Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 07 09, 12:36)
tai ta apdaila ir ropštis reikia, kaip suprantu  smile.gif


siaubas lotuliukas.gif
kaip beždžioniukai vaikai turi būti biggrin.gif
Atsakyti
O as manau kad vaikam patinka karstytis thumbup.gif As vaikystej buciau bet ka atidavus kad tik miegociau aukstai thumbup.gif Beje musu vaiko kambario sienos labai panasios spalvos,gal truputi sviesesnes.Tai siandien nupirkau vienus tapetus pagyvint kambariui.Kai pabaigsiu butinai parodysiu kas gavos...Net paciai idomu pasidare kas cia bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 07 09, 13:15)
O as manau kad vaikam patinka karstytis thumbup.gif As vaikystej buciau bet ka atidavus kad tik miegociau aukstai thumbup.gif Beje musu vaiko kambario sienos labai panasios spalvos,gal truputi sviesesnes.Tai siandien nupirkau vienus tapetus pagyvint kambariui.Kai pabaigsiu butinai parodysiu kas gavos...Net paciai idomu pasidare kas cia bus ax.gif


Gal ir patinka ax.gif , aš neprisimenu ar norėdavau kažko panašaus biggrin.gif
Kai mano vaikas išaugs leliukišką amžių ir reikės rinktis lovą, tai jo pirma ir paklausiu norės karstytis ar ne biggrin.gif

Lauksim foto 4u.gif

Turiu vieną kambarį lygiai tokios pat mėlynos spalvos, retai ten būnu tai neįkyrėjo labai, bet... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 07 09, 12:36)
tai ta apdaila ir ropštis reikia, kaip suprantu  smile.gif


visada į savo antrą aukštą lipdavau per kėdę, ne kopėtėlėmis. o žemyn apskritai kažkaip nušokdavau, jau tiksliai nepamenu... žodžiu, koėtėlės - lovą perkantiems tėvams apgauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 07 09, 14:34)
visada į savo antrą aukštą lipdavau per kėdę, ne kopėtėlėmis. o žemyn apskritai kažkaip nušokdavau, jau tiksliai nepamenu... žodžiu, koėtėlės - lovą perkantiems tėvams apgauti  biggrin.gif

Sutinku kad kiekvienas vaikas atranda savo buda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 07 09, 14:15)
O as manau kad vaikam patinka karstytis thumbup.gif


patikt tai tegu patinka, kalba ne apie tai, o apie sauguma rolleyes.gif
mes su broliu irgi miegojom dviaukstej. na man virsuj retai tekdavo, bet kopeteles buvo patogios, su vienodo aukscio pakopelemis, ir rankom buvo kur isikibt.

kaip gaila kad neturiu savo jaunystes kambario foto. tetis pats projektavo, dare baldziai, mazo kambario erdve buvo super isnaudota thumbup.gif ir mums su broliu nerealiai patiko wub.gif ech...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 09 liepos 2009 - 13:40
QUOTE(laukine @ 2009 07 09, 14:39)
patikt tai tegu patinka, kalba ne apie tai, o apie sauguma  rolleyes.gif
mes su broliu irgi miegojom dviaukstej. na man virsuj retai tekdavo, bet kopeteles buvo patogios, su vienodo aukscio pakopelemis, ir rankom buvo kur isikibt.

kaip gaila kad neturiu savo jaunystes kambario.  tetis pats projektavo, dare baldziai, mazo kambario erdve buvo super isnaudota  thumbup.gif ir mums su broliu nerealiai patiko  wub.gif ech...

tai cia tik ideja mestelejo, o jau pasidaryt galima kaip kas nori. Man ta ideja kad lovytes kampe labai patiko, kopecios juk neproblema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 09, 14:40)
tai cia tik ideja mestelejo,


ja ja, ideja pati tai liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 09, 11:08)
tokie "mergaitiski" plakatai ant sienu biggrin.gif

Bet ideja tikrai smagi  thumbup.gif

idėja tai tikrai superinė bigsmile.gif

gaila kad dviejų vaikų neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia mano mergytės bus kambarys. Žinoma labai dar daug ko trūksta. ax.gif
http://keep4u.ru/ful...cb61da674af/jpg
http://keep4u.ru/ful...755706741f7/jpg
http://keep4u.ru/ful...1fc0a00338a/jpg
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė2 @ 2009 07 09, 15:58)
Čia mano mergytės bus kambarys. Žinoma labai dar daug ko trūksta.  ax.gif

Labai mielas, ypac drugeliai wub.gif Tik lovytes nesimato, ji priesais langa? Tikriausiai sunku nufotkinti taip, kad viskas matytusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė2 @ 2009 07 09, 13:58)

Labai grazus drugeliai thumbup.gif Mano dukra irgi norejo drugeliu,bet mes kazkaip neradom ax.gif Ziurinejau su tokiom piestom gelem,dukrai irgi patiko ir uztikau labai fainus su burbulais thumbup.gif O dar violetine spalva-dukra del jos alpsta biggrin.gif Ziuresim,kaip atrodys isklijuoti ax.gif
Atsakyti