Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(bastinga @ 2009 07 03, 13:57)
Kaip manot, ar geras bus toks dviejų lovyčių variantas? mes planuojam gamintis 2dukrytėms, tad būtų įdomu išgirsti kitų nuomonę.


Man tas antros lovos išsikišes aštrus kampas nesiderina ir prieštarauja visiems fengshui, bioenergijoms ir kt. pan dalykams. Aišku jei jais nesidomi..bet vistiek ta viršutinė lova kažkaip nesaugu, nepatogu, ne ne ne... schmoll.gif


QUOTE(Ruti @ 2009 07 03, 17:48)
Sonines apsaugos reikia ne tik antram aukstui, bet ir pirmam  mirksiukas.gif  4u.gif is lovu iskrenta ir ne visai mazi vaikiukai  4u.gif


Jo, mano 7metis vakar iškrito, atsisėdo ir sėdi..sakau - lipk i lova, miegok..jis sako- nėra lovos... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 03 liepos 2009 - 22:22
QUOTE(dije @ 2009 07 03, 23:22)
Man tas antros lovos išsikišes aštrus kampas nesiderina ir prieštarauja visiems fengshui, bioenergijoms ir kt. pan dalykams. Aišku jei jais nesidomi..bet vistiek ta viršutinė lova kažkaip  nesaugu, nepatogu, ne ne ne... schmoll.gif


Tikrai taip..,
nedarykite taip schmoll.gif "labai negerai bus vaikui" kuris miegos apacioj, bet cia aisku mano nuomone......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillijana: 03 liepos 2009 - 22:57
Ar kas nors turit pusaukste lova,kur po apacia uzuolaideles ir galima palindus zaisti? dar maciau kaip priedai ir ciuozykla buna,pvz cia ar geros tokios lovos,ar tik bardakas kaupsis po tom uzuolaidom,gal geriau lentyneles ir spintele daryt po apacia g.gif
Mes vienam isigijom 2 aukstu lova,kur po apacia spinta ir rasomasis stalas,tai dabar mazesniajam irgi reik lovos,kad aukstai miegot doh.gif antros dviaukstes nenoriu,tai geriausias variantas butu pusaukste,tik pasimeciau ka po apacia daryt,buciau labai dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2009 07 04, 17:35)
Ar kas nors turit pusaukste lova,kur po apacia uzuolaideles ir galima palindus zaisti? dar maciau kaip priedai ir ciuozykla buna,pvz cia ar geros tokios lovos,ar tik bardakas kaupsis po tom uzuolaidom,gal geriau lentyneles ir spintele daryt po apacia g.gif
Mes vienam isigijom 2 aukstu lova,kur po apacia spinta ir rasomasis stalas,tai dabar mazesniajam irgi reik lovos,kad aukstai miegot doh.gif antros dviaukstes nenoriu,tai geriausias variantas butu pusaukste,tik pasimeciau ka po apacia daryt,buciau labai dekinga uz patarimus 4u.gif

tik stalų po tokiom paaukštintom lovom nekiškit schmoll.gif
nei patogumo, nei šviesos...

aš irgi galvoju ir jau projektuojuos tokia paaukštinta lova savo mažiui... tai po lova pas mus bus spinta ir keletas lentynėlių... tai ir pasidėjimas ir žaidimų kampelis... užuolaidėles kada prie progos irgi pasiųsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2009 07 04, 17:03)
tik stalų po tokiom paaukštintom lovom nekiškit  schmoll.gif
nei patogumo, nei šviesos...

aš irgi galvoju ir jau projektuojuos tokia paaukštinta lova savo mažiui... tai po lova pas mus bus spinta ir keletas lentynėlių... tai ir pasidėjimas ir žaidimų kampelis... užuolaidėles kada prie progos irgi pasiųsiu  rolleyes.gif

Stalo tai mazajam nereik dar,bus siaip kambary nedidukas staliukas,piesimui ar zaist,nors maciau padaro tokius istraukiamus stalus,tai gan patogiai atrodo unsure.gif

