Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Kajune @ 2009 07 25, 00:01)
Įrenginėjam vaiko kambarį, perskaičiau visą temą, daug idėjų radau  thumbup.gif  smile.gif Kambarys nėra didelis, mąstom apie dviaukštę lovą, kadangi net ir tolimoj ateity neplanuojam daugiau keisti baldų, įdomu iki kokio amžiaus ji būtų tinkama g.gif


Na pas draugus buvo dviaukštė lova, netgi suagęs tėtis ten kažkada užsikabarojo pamiegoti hihihi.gif
Manau iki kokios 16 metų tai gal tinka, priklauso nuo pačios lovos ilgio. mirksiukas.gif Nes tų dviaukščių visokiausių yra.
Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2009 07 24, 23:01)
Įrenginėjam vaiko kambarį, perskaičiau visą temą, daug idėjų radau  thumbup.gif  smile.gif Kambarys nėra didelis, mąstom apie dviaukštę lovą, kadangi net ir tolimoj ateity neplanuojam daugiau keisti baldų, įdomu iki kokio amžiaus ji būtų tinkama g.gif


Giminaičių sūnus iki pat mokyklos baigimo miegodavo dviaukštėj. Be to, vyresnis jo brolis išvažiavo studijuot, o jis vistiek lipdavo miegot į viršų, vietoj to, kad užimtų vyresnėlio vietą apačioj biggrin.gif
Jei ilgą pirksit, tai ir bus ilgam smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif O įdomu, kaip ten patalynę keist viršuj, turbūt nelabai patogu, nes čiužinį nukeldinėt reikia g.gif
Atsakyti
keleta graziu dekoraciju vaiku kambariui ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image(ikea dekoracijos)

user posted image

user posted image


Papildyta:
koks dviratis thumbup.gif
user posted image

user posted image

mergaitems super butu ruosti iv. sumustinius biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 07 19, 23:25)

sumasciau toki plana chuligana-kaip jus manot ar baldzius padarytu auganti su vaiku stala? buvau monoidejoj, tai tie stalai tokie paprastuciai atrodo (tik dauguma pusiniai ar isvis spalvoti,o man reiktu uosinio, kad deretu  g.gif  ir pagal mano ismatavimus  g.gif  )

oi, jei rasi, kas gamina, ir aš ir aš labai norėsiu smile.gif

QUOTE(dije @ 2009 07 20, 07:11)
Toks planas- chuliganas mano galvoje jau nuo žiemos sukasi.  drinks_cheers.gif

aha, tik mano vyras ne auksarankis, man meistriuko reikia. ir irgi noriu uosinio - medinio.
Atsakyti
čia gražių vaiko kambariui baldų yra cafekid wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 07 25, 16:52)
Koks dviratis thumbup.gif
user posted image

Oho, koks superinis. thumbup.gif Labai patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 07 26, 09:29)
Oho, koks superinis. thumbup.gif Labai patiko. smile.gif

man irgi, bet niekad nemaciau pardavime
Atsakyti
Dviratis rimtai liuks thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Kajune @ 2009 07 25, 09:36)
Ačiū už atsakymus  4u.gif O įdomu, kaip ten patalynę keist viršuj, turbūt nelabai patogu, nes čiužinį nukeldinėt reikia  g.gif


Patalynę keičiant tai tikriausiai patogumo jokio ax.gif
Žinau tik tiek, kad pas mane namuose tokių lovų tikrai nebus.
Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2009 07 25, 10:36)
Ačiū už atsakymus  4u.gif O įdomu, kaip ten patalynę keist viršuj, turbūt nelabai patogu, nes čiužinį nukeldinėt reikia  g.gif

Pas mus stovi dviaukštė lova iš Monoidėjos (dydis 90*200).
Tai viešėjusi 18metė su 179cm ūgiu laisvai tilpo apatinėj lovoj (viršutinė prestižinė vieta buvo užimta be ketinimų užleisti tongue.gif )

Tai tilps tiek, kiek norės patys.

Taip, keičiant patalynę patogumo mažai karsta.gif, ganėtinai sunku įkelti ir tiksliai įmontuoti čiužinį, bet įmanoma.
Ir slaugant sergantį vaikutį irgi patarčiau nusikelti į apačią, nes neprilaipiosi nei temperatūros matuoti, nei priglausti, nei patalynę dažniau pervilkti.
Nors mano dar itin mažos, gal su vyresniais paprasčiau 4u.gif

O vaikų nuomone - tai antras aukštas yra super thumbup.gif , ten labaiu prestižinė vieta nei apačioje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 07 26, 10:47)
man irgi, bet niekad nemaciau pardavime

man rodos kad antram vaikučiui, sėdinčiam už pirmojo, biškį neįdomu priekin nieko nematyt g.gif

QUOTE(Double Latte @ 2009 07 26, 12:56)

O vaikų nuomone - tai antras aukštas yra super thumbup.gif , ten labaiu prestižinė vieta nei apačioje mirksiukas.gif

pagal feng shui irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 26, 15:34)
man rodos kad antram vaikučiui, sėdinčiam už pirmojo, biškį neįdomu priekin nieko nematyt  g.gif

juk normali dviracio ketude irgi dedasi uz suaugusio nugaros, taigi vaiko akiratis ir taip sumazintas, o cia toks pliusas, kad vaikai priekyje sedi ir matai ka jie veikia thumbup.gif
Atsakyti