Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(AuDi-77 @ 2009 07 14, 02:03)

Man tokie kompaktiski variantai lyg ir tiktu, ir patiktu, ypac jei vaikuciu pulkelis yra, taciau kazkaip neramina neprieinamos vietos dulkems valyti, zinoma, suprantu, kad istrauki, isvalai, sustumi, bet kaip vaikucius prie svaros pratinsi, manau, kad patys turetu rupintis savo kambario tvarka, zinoma, vyresni, nei mano mazieji pypliai. Pavyzdiui, mano vyresnele yra alergiska dulkems, jei ji ieina i patalpa, kur yra dulkiu, tuoj pradeda ciaudyti, akys asaroja, todel valyti drindis jai tenka daznai ir kruopsciai. ax.gif Ir dar vis pastebiu, kad rasomieji stalai statomi ne prie lango. g.gif Man noretusi, kad kuo maksimaliau apsvietima isnaudotu darydami pamokas, piesdami, skaitydami... g.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 07 14, 09:27)
Ir dar vis pastebiu, kad rasomieji stalai statomi ne prie lango. g.gif Man noretusi, kad kuo maksimaliau apsvietima isnaudotu darydami pamokas, piesdami, skaitydami... g.gif

vat šitas tai man irgi visiškai nepatinka.... kuo daugiau natūralios šviesos tuo geriau... o net ir dieną naudoti dirbtinį apšvietimą tai ką žinau g.gif tos vaikų akys ir taip kenčia nuo tv ir pc, o dar stalas nusuktas nuo lango, visai ne kas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 07 05, 18:06)
klausyk,o is ko tos pienes padarytos,man jos nuotraukoj irgi pasakiskos...pas mus,galvoju,mazu pirmame aukste tiktu,nes visas Ia.atviras,vien svetaine kokia40 kv,galvociau tris sviestuvus imt...tiesa,kokia ju kaina gaunasi su parvezimu?aciuks

ten aprašymas yra. pienių strypeliai metaliniai, o žiedeliai - popieriniai.
kiek kainuos su atvežimu nežinau, reikia jų klausti. o kaina nuorodoje buvo...

QUOTE(garbanėlė2 @ 2009 07 09, 15:58)
Čia mano mergytės bus kambarys. Žinoma labai dar daug ko trūksta.  ax.gif

o, mėtos meškinijos drugeliai smile.gif



o dėl ištraukiamų lovų - na, iš šono žiūrint kaip ir gerai, tačiau man įsivaizdavus koks jausmas gulėti toje lovoje, tai tiesiai po akim - taburetės kojos - tai ne ne ne

čia kur mamytė dėjo savo varianta - jau žymiai geriau.

o taupant vietą, manau geriau aukštenė lova, po kuria spintutė.


apsikritai pastebėjau, kad interjero nuotraukose vaikų kambario baldeliai būna išdėstyti tik taip, kad nuotraukoje gražiai žiūrėtųsi, o realybėje tai visai neergonomiška: pvz rašomasis stalas kampe, o lova įstrižai kambario nugarėle i langą...
Atsakyti
[quote=Žanė,2009 07 14, 16:32]
ten aprašymas yra. pienių strypeliai metaliniai, o žiedeliai - popieriniai.
kiek kainuos su atvežimu nežinau, reikia jų klausti. o kaina nuorodoje buvo...

man pasirode,kad jus uzsakinejate...
Papildyta:
sveikos mamytes,reikia patarimo;gal kas uzsakinejot gaminti pas patentininkus medines 2a. loveles?ar nenusivylete kokybe ir pan.,nes as radau,kur net uz 430lt ar 550lt kitoj vietoj padaro,ir net groteles ieina,is pirmo zvilgsnio sunku pasakyti ar jos prades klibet ar ne, tai neapsisprendziu:pirkt parduotuvej ar gamintis,sakau gal kas jau tokias turit,but idomu isgirst nuomone.
Atsakyti
Prisipazinkit visos, kurios ka nors isigijot baldu salone "Victoriana"? bigsmile.gif Butu labai idomu isgirsti kuo daugiau atsiliepimu, ar patenkintos, kaip kokybe ir t.t., nes kainos tai ojojoj doh.gif Nusiziurejau, atrodo, paprasta komplektuka, bet jo kaina virsija 20.000lt!!! blink.gif Tiesa, iki liepos 31d. suteikiama 30% nuolaida blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2009 07 14, 10:10)
vat šitas tai man irgi visiškai nepatinka.... kuo daugiau natūralios šviesos tuo geriau... o net ir dieną naudoti dirbtinį apšvietimą tai ką žinau g.gif  tos vaikų akys ir taip kenčia nuo tv ir pc, o dar stalas nusuktas nuo lango, visai ne kas...  schmoll.gif

bet kiek skaiciau straipsniu,tai dazniausiai minima,kad stalo nereikia statyt prie lango,nes vaizdai pro langa trukdo susikaupt! o gera apsvietima glima sukurt ir dirbtini smile.gif be to net ir prie lango pastatytam stalui ruosant pamokas reikia dirbtines sviesos (na nebent tai pietu vangas sauleta diena,bet kitas klausimas ar langas i pietine puse yra smgau,kai nera kondicionieriaus? smile.gif )
Papildyta:
QUOTE(Agniulyte @ 2009 07 16, 01:21)
Prisipazinkit visos, kurios ka nors isigijot baldu salone "Victoriana"? bigsmile.gif  Butu labai idomu isgirsti kuo daugiau atsiliepimu, ar patenkintos, kaip kokybe ir t.t., nes kainos tai ojojoj doh.gif  Nusiziurejau, atrodo, paprasta komplektuka, bet jo kaina virsija 20.000lt!!! blink.gif  Tiesa, iki liepos 31d. suteikiama 30% nuolaida blush2.gif

Pasirodykit ka issirinkot? blush2.gif mes kaip ir galvojom uzsakinet is ten, bet dvejojau dvejojau ir po ilgu svarstymu buvo nuspresta, kad nors ir grazu, bet tie baldai pas mus 10 metu nestoves ir ta kaina didoka (aisku tokiu nuolaidu nebuvo) smile.gif o juo labiau,kad kiek turim italisku baldu kaina neatitinka kokybes sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 07 16, 08:07)
Pasirodykit ka issirinkot?  blush2.gif  mes kaip ir galvojom uzsakinet is ten, bet dvejojau dvejojau ir po ilgu svarstymu buvo nuspresta, kad nors ir grazu, bet tie baldai pas mus 10 metu nestoves ir ta kaina didoka (aisku tokiu nuolaidu nebuvo) smile.gif o juo labiau,kad kiek turim italisku baldu kaina neatitinka kokybes sad.gif

Tai mes irgi dabar nepirksim, toli grazu dar schmoll.gif Beje, vadybininke sake, kad tokia nuolaida suteikiama pirma karta to salono istorijoje bigsmile.gif O del tu jusu paminetu 10 metu.. Manau, kad daug kas perka ir ilgesniam laikotarpiui, ypac jeigu baldai brangesni, tada jau ziurima, kad butu labai funkcionalus ir pan. smile.gif Man patiko komplektukas is DOIMO CITYLINE. Didele spinta (228x180x60), didele lova (203x91, mazesniam vaikui pritvirtinamos apsaugeles), daug lentyneliu, daug spinteliu, rasomasis stalas, kede, zodziu, tarnautu ilgai (jeigu greit nesuluztu lotuliukas.gif ).

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 16 liepos 2009 - 11:13
QUOTE(jeila @ 2009 07 16, 08:07)
bet kiek skaiciau straipsniu,tai dazniausiai minima,kad stalo nereikia statyt prie lango,nes vaizdai pro langa trukdo susikaupt! o gera apsvietima glima sukurt ir dirbtini smile.gif be to net ir prie lango pastatytam stalui ruosant pamokas reikia dirbtines sviesos (na nebent tai pietu vangas sauleta diena,bet kitas klausimas ar langas i pietine puse yra smgau,kai nera kondicionieriaus? smile.gif )


esu skaičiusi ir aš tokias rekomendacijas, tačiau visiškai su jomis nesutinku. ypač su tuo, kad vaizdas pro langą blaško. susikaupi ir dirbi, o akis pakeli - tai "pailsini" mintis.
aš esu dirbusi ir prie lango ir prie sienos, tai prie lango vienareikšmiškai daug geriau.

iš tiesų, pagal darbo vietos ergonomikos principus tai geriausia yra kai stalas stovi prie lango, tačiau šonu. dešiniarankiams reikia kad langas būtų iš kairės ir kairiarankiams - atvirkščiai. na, kad ranka rašant nesudarytų šešėlio. be to, reikia, kad stalas nestovėtų priešais sieną pritumtas, nes sukuriama "dėžė", "trumpina" mąstymą, fantaziją ir pan.
pats geriausias (ir akims vienareikšmiškai sveikiausias) apšvietimas yra natūralus, ir tik tada, jei jo nepakanka - dirbtinis. o čia pietinė / šiaurinė pusės beveik neturi reikšmės. tik per pietus aišku nesmagu, kai saulė vasarą "čirškina", todėl reiktų užuolaidėlių ar žaliuzių. o šiaip šviesos pakanka iš šiaurinėj pusėj, žinoma, dieną, o vakarop jau reikia dirbtinio apšvietimo.

na, man rodos kad dirbant vaikui ir ruošiant pamokas svarbiausia yra dienos šviesa, ne kambario gražumas.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 16, 13:04)
na, man rodos kad dirbant vaikui ir ruošiant pamokas svarbiausia yra dienos šviesa, ne kambario gražumas.

drinks_cheers.gif

o ir rudenį ar pavasarį ne tiek ir daug tų saulėtų ir karštų dienų biggrin.gif vasarą nieks prie pamokų nesėdi....
o kondicionierius tai tik gerklės ligų sukėlėjas, niekad jo namuose nedaryčiau schmoll.gif
Atsakyti
Patarkyte,kur man geriau parasyti,miegamajam norim isdazyt siena kur stoves lova,violetiniai,bet nesugalvojam,kokios spalvos tada turetu buti kitos sienos? g.gif
Atsakyti
Atsiprasau, kad isiverziu su skelbimu, bet noreciau atsikratyti keletu daikteliu blush2.gif cia yra kai ko vaiku kambariui - kai kas naudota, kai kas nauja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 08, 22:34)
man asmeniskai tai kazkaip nelabai. pats dizainas nemano skonio, ir tas stalcius apacioj tik dulkem rinkt.

nesutinku rolleyes.gif mes turim dviaukštę lovytę su tokiu stalčiumi, sutalpinom patalynę, kuri tuo metu nereikalinga, pvz vasaros laiku ten stovi padėtos žieminės kaldros rolleyes.gif manau, visai reikalingas dalykas unsure.gif
QUOTE(dije @ 2009 07 09, 09:38)
Stalčius tai pastoviai skersuosis, pridulkeje bus. Ta sakau iš patirties. Turim po lova stalčius- tai jei nori gražiai pristumti derini derini, nes kai stumi greit susiskersuoja, i vieną šoną daugiau i kita mažiau. Jei pirksiu lovas su stalčiais, tai itk kad būtų stabililai įtvirtintai, negalėtų pasiduoti į šonus.

tas tiesa, tačiau nematau jokio vargo pataisyti ir gražiai įvažiuoti su stalčiumi rolleyes.gif bet, žinoma, jeigu būtų sus stabiliu įkabinimu- imčiau su stabiliu 4u.gif

Atsakyti