siulais yra netoli sendaikciu turgelio, galinej eilej mazdaug per viduri.
Atsakyti
Sveikos, as neateisiu i susitikima. manoji pabudo tik, niekaip nespesiu
Atsakyti
Gaila, aš saviškę irgi tik kątik pakėliau lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip, merginos, ar susitikote siandien?
Kokios nuotaikos?
Atsakyti
Taip
buvom susitikusios... drinks_cheers.gif
o nuotaikos šlapios lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tik dabar parsivilkau lotuliukas.gif . Buvau kine su vaiku, ekskursijoj po Akropoly. biggrin.gif Laikykites prieš audrą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Namie nebuvau savaitę beveik, tai telefonu tik permetu temą, o parašyti ir nebeparašau. Produktyviai darbuojuosi, dabar beretę neriu dukrai ir dar užsakymą tokiai pačiai gavau... rolleyes.gif
Atsakyti
Labuis visoms...
vis baudžiuosi keletą nuotraukų ir aš padaryti, bet kažkaip vis laiko pritrūksta...
Na gal per šį savitgalį pavyks ir man savo paskutinius darbus parodyti..
Atsakyti