Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(l.buz @ 2009 05 27, 15:08)
Sveikos mamos, mes irgi planuojam apstatyti mergaičių kambarį, kaip jums tokie baldai?  rolleyes.gif  Užstrigau aš prie jų  blush2.gif 
http://www.bogfran.e...a...375&lang=Pl


Man asmeniškai pertamsūs ir perrimti mažam vaikui. Paaugliui/ei - gal ir taip. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 05 27, 16:08)
Sveikos mamos, mes irgi planuojam apstatyti mergaičių kambarį, kaip jums tokie baldai?  rolleyes.gif  Užstrigau aš prie jų  blush2.gif 
http://www.bogfran.e...a...375&lang=Pl

Man patinka smile.gif Ryškus fonas, ir bus liuks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 05 27, 18:16)
Man asmeniškai pertamsūs ir perrimti mažam vaikui. Paaugliui/ei - gal ir taip.  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 05 27, 13:15)
as girdejau kad norint gerai priklijuoti net spiritu reik sieną pavalyti... g.gif  na kad butu idealiai švarutėlė...


Meskai gyvenom Airijoj vaiku kambariai buvo lipdukais nuklijuoti ir nieks neatsilipde - tvirtai laikes. Neruosiau as sienu specialiai pries klijavima.
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 05 27, 17:08)
Sveikos mamos, mes irgi planuojam apstatyti mergaičių kambarį, kaip jums tokie baldai?  rolleyes.gif  Užstrigau aš prie jų  blush2.gif 
http://www.bogfran.e...a...375&lang=Pl


Man labai gražūs ir jaukūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 27, 13:07)
o gerai paruosei siena? jei buvo dulkiu tai nesilaikys lipdukai... reikia svariai nusluostyti ir nusausinti tada lipdyti, nes jei gauna dulkiu, riebaliu (jei ant baldeliu) tai ir nesilaiko, arba kitas variantas, kad prasti lipdukai pasitaike.  unsure.gif

tiesa pasakius neparuosiau, nes ten aibe delfinu, zuvyciu, betrindama jauciu nutrinciau dazus tongue.gif

ir sutinku kad dishovi, ai, tiek to

va SBA idejosi ciotku yra, bet ar ant kazkiek dazytu-grubletu sienu laikytusi? g.gif (turiu omeny grubletu nuo paciu dazu, ne kazkokiu glaistu specialiai glaistytu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2009 05 27, 17:52)
Tas violetinis kambariukas visai neblogai atrodo.Dukra kaip tik tokios spalvos nori,o as kazzkaip buvau pries.Bet ziuriu,kad visai grazu ir jauku.Ko gero pasinaudosiu sia ideja biggrin.gif

man irgi patinka violetiniai atspalviai, kazkada miegamaji levandu spalvos turejom, labai patiko, reiks kada vel perdazyt ax.gif

QUOTE(cola @ 2009 05 28, 11:59)
va SBA idejosi ciotku yra, bet ar ant kazkiek dazytu-grubletu sienu laikytusi?  g.gif (turiu omeny grubletu nuo paciu dazu, ne kazkokiu glaistu specialiai glaistytu)  ax.gif

manau nesilaikytu gerai
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 05 22, 10:12)
9 tema
10 tema

user posted image
Papildyta:
Įdomus daikčiukas kėdei pakepti
user posted image
patiko dizainas smile.gif
user posted image

manau labai fainas uzsiemimas vaikams thumbup.gif (pati mielai padailinciau nuotraukas) biggrin.gif
user posted image

fainas stalas:
user posted image



pirmoje nuotraukyteje stalas su kedem, maciau vienuos namuos zmones is Lenkijos is IKEA atsiveze. Gal Zinot, kas veza, uzsiima tuo ? Vaikui pirkciau. Patinka, kad jie saugus, lengvi 4u.gif
Atsakyti
labai graziu ideju cia pas jus yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2009 05 31, 15:26)
pirmoje nuotraukyteje stalas su kedem, maciau vienuos namuos zmones is Lenkijos is IKEA atsiveze. Gal Zinot, kas veza, uzsiima tuo ? Vaikui pirkciau. Patinka, kad jie saugus, lengvi  4u.gif

merginos jau rase adresus, kas veza is IKEA, bet neuzfiksavau (nes man tai neaktualu, kai PL gyvenu), bet si Mamut serija tikrai super vaikams thumbup.gif ir ne tik, mes daznai atsisedam ant siu keduciu bei tabureciu cool.gif (islaiko ir mus)
Atsakyti
O Ikea kažin turi tapetus? Niekaip nerandu jų internetiniame puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2009 06 01, 10:06)
O Ikea kažin turi tapetus? Niekaip nerandu jų internetiniame puslapyje.

neturi, betn man neteko matyti schmoll.gif
Atsakyti
Merginos koki ciuzinuka is ikea patartumet vaikui? Patys nevaziuosim, pasitikesim tarpininkais.
Atsakyti