Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(sojertoma @ 2010 04 20, 13:02)
jeigu klausiate del sios nuotraukos, tai cia ilgiausios augintos buvo 11mm  smile.gif


O kokio trumpiausio ilgio galima priauginti blakstienas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 04 20, 13:09)
O kokio trumpiausio ilgio galima priauginti blakstienas?  smile.gif


Mano naudojamos trumpiausios yra 6mm, jas naudoju labai retai, pagrinde kampuciuose prie nosies. Jei norite, kad atrodytu naturaliai reiketu auginti panasu i jusu naturaliu blakstienu ilgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2010 04 20, 15:06)
Mano naudojamos trumpiausios yra 6mm, jas naudoju labai retai, pagrinde kampuciuose prie nosies. Jei norite, kad atrodytu naturaliai reiketu auginti panasu i jusu naturaliu blakstienu ilgi  smile.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif Mane domina, kad atrodytu kuo nauraliau, nesinori labai ilgu, tik tankiu ir tamsesniu uz naturalias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(billabong @ 2010 04 12, 11:29)
Sveikos,

Paskaičiau jūsų temą, bet kiek pastebėjau, tai konsultuojančios meistrės yra iš Vilniaus, bet gal kas nors galėtų parekomenduoti meistrę iš Kauno?  blush2.gif

Aš ir ieškau, kaina nesvarbu, jei tik darbas atitinka ją... Labai norėčiau pas Gražyte, bet Kaunas-Vilnius, visgi 100 km doh.gif
Gal ką galite parekomenduoti, negi nėra kauniečių besigražinančių? wink.gif

Be Pentardos, man pas ją šiek tiek perretai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunutė: 03 gegužės 2010 - 08:53
QUOTE(kaunutė @ 2010 05 03, 10:48)
Aš ir ieškau, kaina nesvarbu, jei tik darbas atitinka ją... Labai norėčiau pas Gražyte, bet Kaunas-Vilnius, visgi 100 km   doh.gif
Gal ką galite parekomenduoti, negi nėra kauniečių besigražinančių? wink.gif

Be Pentardos, man pas ją šiek tiek perretai  ax.gif

Juk tai priklauso nuo Jusu blakstienu. Jeigu naturaliu blakstienu mazai, tai ir tankio neisgausi. Priauginejama viena ant vienos. Nebent storesnes priauginti, bet irgi reikia zirenti, kad nepakenkti savoms, kad nebutu joms persunku, kad nebutu persvaros. 4u.gif
pvz. ir nieko cia nepadarysi .. 4u.gifuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 03 gegužės 2010 - 20:24
Gal kas galėtumėte rekomenduoti kur Klaipėdoje kokybiškai priaugina? smile.gif perskaičiau pusę temos ir neradau nieko apie pajūrį blush2.gif
Atsakyti
O man patinka labai pas Pentardą. Ji ant kiekvienos blakstienos priaugina. Kai nuėjau pas vieną meistrę antakių tvarkytis, ji taip pat priauginėja blakstienas (mokėsi Maskvoje), tai sakė, kad labai kruopščiai priaugintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 04 10, 22:55)

tai vat ir as pasimetus, nes akiu makiazas geriausiai nusivalo su tais specialiais akiu valikliais, kuriu pagrindas aliejus.... nes valant pieneliu - pvz, mano akys labai sudirgusios tampa.... tai ir galvoju, kaip reiks suktis is padeties, kuom valyti?


o jus pabandykit valyt su bioderma H2O su roziniu kamsteliu. Nors as ir neturiu priaugintu balkstienu, bet naudoju jau n-aji. Jis be kvapo, be aliejaus, nedirgina akiu, kaip tikras vandenelis ir puikiai nuvalo akiu makiaza mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Nutariau ir as prisiauginti blakstienas ax.gif Labai grazu,tik kaip prisiskaiciau jusu nuomoniu,kad krenta su savomis,tai abejoniu kilti pradejo,kaina nemaza skaitau,60 svaru (cia UK) o korekcija 40 svaru g.gif ateina i namus tokia panele,dirba stai su siais produktais http://www.amazingfa...nglashes_1.html Uzsirasiau antradieniui ir niekaip neapsisprendziu,reikia man ju ar ne biggrin.gif Gal jus esate kuri susidurusi su tokiais pat produktais,man sake,kad korekcija po 2 menesiu,bijau,kad kai prades kristi blakstienos,kad neatrodyciau kai ispesiota vista biggrin.gif
Na stai,pasisakiau blush2.gif
Atsakyti
merginos, as taip pat ketinu prisiauginti blakstienas, zinau, kad tada lyg ir nebereiktu jokiu tusu, bet visdleto, jei kas prisiauginusios blakstienas naudojate tusa, gal galite parasyti kokios firimos naudojate, nes kiek supratau jis turi buti vandens pagrindu (be alkoholio), kai parduotuveje paklausiu ar toks yra, konsultantes tik peciais taruko...

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 05 11, 19:53)
merginos, as taip pat ketinu prisiauginti blakstienas, zinau, kad tada lyg ir nebereiktu jokiu tusu, bet visdleto, jei kas prisiauginusios blakstienas naudojate tusa, gal galite parasyti kokios firimos naudojate, nes kiek supratau jis turi buti vandens pagrindu (be alkoholio), kai parduotuveje paklausiu ar toks yra, konsultantes tik peciais taruko...

aciu  4u.gif

patarciau pirma prisiaugint, o tada greiciausiai ir tusa pamirsit, bent man taip buvo 4u.gif pasisukuoji ir i ''trasa'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2010 05 11, 20:40)
patarciau pirma prisiaugint, o tada greiciausiai ir tusa pamirsit, bent man taip buvo  4u.gif pasisukuoji ir i ''trasa''  mirksiukas.gif


tikra tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti