Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Sveikutes. Jungiuos ir as pas jumis smile.gif Esu klaipediete, neriu, mezgu, siuvineju kryzeliu dar. Auksaranke isikurus dabar Daukanto22a, 28 kabinetas, tik is anksto reik susitart del atsiemimo siuliuku.
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 05 22, 14:09)
Ir as , ir as atskubu cia. clap.gif
Sveikos visos

Shura, kaip tu ir speji viska. Maciau tave pas "kepuriukus", o cia ir suknele dar mezgi. Kada pasirodysi? Taip smalsu.

As tai kol kas labai kukliai, tik "kepuriuku" stadijoj. Didesni darbai atrodo neiveikiami laiko atzvilgiu.


Speju po truputuka, o ka daryt, visi tiek visko nori ,praso... o ir pati sau noriu visko daug daug blush2.gif

o del siulu is auksarankes tai kaip - uzsisakai per interneta pervedi pinigiukus ir eini i ju ofisa pasiimt???
man dabar labai maxiu reikia kaip tik ir nemazai visokiu spalvu ... g.gif
o gyvenu visai salia daukanto gatves butu isvis super

o tam Tilzes turgui dideslis spalvu pasirinkmas maxiu???

jetus kaip gerai kad susiburem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

ir dar reikia lininiu siuliuku ryskiai oranziniu - ar apsimoka eit i tuos lino namus ieskot??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 22, 15:50)
o tam Tilzes turgui dideslis spalvu pasirinkmas maxiu???

na tikrai didesnis negu dabar auksarankėj tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif noriu ir aš čia blush2.gif , seniai audžiau mintį, kodėl mūsų krašte nieks nesiburia , smagu bus susitikti drinks_cheers.gif .Šviežutėlė
user posted image blush2.gif pirmas toks didelis bandymas ir manau visai vykęs, beje iš lietuviško lino, parsivežto iš Panevėžio thumbup.gif (nerandu tinkamo pasijonio)
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 05 22, 18:02)
Sveikutės,  4u.gif  noriu ir aš čia blush2.gif , seniai audžiau mintį, kodėl mūsų krašte nieks nesiburia , smagu bus susitikti drinks_cheers.gif .Šviežutėlė
blush2.gif pirmas toks didelis bandymas ir manau visai vykęs, beje iš lietuviško lino, parsivežto iš Panevėžio thumbup.gif (nerandu tinkamo pasijonio)


grazi suknute thumbup.gif

tai kada mergaites meetinames susipazinimui g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 22, 18:06)
grazi suknute  thumbup.gif

tai kada mergaites meetinames susipazinimui  g.gif  biggrin.gif

Dėkui 4u.gif , aš galiu bet kada kol nedirbu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Būtų gaerai žinoti, kokiu laiku daugumai patogiau.
Be to yra viena nedidelė problemėlė-klausimėlis KUR galim susitikti (ploto reik)
Atsakyti
O as zinokit atstovauju patarle: devyni darbai - desimtas badas.
Pradejau megztis moherine bliuskute, prieki nusirezgiau, padejau i sona. dabar sugalvojau rankine nusinerti, puse nusineriau - padejau i sona. pritruksta laiko, po to ir upas dingsta. saindiena jau galvojau, sesiu prie moheriukes, susirgo vaikas... anksciau aukodavau mezgimui savo miega, kol tik viena vaikuti turejau, o dabar kazkaip kai du, tai neber ka aukot smile.gif na bet kaip nors, svarbu, upas atsirado smile.gif

Butu galima kokioj kavinukej susitikti.
Atsakyti
Pas auksaranke uzsisakai internetu ir sutari paskui kada ateit pasiimt i Daukanto gatve.
Atsakyti
Oi žiūriu kokios šnekorytės, kaip įsibėgėjo kalbos... Dabar dėl siūliukų aš tokių paprastesnių storų ar Maxi važiuoju pirkt į senajį turgų,yra parduotuvė SIŪLAI SĖKLOS, ten einant toliau už bulvių... Na aišku ten su spalvytėm sunkiau, bet pigiau... O jei reik konors gražaus, ar ypatingo tada į Tilžės varau... Pasirodysiu ką dabar neriu, nes šiaip ir mezgu ir neriu viską darau...
user posted image

Čia sesės draugei neriu būsimam leliui pleduką...Po kelių dienų parodysiu gatavą variantą
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 05 22, 15:50)
o del siulu is auksarankes tai kaip - uzsisakai per interneta pervedi pinigiukus ir eini i ju ofisa pasiimt???


arba galima uūsakyti, kad atsiųstų, tik papildomi kainuoja
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 22, 20:02)
Pas auksaranke uzsisakai internetu ir sutari paskui kada ateit pasiimt i Daukanto gatve.


aciu uz paaiskinima 4u.gif
tikriausiai ryt varysiu i tilzes turgu maxiu uzsipirkt...

Lauginta - pledukas thumbup.gif

Zinau ta siulu-seklu parduouvele, tik dabar ten seklu sezonas - isvis nieko naujo ir gero, visi siulai i kampa sustumti ner net kaip pasiziureti... o bobutes tik seklas perka ...
Atsakyti