Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

QUOTE(gitapita @ 2009 05 25, 13:29)
As truputi zvalgiausi i mezgimo maluna, bet nelabai supratau, ar be saliko iseina ten ka dar numegzti?


Eina ir kepurės, ir megztiniai... Youtube yra filmukų apie tuos mezgimo malūnus. smile.gif
Atsakyti
Oho, gal ir neblogai. Maciau Zardej buvo parduoti prie siulu. Bet viena turbut nesusigaudyciau kaip su ja elgtis
Atsakyti
Laba diena. ziurekit, baigiu jau beveik savo taselioka nerta ir reikia isiut pamusala. kaip jus siunat, ranka ar siuvimo masina, ir ka daryt jei norisi graziai, o siuvimo masina - tamsus miskas?
Atsakyti
oj, siuvimas man irgi bėda blink.gif

a girdžiat, o BIGe irgi kažkokia siūlų viečikė bene yr g.gif kažin kainos kokios, jauč kad nemažos unsure.gif
Atsakyti
Yra BIG'e siuluku parduotuvyte, bet pasirinkimas labai mazas. Siandien pro sali ejau, tai uzmaciau, kad MAXiu yra, tik kainos neuzejau paziuret. Ten pat ir siuvyklele yra.
O siuvimas ir man katastrofa doh.gif Vyras jau juokias is manes, kad siuvineju su adata, o paprasciausiai saga isiut atidelioju kiek imanoma ilgiau, tas pats ir su mezginiu siulem. Isigudrinau nert be siuliu, turiu suknyte nunerus, bet neturiu aplink mazu mergyciu, kuriai tiktu ta suknyte. Cia vienos pazistamos mergyte uz manekene pabuvo user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKo: 25 gegužės 2009 - 14:10
QUOTE(fishke @ 2009 05 25, 14:21)
a girdžiat, o BIGe irgi kažkokia siūlų viečikė bene yr  g.gif  kažin kainos kokios, jauč kad nemažos  unsure.gif


BIGe atsidarė "Artelė" vietoje "Vynoteka" parduotuvės. Bet kainos ten... scare.gif MAXI siūlai kainuoja 13.90-15.90 Lt. O aplikacijos kokios brangios ir kitų siūlų kainos kanda gerokai...
Papildyta:
Temptress, aš rankomis įsiuvu tokius dalykus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 05 25, 15:13)
kainos ten... scare.gif MAXI siūlai kainuoja 13.90-15.90 Lt

bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 05 25, 15:13)
Temptress, aš rankomis įsiuvu tokius dalykus. ax.gif

as nemoku graziai isiut doh.gif eisiu pas tave, kad isiutum blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2009 05 25, 16:20)
as nemoku graziai isiut  doh.gif  eisiu pas tave, kad isiutum  blush2.gif  ax.gif


Be problemų. friends.gif
Atsakyti
Lexana, o tu siuvimu uzsiimi? Vis pasvajoju nusinert suknyte, bet su pamusaliuko isiuvimu tai man paciai neiveikiamas dalykas.
Atsakyti
Aš savo kostiumėliui pamušalą nešiu pas siuvėją siūti. Po kiauraraščiu man per sudėtinga būtų paslėpti savo "nedadielkes" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 05 25, 17:36)
Lexana, o tu siuvimu uzsiimi? Vis pasvajoju nusinert suknyte, bet su pamusaliuko isiuvimu tai man paciai neiveikiamas dalykas.


Šiek tiek draugauju su siuvimo mašina. smile.gif Kaip studijavau, buvo mums toks dalykas kaip siuvimas ir modeliavimas. Tai sau ir kelnes su palaidine, ir vakarinį dvisluoksnį sijoną, ir švarką pasisiuvau. Ir dabar reikalui esant tikrai pasiūčiau ką reikia. smile.gif O pamušaliukas suknytei gana nesudėtingas dalykas. mirksiukas.gif Tikrai ir pati pasidarytum. ax.gif
Atsakyti