Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

Labai jau OT doh.gif , bet mes pvz turim tokia dviraciu jungti (dviratuka nuo jos atkabini ir vaikas pats vaziuoja).Pliusai pries kedutes, priekabas ir etc.- vaikas pats mina kada nori, del to nesusala, galima vezti ir saltesniu oru. thumbup.gif P.s. Musiskis ant 2 ratu pats vaziuoti dar nemoka.
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2009 07 28, 09:01)
Labai jau OT  doh.gif , bet mes pvz turim tokia dviraciu jungti (dviratuka nuo jos atkabini ir vaikas pats vaziuoja).Pliusai pries kedutes, priekabas ir etc.- vaikas pats mina kada nori, del to nesusala, galima vezti ir saltesniu oru. thumbup.gif  P.s. Musiskis ant 2 ratu pats vaziuoti dar nemoka.

nu bet jus lyginat nesulyginamus dalykus... gi kedutese tai metinukus ir dvmecius vezioja, o kokio keturmecio dar nemaciau tokioj kedutej pasodinto... bet metinuka sodint i dviratuka su jungtim, tai nzn ar kuri mama ryztusi... juo labaiu,kad dauguma dviratuku 3ju metu pypliams ir didesniems... nors kaimynu berniukai nuo 4iu jau patys dviracius mina... ta jungtis reikalinga tam,kad nenuklystu nuo kelio ar neisvaziuotu pries masina...
Atsakyti
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2009 07 28, 08:01)

thumbup.gif super nebuvau macius kazko panasaus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 28 liepos 2009 - 15:54
Sveikos mamytes, prisipazinsiu neskaiciau temos nuo pradziu, labai jua nepykit blush2.gif bet gal zinot kas kur galima pirkti drugeliu tematikos lipduku ant baldu ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 07 21, 15:25)



QUOTE(tuliaa @ 2009 07 28, 16:59)
Sveikos mamytes, prisipazinsiu neskaiciau temos nuo pradziu, labai jua nepykit  blush2.gif  bet gal zinot kas kur galima pirkti drugeliu tematikos lipduku ant baldu ???  g.gif

http://www.tavosapna...as-lipdukai.htm



gal bus kur.
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2009 07 28, 13:38)


Va čia man labai patiko kaip lova įkomponuota su stalčiais apačioje. Net išsisaugojau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos SM,
ar vaiko kambariui renkates viegules lovas, o sofu-lovu nea? Manoji jau visa panelyte (14 m.), kazin, ar veliau niu 18 m. ji nores tos viengules lovos?
Papildyta:
QUOTE(cameja @ 2009 07 28, 14:38)


ir man sitas variantas labai fainutis, tik kazin, ar ciuzinis ant lipuckos, kad nevazinetu?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 29, 07:41)
Sveikos SM,
ar vaiko kambariui renkates viegules lovas, o sofu-lovu nea? Manoji jau visa panelyte (14 m.), kazin, ar veliau niu 18 m. ji nores tos viengules lovos?


čia jūs ta prasme, kad nuo 18 jau ims vedžiotis vaikiną pas save ir reikia galvot į priekį? g.gif lotuliukas.gif

ant sofos lofos miegoti nepatogu, kaip ten bebutų, bet paviršius vistiek nebūna lygus, toks miegojimas manau netinkamas vaikui, nuolatos miegoti.
aš augau ant sulakstomų lovelių ir sofų lovų -tikrai nenoriu vaikams to... ir stuburas mano kreivas...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 29, 09:58)
čia jūs ta prasme, kad nuo 18 jau ims vedžiotis vaikiną pas save ir reikia galvot į priekį? g.gif  lotuliukas.gif

ant sofos lofos miegoti nepatogu, kaip ten bebutų, bet paviršius vistiek nebūna lygus, toks miegojimas manau netinkamas vaikui, nuolatos miegoti.
aš augau ant sulakstomų lovelių ir sofų lovų -tikrai nenoriu vaikams to... ir stuburas mano kreivas...



thumbup.gif biggrin.gif na matote man tokiu minciu neatejo, o jai juolab..... mirksiukas.gif
Tiesiog gal drauges patogiau susodinti ant sofos-lovos... g.gif Bet labai gerai, kad cia uzsukau pas Jumis - ideja viengules lovos gal ir visai nieko, taciau, o kur gi drauges dukreles susodinti??

P.S. o kas geriau: lova viengule ar tachta, ar cia jau jokio skirtumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 29 liepos 2009 - 09:08
susodint drauges ant pagalveliu galima arba ant sedmaisiu wink.gif
Atsakyti