Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

gal kas galit parekomenduot kokių normalių šviestuvų vaiko kambariui... tie kur seniuose raudonai-mėlynai-žaliai-geltoni tai baisūs doh.gif
Atsakyti
pasiziurek Ardenoje Massive gamintojo KiCo kolekcija, siaip yra pdf katalogas cia
http://www.massive.b...0lhy0cf181.aspx

arba cia http://www.monoideja...ndex.php?id=123

normaliausia kaina ir kokybe.

o siaip tai betkuriam sviestuvu salone jie dar turi katalogus kuriuos galima pavartyti ir uzsakyti patikusi.
Atsakyti
atsiprasau is karto, jei ka papiktinsiu, bet idedu vienkartini skelbimuka blush2.gif
dariau vienai mergickai jos vardo raideles, bet turejau perdaryti i didesnes rolleyes.gif sios yra 9.5 cm aukscio . tai sios uzsilike dulka ...
gal kokia mergytes IEVOS mamyte noretu ju savo dukrytei?
raideles svelniai zydros spalvos su ispiesta pieva wub.gif

atsiprasau uz nuotrauku kokybe doh.gif su telefonu nufotografavau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 03 birželio 2009 - 19:23
labai grazios raideles kur gaminotes jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 06 04, 14:35)
labai grazios raideles kur gaminotes jei ne paslaptis?

QUOTE(une @ 2009 06 03, 20:22)

dariau vienai mergickai jos vardo raideles, bet turejau perdaryti i didesnes  rolleyes.gif 

smile.gif
Atsakyti
Labai grazios tos raideles wub.gif jau seniau PL internetineje parduotuveje maciau tokia ideja wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif

" uzsieniuos " jos labai naudojamos rolleyes.gif man irgi labai grazu. vyresnelis, kol mazesnis buvo-taip pat turejo. buvo visai salia lovos ... wub.gif bet kai isigijom suniuka-karta radom "staigmena" -sugrauzta puse vardo doh.gif o nauju kazkaip neprisirengiu padaryt blush2.gif nors kiekviena karta is abieju vaiku girdziu priekaistus unsure.gif (parasiau ir geda pasidare ... )
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 06 04, 21:16)
aciu  4u.gif

" uzsieniuos "  jos labai naudojamos  rolleyes.gif  man irgi labai grazu. vyresnelis, kol mazesnis buvo-taip pat turejo. buvo visai salia lovos ...  wub.gif  bet kai isigijom suniuka-karta radom "staigmena" -sugrauzta puse vardo  doh.gif  o nauju kazkaip neprisirengiu padaryt  blush2.gif  nors kiekviena karta is abieju vaiku girdziu priekaistus  unsure.gif  (parasiau ir geda pasidare ... )

jei vaikai taip praso tai jau reikia prisispirti ir padaryti rolleyes.gif tikrai labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 06 04, 21:35)
jei vaikai taip praso tai jau reikia prisispirti ir padaryti rolleyes.gif tikrai labai graziai atrodo wub.gif


drinks_cheers.gif aš pirmajam buvau iš popieriaus padariusi, man patiko. o dabar naujuose namuose mb neleidžia ant sienų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 05, 10:26)
drinks_cheers.gif aš pirmajam buvau iš popieriaus padariusi, man patiko. o dabar naujuose namuose mb neleidžia ant sienų  doh.gif


man tai laaabai patiko ta mintis su raidelemis thumbup.gif , tik neapsisprendziu kabinti ant duru ar prie lovos....
Atsakyti
RAIDES SUPER:) BANDYSIU IR AS SAVO KUKULIUKUI DARYT, TIK VARDAS ILGAS, DAUG RAIDZIU:) DARYSIU ANT KARTONO, JEI PAVYKS IKELSIU FOTO
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 06 05, 11:21)
man tai laaabai patiko ta mintis su raidelemis  thumbup.gif , tik neapsisprendziu kabinti ant duru ar prie lovos....

as daryciau prie lovos ax.gif

QUOTE(senamiestizz @ 2009 06 05, 17:03)
RAIDES SUPER:) BANDYSIU IR AS SAVO KUKULIUKUI DARYT, TIK VARDAS ILGAS, DAUG RAIDZIU:) DARYSIU ANT KARTONO, JEI PAVYKS IKELSIU FOTO

parodyk, lauksim thumbup.gif

o mano matytos buvo darytos is juros putos ir graziai nudazytos, tada jos tokios iskilusios buna, labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti