Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Nanda @ 2009 06 30, 19:56)
Turbūt labai daug tiesos šitam straipsnyje. Viską galiu išpildyt, tik vaikų kambario rytinėj namo dalyje jau nepadarysiu... visą išplanavimą tektų keist  biggrin.gif
pritariu. Pati pindavau iš visko, iš ko išeidavo... net mamos kambarinės palmės lapus buvau supynus ir susegiau savo plaukų sagučiais kad laikytųsi  doh.gif  lotuliukas.gif

o mūsų kambarys vaiko kaip tik rytuose. bet va medžių iškirt priešais langus tai daug reiktų doh.gif lotuliukas.gif
o palmes pilti tai prikolnai.
kai pasakėt, kad pynėt, prisiminiau, kad aš staltiesių kutus visus pindavau lotuliukas.gif

QUOTE(Forgete @ 2009 06 30, 21:10)
Renaldas  telefonas 8 620 75839, elektroninis pastas anukelis@gmail.com

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 30, 21:10)
Renaldas ...


Labai rekomenduoju, kaip puikų vežėją ir paslaugų žmogų. smile.gif
Kai visi gauti baldeliai "susirinks ir sustos" į jiems skirtas veitas, galėsiu ir apie baldus nuomonę pasakyti tongue.gif

Beje, gal ir šnekėjote kada, neberandu - kokius rašomuosius stalus ir kėdes prie jų perkate būsimiesiems pirmokams?
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 07 02, 14:14)
Labai rekomenduoju, kaip puikų vežėją ir paslaugų žmogų. smile.gif
Kai visi gauti baldeliai "susirinks ir sustos" į jiems skirtas veitas, galėsiu ir apie baldus nuomonę pasakyti  tongue.gif

Beje, gal ir šnekėjote kada, neberandu - kokius rašomuosius stalus ir kėdes prie jų perkate būsimiesiems pirmokams?

Gal žinot, kada dabar artimiausiu metu jis važiuos Ikėjon?
Persiprašau už off 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 07 02, 15:27)
Gal žinot, kada dabar artimiausiu metu jis važiuos Ikėjon?
Persiprašau už off 4u.gif



Žinau. smile.gif
Nuo praeito savaitgalio skaičiuojant - po trijų savaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 07 02, 14:14)
Labai rekomenduoju, kaip puikų vežėją ir paslaugų žmogų. smile.gif
Kai visi gauti baldeliai "susirinks ir sustos" į jiems skirtas veitas, galėsiu ir apie baldus nuomonę pasakyti  tongue.gif

Beje, gal ir šnekėjote kada, neberandu - kokius rašomuosius stalus ir kėdes prie jų perkate būsimiesiems pirmokams?


Aš dar neperku, bet labai jau norėčiau Vadasigos prekiaujamų stalų, kėdžių. va čia info apie tuosstalus, kėdes Tik kaina pas juos kanda. verysad.gif Bet esu mačiusi jau ir Renlenoje vaikiškus rašomuosius stalus reguliuojamu aukščiu. Aišku prie tų Vadasigos jų neprilyginsi, bet irgi nėra blogi.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 07 02, 16:09)
Aš dar neperku, bet labai jau norėčiau Vadasigos prekiaujamų stalų, kėdžių. va čia info apie tuosstalus, kėdes Tik kaina pas juos kanda.  verysad.gif Bet esu mačiusi jau ir Renlenoje vaikiškus rašomuosius stalus reguliuojamu aukščiu. Aišku prie tų Vadasigos jų neprilyginsi, bet irgi nėra blogi.


Gražu, bet kainą kažkur irgi mačiau sad.gif
Toj pačioj Ikėjoj yra sąlyginai augančių stalų - kojos reguliuojasi nuo 62 iki 80 cm. Tik tie 45 laipsniu kampu, ne tokie, kaip čia.
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 07 02, 15:59)
Žinau.  smile.gif
Nuo praeito savaitgalio skaičiuojant - po trijų savaičių  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 07 02, 16:20)
Gražu, bet kainą kažkur irgi mačiau sad.gif
Toj pačioj Ikėjoj yra sąlyginai augančių stalų - kojos reguliuojasi nuo 62 iki 80 cm. Tik tie 45 laipsniu kampu, ne tokie, kaip čia.


O gal galima nuorodą, kur tokie stalai , nelabai gaudausi tame IKEA psl. rolleyes.gif
Atsakyti
Įkeliu angliškąją nuorodą Galant stalas
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 07 02, 16:09)
Aš dar neperku, bet labai jau norėčiau Vadasigos prekiaujamų stalų, kėdžių. va čia info apie tuosstalus, kėdes Tik kaina pas juos kanda.  verysad.gif Bet esu mačiusi jau ir Renlenoje vaikiškus rašomuosius stalus reguliuojamu aukščiu. Aišku prie tų Vadasigos jų neprilyginsi, bet irgi nėra blogi.

su Renlena niekam nesiulau prasidet... turejom valgomaji ir miegamaji is ju (aisku jie atstovauja daug firmu), tai schmoll.gif praeijus pusmeciui grazinom viska atgal,nes pradejo klibet kedes, girgzdet lova... nu zo... geriau pataupyt ir prkt gera daikta iskart... mes ta padarem tik is antrokart biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu, kad gerioau po truputi bet kuo kokybiskesnius baldelius reikia susipirkti
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 07 02, 17:03)
su Renlena niekam nesiulau prasidet... turejom valgomaji ir miegamaji is ju (aisku jie atstovauja daug firmu), tai  schmoll.gif  praeijus pusmeciui grazinom viska atgal,nes pradejo klibet kedes, girgzdet lova... nu zo... geriau pataupyt ir prkt gera daikta iskart... mes ta padarem tik is antrokart biggrin.gif


Aš irig apie Renleną daug blogo girdėjau ir apie baldus ir apie pačius vadovus darbuotojų atžvilgiu. drinks_cheers.gif Tik ten mačiau ąžuolinį rašomą stalą su reguliuojamu aukščiu. Vedžiau SB parodyti- sako- pagalvosiu padėliosiu ir galbūt ir patspadarysiu. rolleyes.gif
Atsakyti