Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Kaip malonu, kad klubas plečiasi. thumbup.gif
Būtinai pasirodysiu. Bet tai tik pusė bliuskutės. Iki pabaigos dar toli... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 22 gegužės 2009 - 13:22
labuka, gal ir mane priimsit? blush2.gif aš irgi tik pradedančioji blush2.gif
Atsakyti
agam, girdėjau kad auksarankė užsidarė unsure.gif

ir dar turiu galvos skausmą doh.gif turiu bene 5 dideles gijas lininių siūlų, bet..... nu neturiu žalio supratimo kaip suvyniot į kamuolius, nes jie labai susipainioję unsure.gif bandžiau bandžiau, prarandu kantrybę, numetu kuriam laikui ir vėl bandau doh.gif bet jau rankos nebekyla unsure.gif tad laukiu kokio protingo patarimo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 22, 14:22)
agam, girdėjau kad auksarankė užsidarė   unsure.gif

ir dar turiu galvos skausmą  doh.gif turiu bene 5 dideles gijas lininių siūlų, bet..... nu neturiu žalio supratimo kaip suvyniot į kamuolius, nes jie labai susipainioję  unsure.gif  bandžiau bandžiau, prarandu kantrybę, numetu kuriam laikui ir vėl bandau  doh.gif  bet jau rankos nebekyla  unsure.gif  tad laukiu kokio protingo patarimo



Pabandyk giją ant kokios kėdės kojų pamaut ir tada vynioti. Aš taip darydavau, tai lengviau atsipainiot taip.
Papildyta:
Lininiu siulu galite isigyti parduotuvese "Lino namai"
Vilniuje Universiteto g 10
Pilies g 38
Vilniaus g. 12
Kaune Laisves aleja 88
Klaipedoje Tiltu g 11
Birzuose Vytauto g 31

Kaina uz naturalius butu 39.05lt/kg
balti 37.00lt/kg
dazyti 45.65 lt/kg

Kaina uz suktus naturalius butu 44.15lt/kg
sukti balti 42.05lt/kg
sukti dazyti 51.05 lt/kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 22 gegužės 2009 - 13:26
sveikos klaipedietes...ir as noreciau i jusu buri...
o auksaranke uzsidare maximoj, bet yra internetine jos parduotuvyte... thumbup.gif o ofisas yra netoli klaipedos redakcijos, tai ten pasiimti galima...
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 05 22, 14:25)
Pabandyk giją ant kokios kėdės kojų pamaut ir tada vynioti. Aš taip darydavau, tai lengviau atsipainiot taip.


tai kad jau visaip bandyta unsure.gif
Atsakyti
Labukas,nors ir ne is pacios Klaipedos bet prisijungti noreciau ir as. 4u.gif
Mezgu,neriu jau senokai,bet tik saviems. blush2.gif Daug dar ko noreciau ismokti,lankysiuos cia pas jus,viska kruopsciai perskaitysu,tik gal nevisada pasisakysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2009 05 22, 14:27)
sveikos klaipedietes...ir as noreciau i jusu buri...
o auksaranke uzsidare maximoj, bet yra internetine jos parduotuvyte... thumbup.gif  o ofisas yra netoli klaipedos redakcijos, tai ten pasiimti galima...


Tikrai. Tu teisi. Aš visai nesenai tuos lininius siūliukus ir pirkai auksarankėj. Ofisas jų Daukanto 22a
Atsakyti
prisipirkau ir as tu lininiu siuliuku, bet ka megzti ar nerti dar nesugalvojau... g.gif o mezgat is vieno ar dvigubo siuliuko?
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2009 05 22, 14:33)
prisipirkau ir as tu lininiu siuliuku, bet ka megzti ar nerti dar nesugalvojau... g.gif o mezgat is vieno ar dvigubo siuliuko?

Tas siūliukas ir taip iš dviejų sudėtas, tai man pasirodė, jei dar dvigubą dėsių (viso keturios gijelės) tai vasarai bus per storas, man nepatiko. Nors pati auksarankė rekomendavo dėti dvigubą.
Atsakyti
rzivilele, labai grazus tavo darbeliai...paziurejau albumiuka.as irgi siek tiek mezgioju, bet kazkaip nefotografuoju darbeliu, reikes padaryti kokia fotosesija... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2009 05 22, 14:40)
rzivilele, labai grazus tavo darbeliai...paziurejau albumiuka.as irgi siek tiek mezgioju, bet kazkaip nefotografuoju darbeliu, reikes padaryti kokia fotosesija... g.gif


Labai lauksim.
Juk labai įdomu kokie darbeliai visų. Pasiskelbkim, pasirodykim.
Atsakyti