Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

Sveikutes 4u.gif gal cia rasite ka nors idomaus i vaiku kambari - Gopsport
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2009 07 16, 01:21)
Prisipazinkit visos, kurios ka nors isigijot baldu salone "Victoriana"? bigsmile.gif  Butu labai idomu isgirsti kuo daugiau atsiliepimu, ar patenkintos, kaip kokybe ir t.t., nes kainos tai ojojoj doh.gif  Nusiziurejau, atrodo, paprasta komplektuka, bet jo kaina virsija 20.000lt!!! blink.gif  Tiesa, iki liepos 31d. suteikiama 30% nuolaida blush2.gif


Aš irgi ten žiūrinėjau, bet kai sužinojau pasirinkto komplekto kainą- visgi atšoko noras pirkti. Gražu, geros medžiagos, skelbiasi kad labai ekologiškos, nekenksmingos visiškai ir visas dizainas sukurtas remiantis vaikų psichiatrų patarimais ir t.t.Bet kaina- kanda... verysad.gif
Dar ne į temą...avatare matau tu prie pilies, ar esi iš to miesto ar tik svečiavais? tai kviečiu užeit i to miestelio, kurio pilies fone fotografavais pokalbių temą..,. mirksiukas.gif

QUOTE(Agniulyte @ 2009 07 16, 12:00)


Na kaži ar paauglei patiks tokie ružavumai ir tokia mergaitiška lovytė? g.gif Taip , kad gali gautis, kad baldai tiks tik 10 metų, po to gali prireikti keisti... ax.gif


QUOTE(Matelyk @ 2009 07 16, 13:28)
drinks_cheers.gif

o kondicionierius tai tik gerklės ligų sukėlėjas, niekad jo namuose nedaryčiau  schmoll.gif


drinks_cheers.gif netgi kondicionierius įrenginėjančių firmų vadovai jų savo namuose nededa arba jau išima... mirksiukas.gif


QUOTE(Cikadelė @ 2009 07 17, 20:23)
nesutinku rolleyes.gif mes turim dviaukštę lovytę su tokiu stalčiumi, sutalpinom patalynę, kuri tuo metu nereikalinga, pvz vasaros laiku ten stovi padėtos žieminės kaldros rolleyes.gif manau, visai reikalingas dalykas unsure.gif

tas tiesa, tačiau nematau jokio vargo pataisyti ir gražiai įvažiuoti su stalčiumi rolleyes.gif bet, žinoma, jeigu būtų sus stabiliu įkabinimu- imčiau su stabiliu 4u.gif


Na kai iš pirmo karto nepavyksta pataisyti- truputį pikta. Beje , pagalvojau, mano atveju yra du stalčiai šalia- tai praktiškai niekad nepavyksta gražiai sustumti jų, viena patvarkai, kita išstumia..vienas daugiau ar mažiau susikersuoja nors truputį, o dar pridėta patalynės- sunku ten betvarkyti. taip ir stovi jie visada pasiskersave nors 1-2 cm. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2009 07 16, 12:00)
Tai mes irgi dabar nepirksim, toli grazu dar schmoll.gif  Beje, vadybininke sake, kad tokia nuolaida suteikiama pirma karta to salono istorijoje bigsmile.gif  O del tu jusu paminetu 10 metu.. Manau, kad daug kas perka ir ilgesniam laikotarpiui, ypac jeigu baldai brangesni, tada jau ziurima, kad butu labai funkcionalus ir pan. smile.gif  Man patiko komplektukas is DOIMO CITYLINE. Didele spinta (228x180x60), didele lova (203x91, mazesniam vaikui pritvirtinamos apsaugeles), daug lentyneliu, daug spinteliu, rasomasis stalas, kede, zodziu, tarnautu ilgai (jeigu greit nesuluztu lotuliukas.gif ).

