Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

O kur dareis jei ne psaslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2007 11 14, 20:32)
Sveikutes smile.gif

As esu prisiauginus blakstienas ir labai dziaugiuosi thumbup.gif atrodo super labai daug komplimentu gaunu ir rytais laiko sutaupau smile.gif prejus kokioms 2 savaitems dariausi papildyma, nematau jokiu problemu  schmoll.gif  manau kad viskas priklauso nuo jusu kosmetologes profesonalumo ax.gif man pvz padare labai tvarkingai thumbup.gif o blakstienos krenta ar priaugintos ar ne, tiesiog ateina laikas, o atauga labai greitai 4u.gif
Siulau isbandyti, tik sakau reikia igudusios kosmetologes 4u.gif


Man truputėlį neaišku dėl to papildymo g.gif. Jei iškrenta sava blakstiena, tai toje vietoje nieko nebelieka, o prie ko tuomet priaugina blakstieną per papildymą unsure.gif?
Atsakyti
Prie kitos blakstienos kur nors salia. As taip suprantu.
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2007 11 14, 23:51)
Man truputėlį neaišku dėl to papildymo  g.gif. Jei iškrenta sava blakstiena, tai toje vietoje nieko nebelieka, o prie ko tuomet priaugina blakstieną per papildymą  unsure.gif?

Jei iskristusios blakstienos vietoje niekas neuzaustu, po nepilnu metu butumet plikom akim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ryzoji @ 2007 11 15, 09:04)
Jei iskristusios blakstienos vietoje niekas neuzaustu, po nepilnu metu butumet plikom akim  smile.gif


Tą aš suprantu biggrin.gif. Tačiau tuo momentu, kai blakstiena iškrenta, kita tą pačią akimirką neišauga dry.gif.
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2007 11 14, 23:21)
O kur dareis jei ne psaslaptis? ax.gif


Na bijau cia viesai skelbti, kad nebutu paskui reklama ax.gif jei domintu parasysiu i az 4u.gif

QUOTE(Mona @ 2007 11 14, 23:51)
Man truputėlį neaišku dėl to papildymo  g.gif. Jei iškrenta sava blakstiena, tai toje vietoje nieko nebelieka, o prie ko tuomet priaugina blakstieną per papildymą  unsure.gif?


Blakstienos auga keliom eilem ir jei kartais iskrenta sava, tai dar nereiskia kad lieka tarpas ax.gif o be to jos labai greitai atauga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2007 03 25, 19:16)
Neseniai išgirdau, kad egzistuoja toks dalykas, kaip blakstienų priauginimas bigsmile.gif Įdomu, kokie būtų atsiliepimai tų, kurios jau pabandė šitai?



Blakstienu priauginima daro kaune "Egidijos nagu studija", barsausko gatvej, barsausko 52 jei neklystu, atrodo super thumbup.gif , aisq neamzinas dalykas, jos kaip ir nagai, kas tris savaites reikai dapildyti, nes kadangi krinta nzturalios blakstienos, krinta ir tos po truputi...atrodo super, as vis manydavau kad jas dar pasidazo, taciau vien priauginus atrodo kaip padazytos, ir ryte i rvakare atrodai superiskai...jei pati netureciau savo ilgu blakstienu, tikrai prisiauginciau...dabar deja daug kas mano kad ir mano priaugintos:((( nera unikalumo:))) taciau tikrai geras dalykas, kas ju neturi...visas tame salone dirbantis kolektyvas su prisiauginamomis, nebutina ten deti labai ju ilgu, galima labai normalaus ilgio... thumbup.gif
Atsakyti
o kiek mazdaug kainuoja prisiaugint blakstienas Egidijos studijoje 4u.gif
Atsakyti
Jau buvau beveik pasiruošusi priauginti blakstienas (labai tingiu dažytis), bet paskaičius atsiliepimus vėl sudvėjojau... Klausimas prisiauginusioms- ar tai reiškia, kad kiekvieną savaitę turėsiu porą valandų paaukoti korekcijai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 02 05, 01:43)
Jau buvau beveik pasiruošusi priauginti blakstienas (labai tingiu dažytis), bet paskaičius atsiliepimus vėl sudvėjojau... Klausimas prisiauginusioms- ar tai reiškia, kad kiekvieną savaitę turėsiu porą valandų paaukoti korekcijai?  blink.gif

Sveikute,
korekcija atliekama kas 3 savaites ir uztrunka iki 1val.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 02 05, 00:43)
Jau buvau beveik pasiruošusi priauginti blakstienas (labai tingiu dažytis), bet paskaičius atsiliepimus vėl sudvėjojau... Klausimas prisiauginusioms- ar tai reiškia, kad kiekvieną savaitę turėsiu porą valandų paaukoti korekcijai?  blink.gif



QUOTE(Beata75 @ 2008 02 05, 19:18)
Sveikute,
korekcija atliekama kas 3 savaites ir uztrunka iki 1val.


Sveikintinas toks optimistiškas mąstymas, kad korekcijos reikės tik po 3 savaičių biggrin.gif. Man jau po savaitės vaizdelis būdavo nekoks doh.gif. O kai nusiėmiau tas priaugintas blakstienas, tai baisu buvo į veidrodį žiūrėt (va, apie tai man kažkodėl dėjusi kosmetologė nepasakojo - kad nuosavų blakstienų beveik neliks blink.gif). Baigiu atsiauginti nuosavas ir daugiau apie priaugintų vešlumą nesvajoju biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2008 02 07, 23:13)
Sveikintinas toks optimistiškas mąstymas, kad korekcijos reikės tik po 3 savaičių  biggrin.gif. Man jau po savaitės vaizdelis būdavo nekoks  doh.gif. O kai nusiėmiau tas priaugintas blakstienas, tai baisu buvo į veidrodį žiūrėt (va, apie tai man kažkodėl dėjusi kosmetologė nepasakojo - kad nuosavų blakstienų beveik neliks  blink.gif). Baigiu atsiauginti nuosavas ir daugiau apie priaugintų vešlumą nesvajoju  biggrin.gif.

Gal tau labai ilgas blakstienas klijavo? Nes, kai pr. blakstienos labai ilgos tai nuosavos blakstienos neishlaiko to svorio ir pradeda kristi. Dar zinoma daug kas priklauso kaip priziurimos priaugintos blakstienos.Ju negalima dazyti, trinti, uzlenkti prausiantis, miegoti atsargiai, kad jos neuzsilenktu.
Atsakyti