Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(v-i-k-a @ 2009 07 07, 19:55)
gal kas suo metu jiesko lovos savo vaikui (kaip tarkim mes) taigi...

pamenu as ir sia lova nusiziurejau, sakau parduokit man viena 4u.gif
Pardavejas sako, pirkit abi, paskui kita parduosit.
Ai galvojau, ka cia zaisiu.
Ir netycia per skelbiu.lt pamaciau, kad parduodama viena tokia lova (mamytei vienai taip patiko, kad ji isdriso nusipirkti ir pardavinet nereikalinga dali)

Tai as ja ir nusipirkau smile.gif

Jei tau idomu, pas mus viena mamyte ir lyg -pardavinejo, jei ka, rasyk i a.z. as pabandysiu susisiekti su ja 4u.gif
Atsakyti
aš tai nuo tų dviaukščių lovų noriu tik kopėčių biggrin.gif tai jei jau kam atliks tai rašykit, paiimsiu mirksiukas.gif


mano vaikui viskas turi būti žalia lotuliukas.gif tai jo kambarys dviejų spalvų - viena siena žaliais šviesiais tapetais, o kitos sienos nudažytos geltonos rolleyes.gif
Atsakyti
apie dviaukštes, ar tas paaukštintas lovas galvoju g.gif
toj virštunėj patalynę pakeist, ar pvz., sergantį vaiką slaugyti turėtų būti ne itin patogu..
ar nebūtinai?

Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 07 08, 13:12)
apie dviaukštes, ar tas  paaukštintas lovas galvoju  g.gif 
toj virštunėj patalynę pakeist, ar pvz., sergantį vaiką slaugyti turėtų būti ne itin patogu..
ar nebūtinai?


kai sirgau, su broliu aukštais susikeitėme - aš į pirmą nusileidau sirgti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2009 07 08, 11:17)
pamenu as ir sia lova nusiziurejau, sakau parduokit man viena  4u.gif
Pardavejas sako, pirkit abi, paskui kita parduosit.
Ai galvojau, ka cia zaisiu.
Ir netycia per skelbiu.lt pamaciau, kad parduodama viena tokia lova (mamytei vienai taip patiko, kad ji isdriso nusipirkti ir pardavinet nereikalinga dali)

Tai as ja ir nusipirkau  smile.gif

Jei tau idomu, pas mus viena mamyte ir lyg -pardavinejo, jei ka, rasyk i a.z. as pabandysiu susisiekti su ja  4u.gif


Parasiau i AZ. Buciau tikrai dekinga uz pagalba. Norim tos livos, tikrai atrodo kokibiska ir patogi.
Atsakyti
Atsiprašau už klausima, bet kaip įkelti nuotrauka. Noriu ir aš parodyti savo dukrytės kambarį, bet niekaip nesigauna įkelti nuotraukų. ax.gif Gal kas padės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė2 @ 2009 07 08, 15:26)
Atsiprašau už klausima, bet kaip įkelti nuotrauka. Noriu ir aš parodyti savo dukrytės kambarį, bet niekaip nesigauna įkelti nuotraukų.  ax.gif  Gal kas padės? blush2.gif


prašom
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 07 08, 14:12)
apie dviaukštes, ar tas  paaukštintas lovas galvoju  g.gif 
toj virštunėj patalynę pakeist, ar pvz., sergantį vaiką slaugyti turėtų būti ne itin patogu..
ar nebūtinai?


Pas mus dviaukštė lova.
Kas liečia patalynės pakeitimą, tai tikrai nėra labai patogu. Užlipi ten, kol užkaišai viską, tenka pavargti.
O kas liečia slaugymą, tai nėra ką ten labai daryti. Jei temperatūra pamatuoti, pasistatau kėdutę, užlipu ir viską pasiekiu biggrin.gif
Atsakyti
Svarstau apie tokia 800lt Kaip manot normali kaina ?

user posted image
Papildyta:
Matau cia daug mamyciu skaitineja kokia nuomone? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elviva @ 2009 07 08, 22:29)
Svarstau apie tokia 800lt Kaip manot normali kaina ?

user posted image
Papildyta:
Matau cia daug mamyciu skaitineja kokia nuomone? 4u.gif

man asmeniskai tai kazkaip nelabai. pats dizainas nemano skonio, ir tas stalcius apacioj tik dulkem rinkt.
Atsakyti
man kas joje patiko kad uzapvalinti galai - neuzsigaus. Dar visa tokia subtili svelni bigsmile.gif naturalaus medzio . del stalcio sutinku del dulkiu galvoju gal geriau kokia idomu spalvinga puva kai viduj buna susideti dar 2 in1 . va dar yra raudona bet gali greit atsibos>..user posted image
Papildyta:
oi kaip istempe ka daryti kokio dydzio geriausia kelt kad kita kart taip neistemt puslapio
Atsakyti
QUOTE(elviva @ 2009 07 08, 22:29)
Svarstau apie tokia 800lt Kaip manot normali kaina ?

Papildyta:
Matau cia daug mamyciu skaitineja kokia nuomone? 4u.gif


Mano nuomone ir žiūrėtais atvejais tai jau labai brangi. Tos medienos minimaliai tik- o kainyte- ohoho.
Stalčius tai pastoviai skersuosis, pridulkeje bus. Ta sakau iš patirties. Turim po lova stalčius- tai jei nori gražiai pristumti derini derini, nes kai stumi greit susiskersuoja, i vieną šoną daugiau i kita mažiau. Jei pirksiu lovas su stalčiais, tai itk kad būtų stabililai įtvirtintai, negalėtų pasiduoti į šonus.


QUOTE(elviva @ 2009 07 08, 22:44)
kaip istempe ka daryti kokio dydzio geriausia kelt kad kita kart taip neistemt puslapio


medium arba small
Atsakyti