Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

http://www.jysk.lt/?...l=2&catalog=162
7psl nuolaida vaikiskai lovai su rasomu stalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 06 03, 20:22)
atsiprasau is karto, jei ka papiktinsiu, bet idedu vienkartini skelbimuka  blush2.gif
dariau vienai mergickai jos vardo raideles, bet turejau perdaryti i didesnes  rolleyes.gif  sios yra 9.5 cm aukscio . tai sios uzsilike dulka ...
gal kokia mergytes IEVOS mamyte noretu ju savo dukrytei?
raideles svelniai zydros spalvos su ispiesta pieva  wub.gif

atsiprasau uz nuotrauku kokybe  doh.gif  su telefonu nufotografavau  blush2.gif

user posted image

o jūs užsakymus priimate? blush2.gif labai gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toys @ 2009 06 01, 17:21)
Parduodu labai grazia romantiska lova  wub.gif ,plotis 170cm, ilgis 180cm (bet reikalui esant galima prailgint, reik tik nauju mediniu lentu sonuos).Antikvarine lova, restauruota ir perdazyta baltai.
kaina 2200lt.
user posted image
user posted image
user posted image



QUOTE(ira @ 2009 06 02, 15:01)
Parduodu vaikiska lova. Vilnius Visais klausimais tel.868547498
user posted image



QUOTE(d-oncek @ 2009 06 02, 20:44)
Remontuosim vaiku kambari.Gal kam butu idomi lova?Laabai tvirta-gali suauges miegot biggrin.gif
user posted image
user posted image

Vysnia.Parduodama be ciuzinio.Komoda su 4 stalciais.Antros tokios tikrai nerasit,nebent panasia,daryta pagal musu fantazija... lotuliukas.gif Aukstis mazdaug 1.28 sonu.Kaina-999lt

Gal ne visos uzsuka i Skelbimu lenta,ten buna stai tokiu baldeliu smile.gif nesupykit jei ne i tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 06 05, 17:14)
o mano matytos buvo darytos is juros putos ir graziai nudazytos, tada jos tokios iskilusios buna, labai graziai atrodo wub.gif


tai iš įvairiausių medžiagų galima pasidaryti. mūsų buvo iš tokio banguoto kartono, sakai dar iš jūros putos (brrr... man garsas nuo jos kaip nepatinka, pati negalėčiau daryti), dar iš modilino, net ir papjė mašė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 05 27, 15:15)
as girdejau kad norint gerai priklijuoti net spiritu reik sieną pavalyti... g.gif  na kad butu idealiai švarutėlė...


sveikos, mamytes.
labai nuostabius baldus radau cia:

www.vaikubaldai.lt
Gal pravers.
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 05 27, 20:16)
Man asmeniškai pertamsūs ir perrimti mažam vaikui. Paaugliui/ei - gal ir taip.  rolleyes.gif

Mano nuomone, tai visiski medinukai, nevaikiski baldeliai. turbut nebrangiai kainuoja, bet kam kam, o vaikams tai tikrai nereikia gaileti...
Atsakyti
QUOTE(cipolina @ 2009 06 06, 23:08)
sveikos, mamytes.
labai nuostabius baldus radau cia:

www.vaikubaldai.lt
Gal pravers.


Taip, ten tikrai gražūs ir išskirtiniai baldai, lankiausi ju salone, skelbiasi ir kad iš itin ekologiškų medžiagų. Bet kai pasidomėjau kiek kainuotų pvz mums dukrai- tai suskaičiavome kad apie 10 000. (tai abiems vaikams jau bus 20 000) Ir tai butu ne pats mandriausias variantas. Pripazinkit- suma tikrai perdidelė eiliniam lietuviui, be to kas tinka mažylei, nebetiks paauglei. Taigi teks vel keisti.

Atsakyti
QUOTE(cipolina @ 2009 06 07, 00:08)
sveikos, mamytes.
labai nuostabius baldus radau cia:

www.vaikubaldai.lt
Gal pravers.
Papildyta:

Mano nuomone, tai visiski medinukai, nevaikiski baldeliai. turbut nebrangiai kainuoja, bet kam kam, o vaikams tai tikrai nereikia gaileti...


mano sunui 7.5m bet baldelius dariau nevaikiskus jau, Taciau viska zadu kompensuoti vaikiskomis detalemis, kilimeliu , uzuolaidomis , gobelenu, pakolkas viskas puikiai sekasi manau jau greitai galesiu parodyti galutini rezultata biggrin.gif


ir nesutinku su nuomone, kad nevaikiski baldai pigiau kainuoja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 06 07, 09:49)
mano sunui 7.5m bet baldelius dariau nevaikiskus jau, Taciau viska zadu kompensuoti vaikiskomis detalemis, kilimeliu , uzuolaidomis , gobelenu, pakolkas viskas puikiai sekasi manau jau greitai galesiu parodyti galutini rezultata biggrin.gif
ir nesutinku su nuomone, kad nevaikiski baldai pigiau kainuoja tongue.gif


Lauksim nuotraukų. rolleyes.gif

Aš planuoju pirkti daugmaž vaikiškesnius baldus, bet tik ne tamsius. Ir ne pačius pigiausius ir ne pačius brangiausius. 4u.gif
Atsakyti
Kal kas parduotų dviaukštę paprastą vaikų lovytę, apie 190 ilgio (kad galėtų ir suaugęs reikalui esant prigulti)?
Atsakyti
QUOTE(cipolina @ 2009 06 06, 23:08)

Mano nuomone, tai visiski medinukai, nevaikiski baldeliai. turbut nebrangiai kainuoja, bet kam kam, o vaikams tai tikrai nereikia gaileti...


ne visada brangiausia yra geriausia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2009 06 07, 12:08)
Kal kas parduotų dviaukštę paprastą vaikų lovytę, apie 190 ilgio (kad galėtų ir suaugęs reikalui esant prigulti)?


Parduoti neturiu, bet žinau kur galima gauti biggrin.gif JYSK'e pirkau prieš pusmetį ax.gif Pasitaikė akcija, tai su grotelėmis ir čiužiniu kainavo 400 lt. Dabar berods apie 700 lt kainuoja. Kokybe skųstis negaliu, laiko, reikalaui esant ir suaugę joje miega biggrin.gif
Atsakyti
Pazirekit koks grozis bigsmile.gif http://www.in-art.pl/
Atsakyti