user posted image

Na visgi krize smile.gif thumbup.gif daug stalciu ir lentyneliu, bet spinta manau didoka (na jei kambarys didziulis,tai gal ir neuzgriozdins) nes is esmes jei turit kur det isaugtus drabuzelius ar ju nekaupiat, tai tokia spinta prikaupsit tik dar negreit (kai vaikas nebelabai greit augs ir kaip didele pamaiva tures n drabuziu visom progom biggrin.gif ) ir kazkaip sakyciau daugokai ruzavos spalvos... bet cia mano nuomone...
o del laikotarpio, tai visgi manau,kad nelabai realu nupirkt baldus kokiai 15 metu, nes tas kas tinka maziui-netiks paaugliui ir atvirksciai mirksiukas.gif uztat ir sakau,kad kaina didoka-net jei baldai tikrai kokybiski 4u.gif

QUOTE(Žanė @ 2009 07 16, 13:04)
esu skaičiusi ir aš tokias rekomendacijas, tačiau visiškai su jomis nesutinku. ypač su tuo, kad vaizdas pro langą blaško. susikaupi ir dirbi, o akis pakeli - tai "pailsini" mintis.
aš esu dirbusi ir prie lango ir prie sienos, tai prie lango vienareikšmiškai daug geriau.

<...>
na, man rodos kad dirbant vaikui ir ruošiant pamokas svarbiausia yra dienos šviesa, ne kambario gražumas.

mano stalas ir stovejo prie lango smile.gif nelabai man jis patiko kazkodel... o darbo stalas ir prie lango-na zinokit tikrai pagaudavau save zvelgiant pro langa i automobiliu spustis biggrin.gif dabar namie darbo kambary(rytiniai langai) sedziu nugara i langa ir veidu i lentynas-nu thumbup.gif bet dukrai visgi matyt statysiu palei langa su vaizdu i kaimynu sklypa lotuliukas.gif jei matysiu,kad negerai,tai pasuksiu...

sumasciau toki plana chuligana-kaip jus manot ar baldzius padarytu auganti su vaiku stala? buvau monoidejoj, tai tie stalai tokie paprastuciai atrodo (tik dauguma pusiniai ar isvis spalvoti,o man reiktu uosinio, kad deretu g.gif ir pagal mano ismatavimus g.gif )

QUOTE(dije @ 2009 07 19, 22:15)
Na kai iš pirmo karto nepavyksta pataisyti- truputį pikta. Beje , pagalvojau, mano atveju yra du stalčiai šalia- tai praktiškai niekad nepavyksta gražiai sustumti jų, viena patvarkai, kita išstumia..vienas daugiau ar mažiau susikersuoja nors truputį, o dar pridėta patalynės- sunku ten betvarkyti. taip ir stovi jie visada pasiskersave nors 1-2 cm. 

man ir nervina stalciu uzsidarinejimas (pas mus ratukai irgi besisukiojantys-gal lengviau,kai tik pirmyn atgal vaziuojantis?) schmoll.gif tai ta didziuli is po lovos istraukiu tik pravalyt ir ten dedu sezonine patalyne, o kasdiene nusprendziau palikt ant lovos ir uzklot lovatiese (vistiek dar ne metelius ta lova pati klosiu,tai man vargo maziau biggrin.gif ) bet zaislu stalciukai, kurie yra kokiu 60cm plocio, ir kiekvienas turi savo "namuka" ivaziuoja palyginus lengvai ir mazoji pati juos issitraukia ir nusiveza kur jai patogu daiktus issideliot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 07 19, 22:15)
Dar ne į temą...avatare matau tu prie pilies, ar esi iš to miesto ar tik svečiavais? tai kviečiu užeit i to miestelio, kurio pilies fone fotografavais pokalbių temą..,.  mirksiukas.gif

Pati esu vilniete, fotografuota vyro gimtineje bigsmile.gif
QUOTE

Na kaži ar paauglei patiks tokie ružavumai ir tokia mergaitiška lovytė?  g.gif 

Cia buvo tik baldu pavyzdys. Siaip spalvu palete laaabai plati, pasirinkti tikrai yra is ko drinks_cheers.gif
QUOTE(jeila @ 2009 07 19, 23:25)
..ir kazkaip sakyciau daugokai ruzavos spalvos... bet cia mano nuomone...

