Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos


 i 
Žinutė apie priklijuojamas blakstienas perkelta čia
Atsakyti
gražios tos priaugintos blakstienos, tik kad neapsimoka jų daryt.. kainos didelės, o laiko nedaug sad.gif
Atsakyti
Gal mergaites, kuri nors auginot blakstienas Majamy, kur meistre skelbima isidejus skelbiu.lt? Labai domina atsiliepimai blush2.gif

smile.gif Vitulka, gera avatara pasirinkus, toks nervuojantis lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(neringute miaukalys @ 2009 12 16, 00:15)
Gal mergaites, kuri nors auginot blakstienas Majamy, kur meistre skelbima isidejus skelbiu.lt? Labai domina atsiliepimai blush2.gif

smile.gif Vitulka, gera avatara pasirinkus, toks nervuojantis lotuliukas.gif .



Nu va buvau pries pora savaiciu Majamy, buciau priauginus bigsmile.gif O tu paprasyk darbu pavyzdziu gal el pastu g.gif Arba kokia kaimyne nusiusk pirma pasidaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites:)
Ziuriu temele apie Dirbtinas Blakstienas:)

As asmeniskai prie pusantro,ar jau 2 menesius sumasciau Prisiauginti Blakstienas biggrin.gif kadangi pas mane naturalios tai labai blankios ir ju nedaug,
Susiradau Skeliu.lt mergaiciuke kuri tokia paslauga daro Vilniuje,ir ryzausi siam pasikeitimui-Laikinam biggrin.gif !
Juadinausi kazi kaio jas priaugins nes juk buna ir nelabai profesionaliu paneliu,ir negraziai padaro,
Bet mano Laimei Pirmas kartas manes Nenuvyle,O kaip tik likau labai Patenkinta:)
Tik pinigine Palengvinau 160 Litu,
procedura truko daugiau nei 2 valandas,Pas ja namuose smile.gif
Tik kad problemele To grozio jog bent jau man praktiskai i menesy vos ne 2 kart eiti reikejo,nes greit auga pas mane blakstienos ir krenta verysad.gif
Papildymas man atsiejo 90 litu,
bet kadangi buvau pas akiu gydytoja,kuris sake kad Jei noriu naudoti linzes,turiu jas Nusiimti,kitaip bus problemu pradzioj,
Tai va mergaites tokis mano pasakojjimas,Jei kuri susidomejote galeciau tos merginos numeriuka Vilniuje duoti,labai jos darbu patenkinta buvau ! thumbup.gif
Atsakyti
Stiprybe, o tai kokios problemos su linzem? Noriu prisiauginti blakstienas, bet nesioju linzes. Idomu, kaip bus...
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2009 12 23, 22:19)
Stiprybe, o tai kokios problemos su linzem? Noriu prisiauginti blakstienas, bet nesioju linzes. Idomu, kaip bus...


Tiesa pasakius pirma karta girdziu, kad nesiojant kont. lesius reikia nusiimti arba negalima prisiauginti blakstienu. Turiu klienciu kurios sekmingai derina lesius su priauginamom blakstienom ir net priauginimo metu ju neissiima ir jokiu problemu neiskyla. Galbut yra kazkokiu specifiniu atveju, bet neteko apie juos girdet smile.gif
/ Lisa / ka tu apie tai manai?
Atsakyti
nu,mano drauge priaugina blakstienas, tai spekit ka gavau kaledu dovanu biggrin.gif biggrin.gif o gi blakstienytes man sudejo!!! tongue.gif tongue.gif nu labai grazu prasiau kad daug nedetu ir naturalias padarytu tik kad patankintu, nu tai labai grazu. tik mano akys labai jautrios tai pirma diena lyg patine akiu vokai buvo bet dabar thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif noreciau paklausti kiek mazdaug kainuoja blakstienu peiauginimas ir papildymas, beje kas kiek laiko reikia pildyti? blush2.gif zalia siame reikale, bet labai noreciau unsure.gif
Atsakyti
Pas kiekvieną meistrę skirtingai, bet orientacinė kaina tikrai gero priauginimo 130 - 140 lt, turbūt salonuose brangiau smile.gif korekcija 70-90lt.

Papildymas kiekvienam individualiai, dažniausiai pasitaikantis laikas 2-4 savaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 27, 16:31)
sveikos 4u.gif noreciau paklausti kiek mazdaug kainuoja blakstienu peiauginimas ir papildymas, beje kas kiek laiko reikia pildyti? blush2.gif zalia siame reikale, bet labai noreciau unsure.gif

Pilno priauginimo kaina yra apie 130-150lt. Korekcija dazniausiai apie 70-80lt.
Dazniausiai merginos ateina i korekcija kas 3,5-4 sav.
Yra salonu, kur kaina vis dar laikosi 350-400lt. Taip pat yra merginos daro namuose uz 50lt. Ir viena ir kta kaina yra nesamoninga. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 27 gruodžio 2009 - 23:19
Labutis:) Gal žinote, kur priaugina blakstienas Alytuje ir kokios kainos? Parašykite į až, labai lauksiu:) Beje, dar papildomas klausimėlis visoms...ar dažnas atvejis, kad tos blakstienos užsiriečia ne į tą pusę, kurią reikia?Ir ką daryti tokiu atveju? Nes aš mėgėja miegoti ant pilvo, tai galvoju, gal man būtų problemų dėl to...
Atsakyti