Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(Rzivilele @ 2009 06 04, 16:13)
Nepamiršk kepurytės

jėga lotuliukas.gif .tai 1830 ar 19
Atsakyti
Pradėkim rinktis 18.30 (kaip kam pavyks)
Atsakyti
Vargse dukrele, mama atims jos kepuryte, nes siandien eis i susitikima. Juk nesvarbu, kad kepuriukas ne mano? lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai susitikime dalyvauja:
Rzivilele
Lurdes 72
Shura
Gitapita
....
nuo 18.30 Laukininku 19 Picerijoje
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 06 04, 16:33)
Vargse dukrele, mama atims jos kepuryte, nes siandien eis i susitikima. Juk nesvarbu, kad kepuriukas ne mano? lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai susitikime dalyvauja:
Rzivilele
Lurdes 72
Shura
Gitapita
....
nuo 18.30 Laukininku 19 Picerijoje

lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va kol aš po kimus vainėjau jūs ir susitikt susitarėt, gaila aš šiandien negaliu į kursus varau.... Na kitakart prisijungsiu... O čia mano darbelis gatavas : manau mergytė ir mamytė bus patenkintos... Kaip jūs galvojat???

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 06 04, 16:45)
Nu va kol aš po kimus vainėjau jūs ir susitikt susitarėt, gaila aš šiandien negaliu į kursus varau....  Na kitakart prisijungsiu...  O čia mano darbelis gatavas :  manau mergytė ir mamytė bus patenkintos...  Kaip jūs galvojat???



Gaila, kad negali prisijungti, verysad.gif
manau, kad kitą kartą tikrai prisijungsi... mirksiukas.gif
O komplektukas labai puikus. Aš irgi planuoju panašią dovanėlę...
Atsakyti
Lauginta, kaip grazu.
O kokius kursus lankai?
Atsakyti
Lauginta, labai miela dovanele bus smile.gif
Smagaus susitikimo, merginos.
Atsakyti
Jau po susitikimo. atejo visos zadejusios. Smagu buvo pasimatyti ir paplepeti. Negalejusioms prisijungti lieka tik pavydeti mums ir planuoti sekanti susitikima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 06 04, 22:38)
Jau po susitikimo. atejo visos zadejusios. Smagu buvo pasimatyti ir paplepeti. Negalejusioms prisijungti lieka tik pavydeti mums ir planuoti sekanti susitikima thumbup.gif

drinks_cheers.gif
aga fainai paplepejom... mirksiukas.gif
Atsakyti
Visos arba miega, arba mezga. Labanakt sakau ir as jums
Atsakyti
Labas rytas,
ačiū už susitikimą drinks_cheers.gif . Jau laukiu kito susitikimo ir labai tikiuosi, kad mūsų bus daugiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdes72: 05 birželio 2009 - 07:30