Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

As norejau paklaust,ar priaugintas blakstienas galima tusu dazyti?
Ar per didele rizika,kad jos prades krist valant akiu makiaza?

Ir jei pasidazai seseliais akis,nendaudojant tuso,ar dar efektingai akys atrodo?
Visgi tusas labai daug duoda akiu zvilgsniui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2008 11 21, 20:52)
As norejau paklaust,ar priaugintas blakstienas galima tusu dazyti?
Ar per didele rizika,kad jos prades krist valant akiu makiaza?

Ir jei pasidazai seseliais akis,nendaudojant tuso,ar dar efektingai akys atrodo?
Visgi tusas labai daug duoda akiu zvilgsniui  ax.gif


as akis tusu padazau...tik nuvalant...atsargiai prausiuosi prausikliu, o jau likucius su pieneliu ar kremuku su akiu krapstuku nuvalineju lotuliukas.gif gal juokingai skamba, bet uztat pildyt retai reikia ax.gif
Atsakyti
As pati nebandziua, bet drauge pastoviai jas augina, koreguoja. Juos reik labai priziuret.. karta ryte pamaciua ja nesusitavrkiusiam tik atsikelusia, tai blakstienos atrode lyg suglamzytos, susivelusios, ziauriai doh.gif ...kam tos bereikalingos problemos..dabar begale neblogu tusu, ir geriau atrodo manau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 11 21, 23:14)
As pati nebandziua, bet drauge pastoviai jas augina, koreguoja. Juos reik labai priziuret.. karta ryte pamaciua ja nesusitavrkiusiam tik atsikelusia, tai blakstienos atrode lyg suglamzytos, susivelusios, ziauriai doh.gif ...kam tos bereikalingos problemos..dabar begale neblogu tusu, ir geriau atrodo manau...  ax.gif


na as ryte atrodau tikrai ne taip lotuliukas.gif vienu atveju jos atrodo nekaip, tai kai is duso iseini, sulimpa...bet isdziusta greit ir vel thumbup.gif
Atsakyti
man jos niekada nebuvo susivelusios,na gal del to kad tik pora savaiciu nesiojau...mane ant pacio galo pradejo jau erzinti jos,negalejau sulaukti kada galesiu jas nusiimti.Dabar noreciau tik sonuose vos vos ilgesnes pasidaryti,zinau kad blakstienu priaugintojos sako jog tai nenormaliai atrodys ir t.t.jos zino ka sako,bet as pati buvau sau prisiauginusi sonuose keleta blakstienu,kurios buvo manuju blakstienu ilgio,ir atrodziau kur kas naturaliau ir man labiau patiko,o kai dabar buvau uzsidejusi tai blakstienos buvo per ilgos ir is tolo svietesi kad yra priaugintos,as megstu kai nenaturalus dalykai atrodo naturaliai,todel man ir nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2008 11 21, 18:52)
As norejau paklaust,ar priaugintas blakstienas galima tusu dazyti?
Ar per didele rizika,kad jos prades krist valant akiu makiaza?

Ir jei pasidazai seseliais akis,nendaudojant tuso,ar dar efektingai akys atrodo?
Visgi tusas labai daug duoda akiu zvilgsniui  ax.gif

Mano viena drauge, jau tikrai virs metų prisiauginėja blakstienas, vaizdas neišpasakytas, akys atrodo nuostabiai, nors pas ją labai jau tankiai tos blakstienos priaugintos, bet tikrai neatrodo kad butu nenaturalios biggrin.gif Maciau kai pas ja buvo iskritusiu blakstienu(nezinau kaip jus tai vadinat)tikrai neatrodo tragiškai, ji visada dažosi, nesu maciusi jos be makiazo(pudra seseliai ir visa kita), bet blakstienu su tusu nedazo schmoll.gif
Kiekvienas grozis reikalauja auku, nori buti grazi turi kazka paaukoti 4u.gif
Atsakyti
o kaip jai iseina pasidazyti su seseliais taip kad paskui blakstienu nereiketu su tusu padazyti bigsmile.gif man tai apibyra ant tu blaktienu ir tiesiog nori nenori tenka dazyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 11 24, 11:31)
o kaip jai iseina pasidazyti su seseliais taip kad paskui blakstienu nereiketu su tusu padazyti bigsmile.gif  man tai apibyra ant tu blaktienu ir tiesiog nori nenori tenka dazyti unsure.gif

tikrai negaliu pasakyti kaip jai tai pavyksta, bet pasidazo super wub.gif tiesa pasakius nesu ne karto klaususi 4u.gif
Kai pamatau jos blakstienas, tokiu blakstienu ir as uzsimanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 11 24, 14:09)
O     atsiliepimai butu tokie:labai grazu,bet tik is pat pradziu,labai erzina akis,ir antra karta nesinori to kartoti.

dėl to net nesiginčyju mirksiukas.gif
Tiesa, pamiršus net buvau, birželio mėnesį(buvo šioks toks baliukas) buvau prisauginusi, bet ne visas o tik kampučiuose, aišku gal tai ir ne tas pats, bet visgi pasirodo kad buvau doh.gif (sesuo priminė blush2.gif ) ir galiu pasakyti, tikrai akių nedirgino( gal nėra mano akelės tokios jautrios g.gif ), o ir iškrito jos man po savaitės, na bet maniškės blakstienos liko sveikos hihihi.gif
bet gi čia ne priauginimas buvo, o greičiau priklijavimas, nors gal tik man taip atrodo g.gif
Atsakyti
vat zinok tas pavadinimas-priauginimas,mane daznai erzina,nes juk niekas is tikruju nepriauga biggrin.gif bet uztat skamba labai mistiskai,ir nepaprastai,kaip ir plauku [riauginimas ar nagu priauginimas:lotuliukas:kur tik trumpam prisiklijuoji tai jos buna ant tokios juosteles,limpancios,ir dar kliju baltu 'guminiu' ideta i pokeli,o jau tas priauginimas vyksta klijuojant po viena blakstiena su tokiais permatomais arba juodais klijais,as turiu nemazai blakstienu,tik klijai uzdziuvo,tai dabar eurokose buvau ir nusipirkau tu kliju,kuria nors diena reikes i soniukus vel prisideti pora kuoksteliu.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 11 24, 23:01)
na man buvo prideti tokie kuoksteliai g.gif tikrai jokios lipnios juosteles nebuvo  schmoll.gif


tikrai jokios juosteles nera...ptie naturalios blakstienos juodais klijais yra lipinama po viena blakstiena... ax.gif
Atsakyti
taip,priauginamos blakstienos butent taip ir yra lipinamos,o tos trumpalaikes kaip ant juosteles tokios yra ir jas gali prisiklijuoti vienai dienai.
Atsakyti