Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(Shura @ 2009 06 02, 14:50)
siand as neturiu kam savo babausiuku palikt, vyras isvazaves verysad.gif


o jei kartu pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 06 02, 15:07)
o jei kartu pasiimti?

o tai ka mes dviese??? o kur kitos???
auuuu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 06 02, 15:14)
o tai ka mes dviese??? o kur kitos???
auuuu... bigsmile.gif

man rodos miega biggrin.gif
Atsakyti
Rzivilėle, ar ne tavo nuotraukytė "Rankdarbių kraitelėje"? Toks gražus paltukas, stebiuosi, kad nelaimėjo 4u.gif
Atsakyti
Ačiū
mano. blush2.gif
Papildyta:
deja, man susitikimas šiandien nuplaukia...
iškvietė į darbą doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

čia pagalvojau, kad teks man rodos mamytėms ir joms prijaučiančioms euroopoj susitikt lotuliukas.gif ir vaikams užsiėmimas ir mamos gales pliurpt išsijuosiusios user posted image

papasakokit kas ir ką gaminat ax.gif aš šalį mezgu- bet jau antras toks pat tai entuziazmo nedaug blush2.gif norisi kažko naujo...

ir dar pagalvojau gal reiktų susikurti atskirą bendrą foto albumą g.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,
kadangi buvau užmačiusi vieną žinutę su pasiūlymu susitikti trečiadienį (o dar sužinojau, kad būsiu laisva) taigi siūlau drinks_cheers.gif :
susitinkam rytoj (trečiadienį) 18 val. Arena Pizza (Laukininų g. 19)
Arba siūlykit kitus variantus.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 06 02, 20:48)
Labas vakarėlis,
kadangi buvau užmačiusi vieną žinutę su pasiūlymu susitikti trečiadienį (o dar sužinojau, kad būsiu laisva) taigi siūlau drinks_cheers.gif :
susitinkam rytoj (trečiadienį) 18 val. Arena Pizza (Laukininų g. 19)
Arba siūlykit kitus variantus....  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif ryt tokiu laiku butu super thumbup.gif
tik gal kur centre??? pvz - cilikaimas, jei oras geras - lauke galima pasedet, arba fridricho pasaze kiemelyje labai jauku...

ka manot???
Atsakyti
Turiu darbinį susirinkimą ryt 18 val verysad.gif o dieną neišeitų g.gif
Atsakyti
Dieną man nelabai tinka schmoll.gif , o kadangi oras labai ne koks ir pagerėjimu jo aš netikiu, tai sėdėti galima būtų tik viduj verysad.gif . Tai laukiam dar bent poros nuomonių mirksiukas.gif kur ir kada galim susitikti ir nusprendžiam ! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Darbeliai thumbup.gif

Aš už susitikimą, bet ateinančias porą savaičių negaliu smile.gif , o šeip pritarčiau siūliusiai europoj rolleyes.gif , bet irgi galėčiau tik apie 18 val rolleyes.gif
QUOTE(Shura @ 2009 05 24, 19:52)
ta parduotuve - senajam turgui, kur bulves pardavineja, beveik paciam gale, einant palei padvinejancius bulves ji bus is kaires puses, laiptukai ir maza reklamyte kurioje parasyt seklos siulai...
nu tikriausiai aiskiai parasiau ...  ax.gif

Aha supratau 4u.gif , ačiū labai 4u.gif
Man visai šalia namų thumbup.gif

QUOTE(Lexana @ 2009 05 25, 15:13)
BIGe atsidarė "Artelė" vietoje "Vynoteka" parduotuvės. Bet kainos ten... scare.gif MAXI siūlai kainuoja 13.90-15.90 Lt. O aplikacijos kokios brangios ir kitų siūlų kainos kanda gerokai...
Papildyta:
Temptress, aš rankomis įsiuvu tokius dalykus. ax.gif

siaubas blink.gif doh.gif
Atsakyti
Labutes. As pati kaip ir pasveikau, bet savo bernuzeli sloguojanti pasiemiau is darziuko, sedim abu dabar namie.
Atsakyti