Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 05 27, 11:38)
Kaip tik tas oras visą ūpą darbuotis numušė- na, nusinarpliosiu tą suknytę, o kur su ja eiti Klaipėdos orais blush2.gif  g.gif
Ir galva ko tai skaudėt nori nuo to niūrumo verysad.gif


neliudek 4u.gif
pamatysi, atsils, ir tada ne laikas bus nerti suknele, ir pati dziaugsies kad is anksto nusinerei...

Rzivilele - skrybeliukas thumbup.gif , ir drugeliai grazus ir toks fainas simbolis gaunasi - iskrenda vaikuciai kaip drugeliai i mokyklele wub.gif

o as tikiuosi kad turesiu siand labai darbinga diena, nors ir man kazko galva maudzia, matyt oras veikia doh.gif
Atsakyti
ačiū ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Buvau as siandien Tilzes turguj, yra tas vyrukas (pasirodo, mano bernuzelio grupiokes tetis) su siulais. Ir dar pri iejimo moteryte pasidejus MAXiu turejo ir Altin Basak baltu siuliuku, po 7 Lt, tik MAXiu pora spalvyciu tebuvo pas ja.
Rzivilele, grazus drugeliukai ir kepuriukas. As vis nerodau kepuriuku, tuoj surinksiu visus i kruva ir paskutini uzbaigsiu dar.
Atsakyti
Sveikutes

noriu pradeti bliuskyte kiaurarasciu megzti, bet niekaip rasto neissirenku. Namie rastu neturiu, renku is rastu forumo. Kaip mane erzina kol issirenki, nusprendi, paskui viskas jau greitai
Atsakyti
sveikos 4u.gif ką tik grįžom iš aukštaitijos yahoo.gif tik jau kad oras čia šlykštus... kada gi vasara ateis g.gif

gal tokia bliuskė tiktų? aš apie ją galvoju - tik labai nervina, kai reikia aprašymus šifruoti... tai vis nukeliu nukeliu... spėju ir ruduo ateis ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
o man sita labai patiko mirksiukas.gif

user posted image

cia tokiu pat rastu tik didsne ismiera ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Koks fainas daiktas thumbup.gif iš kart užsinorėjau biggrin.gif
Kai pradėjo lyti ir galva praėjo ir dirbti užsinorėjau doh.gif
Atsakyti
jo jo, graži ir man ta pirma... bet kad gitapita sakė, jog megzti nori... ax.gif

o iš nertų man šita dar liuks
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 27 gegužės 2009 - 17:26
Aciu visoms, jus super
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 05 27, 19:48)
Aciu visoms, jus super



tai kuria megsi/nersi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės !
Kai kūriau šią temelę, minėjau, kad norėčiau ne tik virtualaus bendravimo. Kadangi mūsų ratas jau nemažas, o karts nuo karto ir po naują narį prisideda, todėl manau, kad jau laikas būtų susitikti (tikiuosi ir jūs taip manot).
Kas mane palaiko?
Susitikti siūlau šeštadienį kokią 15 val. kavinėje "Trys Mylimos", Taikos pr. 23, Klaipėda
Atsakyti
Sveikos,
Shura, noriu visu bliuskyciu. Gaila, kad jau buvau ipusejusi, kai idejot tas grazuoles. Reik skubet pabaigti ir imtis siu.
Rzivilele, negaliu pazadeti, kad ateisiu. Patikslinsiu penktadieni
Atsakyti