Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(Rzivilele @ 2009 05 28, 11:08)
Sveikos mezgėjėlės !
Kas mane palaiko?
Susitikti siūlau šeštadienį kokią 15 val. kavinėje "Trys Mylimos", Taikos pr. 23, Klaipėda

Palaikau visom keturiom gathering.gif , bet gal ne šeštadienį wub.gif , nebent lietus, nes noriu iki sodo nulėkt blush2.gif
Atsakyti
Tai tada siūlykit dienas kada galim susitikti. Rinksimės tą, kur bus daugiau pritariančių
Atsakyti
Nuo kitos sav bet kuri darbo diena tinka, nes atostogausim lotuliukas.gif
Atsakyti
man visos kitos savaites dienos irgi laisvos yra. tik reikia apsispresti, ar norim savaitgali, ar ne savaitgali. kaip kam geriau, kaip kam su darbais, nes jei ne savaitgali, turbut tada iseitu jau po kokios 18val daryti susitikima.
Atsakyti
Kadangi aš dirbu vakarais, tai man tada susitikti išeitų tik po 20 val.
Atsakyti
tuomet savaitgali reikia tiktis
Atsakyti
Tai kas palaiko tai, kad susitiktume šį šeštadienį?
Ar nebus taip, kad aš viena bare pasėdėsiu ir eisiu namo... g.gif
Atsakyti
Mergytės gal kuri esat pastebėjusios gražių juostelių galvytei mažai...
Ir dar noriu paklaust jei kas mezgėt, po to siuvot kokią gumą ar ką... Noriu dukriuka papuošt...
Atsakyti
Sveikutes. Pagaliau vel galiu prie jusu prisijungti ir iskart rodausi su kepuriukais http://s54.photobuck...arbeliai/rubai/
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 29, 09:27)
Sveikutes. Pagaliau vel galiu prie jusu prisijungti ir iskart rodausi su kepuriukais http://s54.photobuck...arbeliai/rubai/

Labai jau mieli thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 05 28, 20:36)
Tai kas palaiko tai, kad susitiktume šį šeštadienį?
Ar nebus taip, kad aš viena bare pasėdėsiu ir eisiu namo...  g.gif

vyrą pasiimk hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

kepurytes skanios labai - ypac ta su braskem thumbup.gif

del meeto tai as uz drinks_cheers.gif , bet kaip matau sunku labai suderinti laika kad visoms tiktu, as si savaitgali irgi ??? gal isvaziuosiu o gal ir ne, kad negaliu pazadet kad dalyvausiu ...

suknele pabaigiau bigsmile.gif , tik nuotrauku negaliu iklet laido vyras neparveze doh.gif
gal vakare pasirodysiu ax.gif

iki 4u.gif
Atsakyti