Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(garbanėlė2 @ 2009 07 09, 14:58)


Labai jaukus ir mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 12:04)
nu tipo permatomas kaip dienine uzuolaida biggrin.gif cia turbut neimanoma noriu.


Skaitinėju temą, gal jau radot informacija apie tokius roletus, bet jų tikrai yra -mes virtuvėje tokius įsidėję-a la dieninė užuolaida, jeigu norite atsiųsiu foto i emeilą, nes neturiu kada iškirpti -bus greičiau. Mes Laurestoj pirkome,tik brangoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2009 07 10, 19:52)
Skaitinėju temą, gal jau radot informacija apie tokius roletus, bet jų tikrai yra -mes virtuvėje tokius įsidėję-a la dieninė užuolaida, jeigu norite atsiųsiu foto i emeilą, nes neturiu kada iškirpti -bus greičiau. Mes Laurestoj pirkome,tik brangoki g.gif

Nea pas mus dar remontai neprasideje, tik is anksto zvalgaus wink.gif Rasau jums az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziviliuxas @ 2009 07 03, 20:57)
Sveikos, kai fantazijos netrūksta smile.gif kam patinka pinokis smile.gif

Man tai čia net labai nejaukiai atrodo. unsure.gif Aš bijočiau miegot tokiam kambaryje.
O aš suku galvą, ar dažyti mažosios kambarį ar tapetuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2009 07 11, 15:12)
O aš suku galvą, ar dažyti mažosios kambarį ar tapetuoti doh.gif

Man tapetai grazu,bet bent jau maniskiai tai kaip uzkereti tik ir jiesko kur koki gabaliuka atlupt doh.gif uztai dazem vaiku kambarius ir klijuosim lipnias dekoracijas,kad smagiau ir zaismingiau atrodytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2009 07 11, 15:12)

O aš suku galvą, ar dažyti mažosios kambarį ar tapetuoti doh.gif

išdažytas kambarys atrodys originaliau 4u.gif aš iš pradžių irgi galvojau tapetuot, bet paskui primečiau, kad turiu žmogų, kuris išdažo išpaišo, tai kam daryt kaip pas visus, kai galima originaliai ax.gif dabar procesas kaip tik juda ir matau, kad bus tikrai gražu, spalvinga thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

kažkaip užsitęsė mums vaikų kambario įrengimas ir gražinimas.... 4u.gif smile.gif
Išdažėm sienas, dalį baldelių turėjom, dalį įsigijom... man tai norėjosi visų naujų ir vienodos firmos, bet vyras pasakė, kad "krizė" ir nėra čia ko pinigų mėtyti... ax.gif 4u.gif yra, kaip yra... tik va labai džiaugiuosi lipdukais ant sienų, kuriuos visai nebrangiai pirkom, na bet jau kaip kambarys pagyvėjo - iš karto matyti, kad vaikų...... trūksta tik dar kai kurių detalių ant sienų, gal kokios lentyvos vienos kitos... baldai mūsų pušiniai - gal kas patartumėt, kur Kaune paieškoti pušinių lentynų ar pan.... buvo tokia Woodberg firma (atrodo, kad latvių) Savanoriuose, priešais Saulės gimnaziją... bet kažkur išsikėlė - gal kas matėte ar žinote kur?
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2009 07 12, 07:14)
Man tapetai grazu,bet bent jau maniskiai tai kaip uzkereti tik ir jiesko kur koki gabaliuka atlupt doh.gif uztai dazem vaiku kambarius ir klijuosim lipnias dekoracijas,kad smagiau ir zaismingiau atrodytu 4u.gif


Mes irgi dažysim dėl panašių būsimų biggrin.gif priežasčių. Tapetus gali greitai išpaišyti, paplėšyt taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 07 12, 15:37)
Mes irgi dažysim dėl panašių būsimų  biggrin.gif  priežasčių. Tapetus gali greitai išpaišyti, paplėšyt taip pat  biggrin.gif



nei paiso, nei pleso schmoll.gif jau 5 metai sukasi, kambarys atrodo puikiausiai.
Dazytos sienos greiciau ir ryskiau matosi apipaisytos ir nutepliotos nei tapetai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue @ 2009 07 12, 17:50)
nei paiso, nei pleso  schmoll.gif jau 5 metai sukasi, kambarys atrodo puikiausiai.
Dazytos sienos greiciau ir ryskiau matosi apipaisytos ir nutepliotos nei tapetai  g.gif


Visi vaikai skirtingi. Vat pagalvojau, kad geriau gal gerais dažais padažyt, kad po to valyt galėtume prisireikus sienas ax.gif
Nors mano vyrui kilus mintis vaikų kambariuose po vieną sieną tapetuotą daryti margais tapetais, o kitas dažyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 07 12, 19:48)
Visi vaikai skirtingi. Vat pagalvojau, kad geriau gal gerais dažais padažyt, kad po to valyt galėtume prisireikus sienas  ax.gif 
Nors mano vyrui kilus mintis vaikų kambariuose po vieną sieną tapetuotą daryti margais tapetais, o kitas dažyt  g.gif


del vienos tapetuotos sienos mintis thumbup.gif esu macius gyvai, ne vaiku kambaryje, ale labai liux atrodo thumbup.gif akcentas toks uzdetas.

o del dazytu sienu - yra gi spec dazai, plaunami ar kaip jie ten vadinasi, kur po to sienas galima dregnu skudureliu valyti smile.gif mes saviskes "darbelius" taip ir valom smile.gif nezinia kaip butu su tapetais hihihi.gif ir tusinukus ir kreideles jau esam gave valyti, matosi tik ten kur smarkiau paspausta buvo, tai idubimai smile.gif o siaip issivalo puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 07 13, 08:59)
del vienos tapetuotos sienos mintis  thumbup.gif esu macius gyvai, ne vaiku kambaryje, ale labai liux atrodo  thumbup.gif akcentas toks uzdetas.

o del dazytu sienu - yra gi spec dazai, plaunami ar kaip jie ten vadinasi, kur po to sienas galima dregnu skudureliu valyti smile.gif


Apie tokius dažus vaikų kambariuose ir galvojam... TIK apie tokius biggrin.gif nes manau, kad tikrai visko pasitaikys.
Atsakyti