O pati projektuojates ar kazkas ismanantis? Noreciau pabandyt pati kazka pasipiest mazdaug ko noreciau,kad baldininkui butu paprsaciau nupasakot ko noriu,nes kiek supratau nelabai jam dasuto ko as is jo noriu doh.gif o kokios paprastesne projektavimo programeles ir nerandu g.gif
Atsakyti
Paziurekit va cia kokie faini baldai ir pasiziureti ir pasirinkti ideju yra, o gal net ir uzsisakyti pas juos. Tik nezinia kokios kainos... jie is Klaipedos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *gitana*: 04 liepos 2009 - 18:09
QUOTE(Burka @ 2009 07 04, 18:08)
O pati projektuojates ar kazkas ismanantis? Noreciau pabandyt pati kazka pasipiest mazdaug ko noreciau,kad baldininkui butu paprsaciau nupasakot ko noriu,nes kiek supratau nelabai jam dasuto ko as is jo noriu doh.gif o kokios paprastesne projektavimo programeles ir nerandu g.gif

idėja viso to komplekso kito pavarčius nuotraukas nete... tik bėda kad man iš vieno komplektuko patiko viena, iš kito kita biggrin.gif turiu savo gera meistriuka kuris baldus daro, tai jis man padarys ko noriu... aš tik galvoju ir paišau ko man reikia, o paskui jis pats nusibraižo viska pagal mastelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 07 02, 19:47)
ai, būsto harmonijos kažkas daugiau keliasi ar pn., jau tiklsiai nepamenu mastau.gif kad kažko klausiau, tai vadasiga sakė, kad jų nėra to dalyko mastau.gif

o su kettler mistika kažkokia - kettler  į Lt veža sporto inventorių, o stalų neveža  blink.gif

Kettler stalais ir kėdėm prekiaudavo ir Fibiura. O mums iš Otto per 2 mėnesius atgabeno.
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2009 07 05, 00:09)
Kettler stalais  ir kėdėm prekiaudavo  ir Fibiura. O mums iš Otto per 2 mėnesius atgabeno.


O per kur jūs užsisakėte iš OTTO? Ar per sM ar kažkaip kitaip?? Ačiū už ats. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas ieskote ar jau pirkote,mazu ka galite pasakyti apie dviaukstes lovytes? Ruosiuosi pirkti,tai ieskau info.Avansu aciu.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 30, 19:26)
o ta Renlada kur?  4u.gif

aš pienes vešiuos. į svetainę. man jos taip patiko. ten be jų bus dar šviesos šaltinių, tai krizės metais palauksim su tais sietynais irnesakyk.gif biggrin.gif

o vaikui vis dar nežinau ką.

matyt teks popierinių burbulų atsiprašyt  g.gif

klausyk,o is ko tos pienes padarytos,man jos nuotraukoj irgi pasakiskos...pas mus,galvoju,mazu pirmame aukste tiktu,nes visas Ia.atviras,vien svetaine kokia40 kv,galvociau tris sviestuvus imt...tiesa,kokia ju kaina gaunasi su parvezimu?aciuks
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 07 05, 16:51)
Gal kas ieskote ar jau pirkote,mazu ka galite pasakyti apie dviaukstes lovytes? Ruosiuosi pirkti,tai ieskau info.Avansu aciu.

Mano berniukai dabar miega dviaukstej,ne tik as,bet ir jie labai patenkinti,jei kambarys nedidelis,labai susitaupo vieta,be to vaikai labai megsta aukstai gyvent biggrin.gif tik dabar jau beda,kad ir mazasis nori i virsu lipt miegot,tai jau naujam variante bus 1 dviaukste lova(po apacia spinta,lentynos ir stalas), o kita mazesniajam suneliui bus pusaukste lova,taigi abu bus patenkinti, nes tures kiekvienas savo lova ir abu miegos aukstai ax.gif
Atsakyti