Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 07 26, 18:37)
juk normali dviracio ketude irgi dedasi uz suaugusio nugaros, taigi vaiko akiratis ir taip sumazintas, o cia toks pliusas, kad vaikai priekyje sedi ir matai ka jie veikia  thumbup.gif

taip, bet ten yra erdvės dar iki tėčio nugaros, o čia tai kedutė visai į veidą įremta...
Atsakyti
man irgi atrodo kad tame dviratyje sėdintiems vaikučiams daug plačiau matosi, nei sėdint už nugaros. thumbup.gif
Tik manau, kad su tokiu dviratuku daryti posūkį yra tikrai daug jėgų reikalaujantis veiksmas. nes visas svoris preikyje. Lengviau visgi vežti du mažius prikabintame vežimuke . bigsmile.gif
Atsakyti
Cia daug nuotrauku
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2009 07 26, 20:44)


Ne vaikų kambario temai toks kambarys, manau 4u.gif
Miegamasis su darbui skirta erdve kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2009 07 27, 10:37)



oi kokiu graziu variantu yra bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2009 07 26, 21:44)

na man cia visai i vaiku kambari nepanasu, net i paauglio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2009 07 27, 09:37)

thumbup.gif tikrai graziu kambariuku yra
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 07 27, 08:05)
man irgi atrodo kad tame dviratyje sėdintiems vaikučiams daug plačiau matosi, nei sėdint už nugaros.  thumbup.gif
Tik manau, kad su tokiu dviratuku daryti posūkį yra tikrai daug jėgų reikalaujantis veiksmas.  nes visas svoris preikyje. Lengviau visgi vežti du mažius prikabintame vežimuke .  bigsmile.gif

na pirmajam, tai tikrai, bet antrasis nuskraustas... bet vejas bei saule kankina pirmaji,o antrasis sedi pavesy ir vejas i nosi nepucia... bet cia variantas, kai mazu vaiku tiek daug, kad netelpa pas tevelius uz nugaros esancias kedutes...
o ta "kaliaska" prikabinta prie dviracio nevisiem patinka-mano mergina po to,kai pavazinejo kedutej kuri amortizuojsi per duobes ir sedi aukstai i jokias kalbas nesileido, kai pasiulem pasivazinet toj kaliaskoj blush2.gif ilsipo dar nespejus prisegt lotuliukas.gif ir parode "ten" i kedute biggrin.gif
Atsakyti
aga, as irgi girdejau atsiliepimus, kad toj kaliaskoj nebent krepsius su daiktais vezioti, nes ten labai purto... g.gif Bet kartais matau- sedi vaikuciai kaliaskoj ir laimingi...bile vaziuoja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 07 27, 16:28)
aga, as irgi girdejau atsiliepimus, kad toj kaliaskoj nebent krepsius su daiktais vezioti, nes ten labai purto...  g.gif  Bet kartais matau- sedi vaikuciai kaliaskoj ir laimingi...bile vaziuoja.  thumbup.gif

ir dar kokius chrustikus valgo lotuliukas.gif siaip dazniau didesnius ten vezioja(visokiu leliu maciau veziojas,o mano mergyte i kedute gali pasiimt tik viena lotuliukas.gif ) arba mazius, kurie nera vaziave kitaip (kai turi trynukus, tai kitos iseities kaip ir neturi-tevai tai tik du smile.gif) kazkuriam zurnale maciau nuotrauka (per atostogas turejau laiko pavartyt senus zurnalus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) kai analogisku triraciu dviraciu-tik priekyje ne kedutes, o venas didelis lopsys-princas veza savo atzalas is darzelio... jauciu sita transporto priemone tinka labai trumpam atstumui ir tik lyyyygiu asfaltu...
Atsakyti
Pasmirinejau imestame puslapuke
http://images.google...ttp...t=20&um=1
Atsakyti