Jau atsakiau smile.gif Ir apie laikotarpi pridursiu - gal ir nelabai realu nupirkt 15-kai metu, kaip jus rasot, neatitiks vaiko poreikiu ir pan., bet ar labai daug kas baldus keicia 2, 3 kartus dazniau? Abejoju lotuliukas.gif Tuo labiau dabar, kai visi prisieme paskolu, manau, kad versis su tuom ka turi ir dziaugsis, jog isvis turi.
Atsakyti


QUOTE(jeila @ 2009 07 19, 23:25)

sumasciau toki plana chuligana-kaip jus manot ar baldzius padarytu auganti su vaiku stala? buvau monoidejoj, tai tie stalai tokie paprastuciai atrodo (tik dauguma pusiniai ar isvis spalvoti,o man reiktu uosinio, kad deretu  g.gif  ir pagal mano ismatavimus  g.gif  )



Toks planas- chuliganas mano galvoje jau nuo žiemos sukasi. drinks_cheers.gif Vedžiau SB parodyti tų augančių kartu su vaiku stalų- sako- taip įmanoma kažką panašaus padaryti. mirksiukas.gif Tik stalviršio pakilusio 45 kampu nesugalvojo kolkas kaip, bet čia gal tik laiko klausimas. Iš kitos pusės gali būti ir horizontalus stalas, tikrai nėra blogai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2009 07 20, 01:07)
Jau atsakiau smile.gif  Ir apie laikotarpi pridursiu - gal ir nelabai realu nupirkt 15-kai metu, kaip jus rasot, neatitiks vaiko poreikiu ir pan., bet ar labai daug kas baldus keicia 2, 3 kartus dazniau? Abejoju lotuliukas.gif  Tuo labiau dabar, kai visi prisieme paskolu, manau, kad versis su tuom ka turi ir dziaugsis, jog isvis turi.

na kas 5-10 metu keicia jei situacija leidzia wink.gif as is tu, kurios visa laika masto ka cia pakeitus ir perdarius biggrin.gif bet is esmes nebutinai viska ismest ir daryt nauja-galima tik pakeist spalvas ar perdaryt tuos baldus,kurie nebeatlieka savo funkciju (cia pvz placios lentynos su dideliais stalciais zaislam-manau,kad veliau jau nebebus patogu,kai zaislus pakeis knygos,tai jas tiesiog perdarysiu. jei atsibos lova-galima nupirkti sofa ir jei baldai is dazytu ploksciu,tai galima pakeist dazytu ploksciu spalva, beicuotus-nubeicuot kitaip wink.gif aisku tai vel nebus centai biggrin.gif o ir perdarinet kartais buna brangiau nei nauja padaryt ar nupirkt...
nors mano dukrytes baldeliai nekainavo 10k, bet is esmes paskaiciavau,kad vistiek isleidau ta suma, kuria man butu kainave baldai is victoriana child (o galvojau, kad labai sutaupysiu), nes nebuvau pagalvojus,kad tokios "smulkmenos" kaip ciuzinys, patalyne, uzvalkaliukai, lovatiese, uzuolaidos, kilimukas, sedmaisiai, lempos, sienu grazinimas ir panasios smutkes suma sumarum man kainuos panasiai, kaip patys baldai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 07 20, 18:23)
..nes nebuvau pagalvojus,kad  tokios "smulkmenos" kaip ciuzinys, patalyne, uzvalkaliukai, lovatiese, uzuolaidos, kilimukas, sedmaisiai, lempos, sienu grazinimas ir panasios smutkes suma sumarum man kainuos panasiai, kaip patys baldai doh.gif

Butent! Juk nenupirksi vien baldu, dar reikes n dalyku doh.gif
Atsakyti
smagūs lipdukai
Atsakyti
grazus lipdukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2009 07 14, 01:03)
Papildant ištraukiamų lovų variantų kolekciją
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



labai idomus variantai smile.gif
Atsakyti
Įrenginėjam vaiko kambarį, perskaičiau visą temą, daug idėjų radau thumbup.gif smile.gif Kambarys nėra didelis, mąstom apie dviaukštę lovą, kadangi net ir tolimoj ateity neplanuojam daugiau keisti baldų, įdomu iki kokio amžiaus ji būtų tinkama g.gif
Atsakyti