Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(inesasim @ 2009 06 13, 15:21)
friends.gif super informacija 4u.gif klausyk, o kaip reaguoja į skalbimą tie klijai ax.gif


Reaguoja normaliai, neatsilupa nieko, nes jie ir skirti akvariumams. smile.gif Ir neapsitrina dėvint.
Atsakyti
mano galva taip ir reaguoja.. blink.gif jei tai klijai skirti akvariumams klijuoti, vadinas jie yra atsparus vandeniui... g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
jei čia man taikei, tai aš gi klausiau kaip reaguoja į SKALBIMĄ biggrin.gif šiaip aš rankom tai laaabai retai skalbiu- tam aparatas stovi ax.gif o akvariume turbūt ne 40 laipsniu... celsijaus g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif cia as garsiai masciau... mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ,
primenu mirksiukas.gif :
Pirmadienį 11 val. susitinkame ten pat. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip gaila, tikrai negalėsiu prisijungti prie besitinkančiųjų... unsure.gif O kur tiksitės? Kitąkart bandysiu prisijungti. smile.gif
Atsakyti
Shura,norejau paklausti,ar galetum numegzti liemene,is tavo darbeliu,numeris 2,melsvai-pilka? Na zinoma,jei dar uzsiimi mezgimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 06 15, 14:48)
Shura,norejau paklausti,ar galetum numegzti liemene,is tavo darbeliu,numeris 2,melsvai-pilka? Na zinoma,jei dar uzsiimi mezgimu rolleyes.gif


Tora 5, zinoma galiu numegzti mirksiukas.gif
as parasiau jums AZ, tik paskui susipratau kad ne ta nuoroda idejau , tai nekreipkit i ja demesio blush2.gif ax.gif biggrin.gif

mergytes kaip psimeetinot???, as tai paskentusi savo darbuose, reikaluose ir t.t... doh.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,
Vasara visas kažkur tai išginė nuo kompų lotuliukas.gif
Kuo toliau, tuo mažiau žinučių... g.gif
O susitikime buvom tik dviese verysad.gif įdomu kur kitos?
Na, bet tikiuosi, kad kitą kartą bus mūsų daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 06 15, 19:29)
Tora 5, zinoma galiu numegzti  mirksiukas.gif
as parasiau jums AZ, tik paskui susipratau kad ne ta nuoroda idejau , tai nekreipkit i ja demesio  blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

mergytes kaip psimeetinot???, as tai paskentusi savo darbuose, reikaluose ir t.t...  doh.gif


smile.gif viskas gerai.Dekui,kad atsiliepei,nors ir labai uzsiemusi esi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 06 15, 20:05)
Labas vakarėlis,
Vasara visas kažkur tai išginė nuo kompų  lotuliukas.gif
Kuo toliau, tuo mažiau žinučių... g.gif
O susitikime buvom tik dviese  verysad.gif  įdomu kur kitos?
Na, bet tikiuosi, kad kitą kartą bus mūsų daugiau  mirksiukas.gif

Labas,
as tai po darzus rausinejausi. Dabar dvi savaites bus ramiau.
Atsakyti
Gal galit padeti? Kaip isnerti II schemos 3 eilute?

cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 16 birželio 2009 - 17:12