Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(Shura @ 2009 05 29, 11:18)

suknele pabaigiau  bigsmile.gif , tik nuotrauku negaliu iklet laido vyras neparveze  doh.gif
gal vakare pasirodysiu  ax.gif

iki  4u.gif

lauksim sukneles foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz kepuriuku ivertinimus. As i meeta tikrai negalesiu, nes sode darom vasaros sezono atidaryma smile.gif
Atsakyti
tai gal kita savaite darom myta, a?
Atsakyti
Sveikos, tikrai, gal bandom kita savaite susitikti?
Atsakyti
Tai tikiuosi, kad kitą savaitę galėsim tikrai susitikti, ir mūsų būrys bus nemažas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Va ka daro savaitgalis ir dar geras oras - nieko nerasta cia. Auuuuu
Atsakyti
Labutes. Oras tai nuostabus, vakar sode saslykiukus kepem, prisidukom, kad net sianakt temperatura sukilo, angina. Tai toku graziu oru siandien turiu namie tupet, gaila, kad net nert negaliu, nes akys kryziuojas nuo temperaturos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 31, 12:00)
Labutes. Oras tai nuostabus, vakar sode saslykiukus kepem, prisidukom, kad net sianakt temperatura sukilo, angina. Tai toku graziu oru siandien turiu namie tupet, gaila, kad net nert negaliu, nes akys kryziuojas nuo temperaturos  verysad.gif

Užjaučiu verysad.gif
Mane irgi kankina didžiulė sloga ir gerklė skauda... verysad.gif
Atsakyti
niu kaip čia dabar tokiu oru ir sergat.. Užuojauta.... Mes tai su dukryte visa diena lauke praleidinėjam....
Atsakyti
Greitai sveikit doctor.gif , juk reiks kaip tai susitikt, o ir darbai nelaukia lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba ryta. Sveikstam sveikstam smile.gif Darbuku jau nebeturiu, uzsakymuku siuo metu ner, tai galiu tinginiaut.
Atsakyti
Labas rytas,
mano sveikatėlė taisosi. Jau pradedu galvoti kad planuojam susitikti...? mirksiukas.gif
Nežinau, kaip jums, bet man labai norisi susipažinti su jumis visomis ne tik virtualiai... mirksiukas.gif
Atsakyti