Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(fuksė @ 2009 07 29, 10:07)
thumbup.gif  biggrin.gif na matote man tokiu minciu neatejo, o jai juolab..... mirksiukas.gif
Tiesiog gal drauges patogiau susodinti ant sofos-lovos... g.gif Bet labai gerai, kad cia uzsukau pas Jumis - ideja viengules lovos gal ir visai nieko, taciau, o kur gi drauges dukreles susodinti??

P.S. o kas geriau: lova viengule ar tachta, ar cia jau jokio skirtumo?

na, mano mintis yra ne tiek lovos plotis, kiek tai, kad vaikas ar jau suaugęs žmogutis miegotų ant vientiso lygaus čiužinio. o ar ten tachta, ar lova, ar viengulė, ar pusantrinė, ar dvigulė - nebe taip jau svarbu biggrin.gif

o draugės gal į kokius foteliukus gali susėst, arba ant maišų (sėdmaišių)?
arba ant lovos, kodėl gi ne? na, kaip rodo pas amerikonus filmuose, visos paauglės ant lovos susiraito g.gif

man dar gražios tokios lovos, kurios, kai paklotos, atrodo kaip sofutė - turi atlošą per visą kraštą, pakloji lovą, pameti pagalvėlių - ir jau tokia alia sofutė...

paieškosiu foto, įmesiu

user posted image

na čia tai tokia leliukų lova, bet yra atitikmenų ir suaugusiems...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 29 liepos 2009 - 09:24
QUOTE(Žanė @ 2009 07 29, 10:19)
na, mano mintis yra ne tiek lovos plotis, kiek tai, kad vaikas ar jau suaugęs žmogutis miegotų ant vientiso lygaus čiužinio. o ar ten tachta, ar lova, ar viengulė, ar pusantrinė, ar dvigulė - nebe taip jau svarbu biggrin.gif

o draugės gal į kokius foteliukus gali susėst, arba ant maišų (sėdmaišių)?
arba ant lovos, kodėl gi ne? na, kaip rodo pas amerikonus filmuose, visos paauglės ant lovos susiraito  g.gif

man dar gražios tokios lovos, kurios, kai paklotos, atrodo kaip sofutė - turi atlošą per visą kraštą, pakloji lovą, pameti pagalvėlių - ir jau tokia alia sofutė...

paieškosiu foto, įmesiu


Dekoju - lauksiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 29, 10:24)
Dekoju - lauksiu. 4u.gif

jau įdėjau, ankstenėje žinutėje 4u.gif
Atsakyti
Grazu wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 29, 10:32)
jau įdėjau, ankstenėje žinutėje  4u.gif


Na aciuzzz Jums didelis - labai net fainute lova - itariu ieskosiu savo panelytei panasaus modeliuko. Jus teisi del miego.... thumbup.gif
O gal dar kokias nuorodas turite pasiziuret kambariu pvz. blush2.gif pats kambaris problematiskas, nedidelis..dar galva lauzau, kaip funkcionaliai baldus isdelioti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 29 liepos 2009 - 09:47
QUOTE(VITA_V @ 2009 07 29, 10:37)
Grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif

nea schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
biggrin.gif
Atsakyti
[quote=VITA_V,2009 07 29, 10:37]
Grazu wub.gif wub.gif wub.gif

stai tokios formos kambaris, tik langas didelis per siena kur sofa stovi...
Papildyta:
QUOTE(VITA_V @ 2009 07 29, 10:37)
Grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif


user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 29 liepos 2009 - 09:48
QUOTE(VITA_V @ 2009 07 29, 10:37)
Grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif


man tai schmoll.gif visko per daug...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 07 29, 09:58)
man tai  schmoll.gif  visko per daug...

Man grazu turbut todel. kad namuose minimalizmas biggrin.gif Jau norisi kazkuo jaukaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 29, 10:07)
thumbup.gif  biggrin.gif na matote man tokiu minciu neatejo, o jai juolab..... mirksiukas.gif
Tiesiog gal drauges patogiau susodinti ant sofos-lovos... g.gif Bet labai gerai, kad cia uzsukau pas Jumis - ideja viengules lovos gal ir visai nieko, taciau, o kur gi drauges dukreles susodinti??


o draugės ant ištiestos sofos -lovos sėdės?
manau ne. o viengulė kaip sulenkta sofa-lova praktiškai.
prisiminus savo jaunystę, tai puikiai ir ant stalo ir ant kėdės ir ant palangės sėdėdavosi ax.gif


QUOTE(VITA_V @ 2009 07 29, 10:37)
Grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif


mirgu- margu.
man perkrautu. sunkus toks kambarys atrodo
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti