Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

Pas mus visas namas tikurilos plaunamais išdažytas, bet plaunamos vietos tikrai matosi, nežinau kaip būtų su neplaunamais, manau tikrai situacija baisesnė nei dabar būtų, bet, kad nusiplauna ir nieko nesimato tai manau ne tiesa. Pirmiausia plaunama vieta pasidaro blizgesnė, o per laiką dar labiau skirtumas didėja. Ir tokios vietos kur praeita būna su daiktu ir taip juodai perbrėžta paviršutiniškai tai nė velnio nenusiplauna, reik su soda trint, o tada tai jau tikrai gerai matosi biggrin.gif Čia nekalbu apie patapnojimus su nešvariom rankytem, tokie tai nusiplauna palikdami tik blizgesnę vietą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2009 07 13, 15:03)
Pas mus visas namas tikurilos plaunamais išdažytas, bet plaunamos vietos tikrai matosi, nežinau kaip būtų su neplaunamais, manau tikrai situacija baisesnė nei dabar būtų, bet, kad nusiplauna ir nieko nesimato tai manau ne tiesa. Pirmiausia plaunama vieta pasidaro blizgesnė, o per laiką dar labiau skirtumas didėja. Ir tokios vietos kur praeita būna su daiktu ir taip juodai perbrėžta paviršutiniškai tai nė velnio nenusiplauna, reik su soda trint, o tada tai jau tikrai gerai matosi  biggrin.gif Čia nekalbu apie patapnojimus su nešvariom rankytem, tokie tai nusiplauna palikdami tik blizgesnę vietą  4u.gif

Visas kreideles, juodus patepimus labai gerai nuvalo stai tokia kempinele, tik irgi reik nepersistengt nes ir dazus gali nuvalyt smile.gif
http://public.fotki....slai/04181.html
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2009 07 13, 13:06)
mažajam nupirkau naują spalvinimo knygute ir aiškinu kaskart, kad ant sienų negalima, reikia, ant popieriaus-atrodo pradeda suprasti  tongue.gif


Na, turbūt visi tėveliai moko vaikus nepiešti ant sienų , nebent tam skirta vieta būtų, bet nuo patepliojimų kitokių niekas neapsaugotas biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2009 07 13, 14:08)
Visas kreideles, juodus patepimus labai gerai nuvalo stai tokia kempinele, tik irgi reik nepersistengt nes ir dazus gali nuvalyt smile.gif
http://public.fotki....slai/04181.html


Koks įdomus daiktas. O ji čia tokia kaip guminė atrodo g.gif Kur būna pirkti? Išbandėt gal?
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 07 13, 15:19)
Na, turbūt visi tėveliai moko vaikus nepiešti ant sienų , nebent tam skirta vieta būtų, bet nuo patepliojimų kitokių niekas neapsaugotas  biggrin.gif
Koks įdomus daiktas. O ji čia tokia kaip guminė atrodo  g.gif  Kur būna pirkti? Išbandėt gal?

as turiu, ji daug ka sveicia, tokia ne gumine bet net nezinau kaip pavadint. TOkia labai labai tanki, suslapini ir sveiti, man labai gerai kreideles nuvalo nuo visur. Be jokios chemijos, tinka zaislams. Magic eraser vadinasi:

http://www.amazon.co...ds=magic eraser

o pirkt buna tai ten kur pirmai nuoroda imeciau
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 13, 14:21)
as turiu, ji daug ka sveicia, tokia ne gumine bet net nezinau kaip pavadint. TOkia labai labai tanki, suslapini ir sveiti, man labai gerai kreideles nuvalo nuo visur. Be jokios chemijos, tinka zaislams. Magic eraser vadinasi:

http://www.amazon.co...ds=magic eraser

o pirkt buna tai ten kur pirmai nuoroda imeciau


ačius 4u.gif
Atsakyti
o tai jums jei jau vaiko kambarys be drugelių, meškučių ir pan. tai jau nejaukus g.gif nes man tai tas kambarys visai fainas pasirodė, aš tai negaliu pakęst tų vaikiškų fintikliuškų ax.gif

tas karnizas tai tikrai šauni idėja, bet vėl gi... pagalvojau ką su juo reiks daryt po 10 metų kai jau vaikas nebenorės ten tų savo piešinių kabinti g.gif šiaip sau palikti karnizą nei šis, nei tas, o jei nuimti tai liks skylės, reiks užtaisyti unsure.gif
nors po 10 metų gal jau tikrai naujo remonto tam kambariui norėsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2009 07 13, 15:00)
o tai jums jei jau vaiko kambarys be drugelių, meškučių ir pan. tai jau nejaukus  g.gif  nes man tai tas kambarys visai fainas pasirodė, aš tai negaliu pakęst tų vaikiškų fintikliuškų  ax.gif

nors po 10 metų gal jau tikrai naujo remonto tam kambariui norėsis biggrin.gif


Nebūtinai, kaip jūs sakot, "fintikliuškų" biggrin.gif turi būti kambaryje, kad jis būtų jaukus. Jaukumas man asmeniškai, asocijuojasi su labai šviesiu, šiltų jaukių spalvų sienomis ir tvarkingu kambariu 4u.gif Tiesiog jaukumo man būtent tame nulis... bet kiekviena matom savaip 4u.gif Galų gale, vaikas renkasi taip pat kas jam patinka. Ko jūs negalit pakęst, galbūt vaikui yra labai miela ir svarbu turėti.

Manyčiau, kad po dešimt metų remontas bet kokiu atveju būtinas biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2009 07 13, 14:03)
Pas mus visas namas tikurilos plaunamais išdažytas, bet plaunamos vietos tikrai matosi, nežinau kaip būtų su neplaunamais, manau tikrai situacija baisesnė nei dabar būtų, bet, kad nusiplauna ir nieko nesimato tai manau ne tiesa.

Tikiu,kad vsi tiek lieka plovimo zymes,vis tik siena,nors pas mus bute buvo sienos dazytos plaunamais svelnios alyvines-rozines spalva,tai tikrai drasiai ploviau,jokiu zymiu,o va,dabar name nezianu kaip bus,bet vienoj vietoj koridoriuje pavaliau slapiu skudureliu tamsiai vysnava siena,tai lyg matos is arti,kad pavalyta,nors sunku ka ir sakyt,gal tiesiog sienos dar dulkem aplipusios,nes dar negyvenama,jau kai pasigyvensim,tada ir matysim kaip ten realiai yra,bet kad bus geriau nei su neplaunamais dazai,tai jau tikrai,nes dabar kur gyvenam,su neplaunamais dazyta,isvalyt ka nors be sansu,net maziausias pavalymas su dazais nueina doh.gif

QUOTE(Matelyk @ 2009 07 13, 15:00)
o tai jums jei jau vaiko kambarys be drugelių, meškučių ir pan. tai jau nejaukus  g.gif  nes man tai tas kambarys visai fainas pasirodė, aš tai negaliu pakęst tų vaikiškų fintikliuškų  ax.gif

Nebutina tos fintikliuskos vaiku kambary,gal net ir ne visi vaikai jas megsta,man asmeniskai sitas kambarys nera baisus,bet tokio spalvos nesirinkciau,nes ji gan tamsi ir salta,vaikam tinkamos vis tik siltesnes spalvytes,o piesinuku kabinimo ideja labai faina,tik irgi manau ne visiem pritaikoma,nes pas mus butu jauciu atrakcija tuos piesinukus nuplesyt doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Nanda @ 2009 07 13, 15:37)
Manyčiau, kad po dešimt metų remontas bet kokiu atveju būtinas  biggrin.gif

Kad man regis vaiku kambarys ir zymiai anksciau gali pareikalauti remonto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 07 13, 12:32)
O kaip su tokių dažų palete? Ar ji tokia pat plati kaip ir neplaunamų?  g.gif  Jei pasirinkimas spalvų didelis ir vaizdas gražus jais nudažius, tai mes gal irgi visam namui rinktumės...
Jau čia turbūt kokią nors temą apie dažus reikės susirast ir pasirausti  biggrin.gif

Siaip kuo labiau matiniai tuo greiciau matosi plovimo zymes. cia faktas. mes name gyvenam jau ketvirti metai, tai is esmes reiktu viska perdazyt ax.gif tik mes nusprendem perdazyt viska isskyrus didziaja erdve,nes ten su 8m aukscio sienom vargo daug,o tas nelygumas nera toks jau baisus ( prie terasos duru labai jau ciupinejama vieta mirksiukas.gif ) aisku pas mus sienos visur isskyrus mazosios kambary baltos,tai ir tepliojas greiciau blush2.gif bet vaiko kambary jau biski blizgesniais dazem nors as megstu tik tai kas matinio atspalvio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2009 07 03, 14:57)
Kaip manot, ar geras bus toks dviejų lovyčių variantas? mes planuojam gamintis 2dukrytėms, tad būtų įdomu išgirsti kitų nuomonę.
user posted image

variantas tai visai nieko.pas mus kazkas panasaus.tik mes darem per visa siena .lovos jau darem po2m.ir gavosi pakopines,t.y.neguli vienas po kitu biggrin.gif ir virs vienos lovos darem spinteles,o po kita lova spinta ,bet tokia suzeminta.labai nieko gavosi ir labai vietos kamb.susitaupe.
Atsakyti
QUOTE(Ugad @ 2009 07 13, 13:14)
Garbanele, tikriausiai dukriukas drugeliais neatsidziaugia  wub.gif

Diselio džiaugsmo drugeliais nepastebėjau, ax.gif mažoji džiaugiasi kad turi savo kamri mirksiukas.gif , taip ji vadina (kambari) ir gali ten daryti bordakus ir mamytė nieko nesakys.
Atsakyti
Papildant ištraukiamų lovų variantų kolekciją
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti