Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Mojito @ 2009 05 25, 16:40)
Kad salyje butu IKEA apie 6mln turi buti gyventoju tame mieste, pataisykit jei painioju? Bet, kazkur rase, kad LT jos greiciausiai nebus.

Gaila.
Patinka man jų baldai. Nors mums jau tik smulkmenėlių trūksta, bet vis planuojam nulėkti bent pasismalsauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2009 05 26, 10:27)
Ivedus i google apie Giriu bizona ismeta nelabai graziu atsiliepimu. O straipsnis labai jau isgiriantis http://www.google.lt...i...mp;aq=f&oq=


straipsnis senas, iš savivaldybės tinklalapio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Draugė_ @ 2009 05 26, 11:11)
Gaila.
Patinka man jų baldai. Nors mums jau tik smulkmenėlių trūksta, bet vis planuojam nulėkti bent pasismalsauti  smile.gif


Man ir faini, ypac vaikams ivairus daiktai, ir salyginai nebrangus, o kai vaikai greitai auga ir viska niokoja mirksiukas.gif tai IKEA kaip tik.

QUOTE(muminukas @ 2009 05 26, 11:35)
straipsnis senas, iš savivaldybės tinklalapio  smile.gif


Gali buti, juk neesme,kas viduje darosi, svarbu kokybe. As miegu ant Padvaiskas ir Ko ciuzinio, jis man pats geriausias, o apie ju firma daug blogu atsiliepimu...bet as nuo to tikrai ne prasciau issimiegu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 22, 11:42)
mano spinta ir mano knygos  biggrin.gif maivausi  blush2.gif niu, yra ir kelios mb knygos, bet didžioji dauguma mano. svajonė buvo tokios lentynos  wub.gif


pas mus darbo kambary visa siena ikejos lentynom,bet sugalvojau,kad dar viena siena lentynom uzdengsiu... labiau darbo atmosfera biggrin.gif aisku ne darbo kambary man tai negrazu...

QUOTE(Zlata @ 2009 05 22, 18:45)
Sveikos 4u.gif

Noriu ir aš pasimaivyt blush2.gif , vaikų kambarys dar kol kas ne vaikų, o  mūsų visų (gyvenam 2 kambarių bute), bet dukrai augant jau galvojam jai jį užleist.... o ir antras vaikiukas planuose yra  smile.gif

Tai va labai noriu parodyt ką mano sesuo nutapė būsimame  dukrytės kambaryje ant sienos...Tema buvo miško pasaka ax.gif
Dar turim dar namelį tinkantį į tą pasaką, medyje reikalui esant atsirastų ir keletas medinių lentynėlių žaisliukams,  vėliau ieškosim baldelių ir kitokių derančių smulkmenų blush2.gif
Tai va mūsų miško pasaka:



vaje smile.gif as tokio vaiku zaidimo kambario noreciau smile.gif miegojimui man kazkaip norisi ramesniu sienu,bet zaidimams thumbup.gif groziu grozis smile.gif

Mamytes gal kuriai dar truksta mergaitisku uzuolaideliu? issirinkau kol buvau nescia ir kai atejau po pusantru metu ir buvo likes gabaliukas,kurio man kaip tik uzteko,tai nusipirkau,bet dabar kai turiu kambario vizija,tai man reikia uzuolaidu su gelytem,o turiu uzuolaidas su mergytem doh.gif mokejau daug,bet kadangi pas mus kelis menesius pakabejo,tai kaina sutartumem smile.gif tiktu vienam langui arba dviem kabinant viena tokia,o kta vienspalve...
user posted image
cia musu kambarys... pradine stadija... turim savaite su biskiu,kad padaryt nuo A iki Z doh.gif
sorry,kad nekokybiska nuotrauka... mazoji dabar ten snaudzia,tai tik tokia radau... spalva sviesesne nei foto-tokia biski oranzine smile.gif ir mergytes oranziniai baltos smile.gif na galesiu nupaveiksluot is arciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jeila: 26 gegužės 2009 - 16:11
ilonux, labai mielas kambariukas wub.gif

ziuriu kaip svarbu kad butu sviesus, o gal dabar tiesiog mada atejo, kad viskas sviesu, vos ne balta wub.gif

man grazu ir jauku 4u.gif
o lipdukai gerai laiko? as kazkada prigriebiau Jyske, tai ziuriu atsiklijuoja ir atsiklijuoja doh.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif

QUOTE(dije @ 2009 05 26, 03:55)
Gražus, tikrai mergaitiškas kambariukas.  wub.gif  Tik kaip sakei, norėtusi kokių dar baldelių- kaip staliukas, kėdutės... Ir toks tvarkingas... thumbup.gif


Tvarkingas, nes kai fotografavau, savininkė viešėjo pas senelius biggrin.gif

QUOTE(cola @ 2009 05 27, 13:22)
ilonux, labai mielas kambariukas wub.gif

ziuriu kaip svarbu kad butu sviesus, o gal dabar tiesiog mada atejo, kad viskas sviesu, vos ne balta  wub.gif

man grazu ir jauku  4u.gif
o lipdukai gerai laiko? as kazkada prigriebiau Jyske, tai ziuriu atsiklijuoja ir atsiklijuoja  doh.gif


Lipdukai laikosi kol kas gerai. Kai paaugs jaunesnioji sesė, jiems gali ateiti maksimalių išbandymų metas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2009 05 27, 12:22)
o lipdukai gerai laiko? as kazkada prigriebiau Jyske, tai ziuriu atsiklijuoja ir atsiklijuoja  doh.gif

o gerai paruosei siena? jei buvo dulkiu tai nesilaikys lipdukai... reikia svariai nusluostyti ir nusausinti tada lipdyti, nes jei gauna dulkiu, riebaliu (jei ant baldeliu) tai ir nesilaiko, arba kitas variantas, kad prasti lipdukai pasitaike. unsure.gif
Atsakyti
as girdejau kad norint gerai priklijuoti net spiritu reik sieną pavalyti... g.gif na kad butu idealiai švarutėlė...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 19, 16:41)
imetu keleta nauju ideju 4u.gif


user posted image


Is kur sita foto? Musu violetiniam kambariui lempukai ir uzuolaidos tiktu smile.gif
Atsakyti

Sveikos mamos, mes irgi planuojam apstatyti mergaičių kambarį, kaip jums tokie baldai? rolleyes.gif Užstrigau aš prie jų blush2.gif
http://www.bogfran.e...a...375&lang=Pl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l.buz: 27 gegužės 2009 - 15:08
QUOTE(Dovis @ 2009 05 27, 13:59)
Is kur sita foto? Musu violetiniam kambariui lempukai ir uzuolaidos tiktu smile.gif

stai is cia ax.gif
http://www.grid.com....trza/dziecko/5/
Atsakyti
Tas violetinis kambariukas visai neblogai atrodo.Dukra kaip tik tokios spalvos nori,o as kazzkaip buvau pries.Bet ziuriu,kad visai grazu ir jauku.Ko gero pasinaudosiu sia ideja biggrin.gif
Atsakyti