Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mezgėjėlių klubas

Šią mintį brandinau jau senia, bet vieną dieną pastebėjau, kad kiti miestai buriasi į tokius klubelius. Taigi noriu ir aš kažką tokio suburti. Manau bendraminčių tikrai sulauksiu. Čia galėsime pasidalinti savo patirtimi ir, gal būt, kažko pasimokyti viena iš kitos.
Ir dar vienas tikslas šios naujai atsiradusios temos (bent jau aš to norėčiau) - suburti moteryčių ratą, kad galėtume ne tik virtualioje erdvėje bendrauti, bet gal ir susitikimus susiorganizuoti.
Taigi, mielosios, laukiu Jūsų visų, kurios nori susiburti ir pabendrauti (gal ne tik apie mezgimą, bet ir apie kitus dalykėlius).
Atsakyti
Sveika, butu saunu Klaipedoje bendraminciu turet, as tikrai uz drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2009 05 22, 11:19)
Sveika, butu saunu Klaipedoje bendraminciu turet, as tikrai uz  drinks_cheers.gif



Sveika, prisijungus,
Džiaugiuosi, kad tai įdomu ne tik man. drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai sauni ideja thumbup.gif
jungiuosi ir as 4u.gif
Atsakyti
Priimkit ir mane.... O dar ir mama nori.... tai mes dvi viename... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 05 22, 13:49)
Priimkit ir mane....  O dar ir mama nori....    tai mes dvi viename... mirksiukas.gif


Labai šaunu.
Kuo daugiau tuo smagiau.
Shura sveika prisijungus
Atsakyti
ir as, bet as pradedancioji blush2.gif
Atsakyti
Tai nieko kad pradedancioji, visos kazkada pradejom mirksiukas.gif

tai jau ziuriu buriames po truputuka - kaip smagu thumbup.gif

tai dalinkites mergytes - kas ka mezgat , kas ka neriat ax.gif ...

as tai prie sukneles vargstu, is tokiu plonu siuluku uzsinorejo kliente tai taip letai einasi kad .... doh.gif
Atsakyti
Ir as , ir as atskubu cia. clap.gif
Sveikos visos

Shura, kaip tu ir speji viska. Maciau tave pas "kepuriukus", o cia ir suknele dar mezgi. Kada pasirodysi? Taip smalsu.

As tai kol kas labai kukliai, tik "kepuriuku" stadijoj. Didesni darbai atrodo neiveikiami laiko atzvilgiu.
Atsakyti
niu va, aš nors ne iš pačios Klp, bet pritiksiu tongue.gif klausykit mergiukai, o kur perkat pigiausiai siūlus ( mezgimui, nėrimui ) g.gif aš Tilžės turguj maxius mačiau po 8 lt pardavoja, yarn art summer po 7 lt. Gal kas dar pigiau žinot? rolleyes.gif norėč jau pradėt šiltesnius siūlus kaupti žieminiams mezginiams biggrin.gif
Atsakyti
Aš dabar iš plonyčių lino siūliukų siūlų neriu kostiumėlį štai tokiu raštu (iš gabaliukų)
rašto motyvas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 22 gegužės 2009 - 13:16
Na pigesniu nemaciau. Dar turiu atsargu is uzsidariusios auksarankes. Aciu tau uz info. apie Tilzes turgu. Tikrai nebloga kaina.

Gal kas dar turi naudingos info.?

Papildyta:
Rzivilele, cia daug kantrybes ir kruopstumo reikia tau. Pasirodysi, kai bus baigta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 22 gegužės 2009 - 13:17