Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Sigitano @ 2009 06 26, 23:37)
O as tai turiu patikima baldziu, kuris mums gamino visus baldus, nusiskundimu neturime. Kaina pas jis irgi gera buna. Tai nusiziuresiu ko noriu, pasimatuosiu savo ismatavimus ir pasigaminsiu. Aisku jis ten mandru raizytu nepadaro, bet uz tai kokybe  thumbup.gif Ir aisku dydziai tokie, kokiu reiks musu kambariui. Turbut tik lovas pirksiu, nes viena turim, ir patenkinti esam, bet ji yra kaip minkstas baldas, ta prasme su spyruokliniu ciuziniu, ir visa aptraukta gobelenu. Tokiu jis negamina. O jo gamintiems baldams nieko neatsitinka. O vat draugai pirko miegama lova, tai jis paskui jiems perdarinejo groteles ir t.t.

mes ir viska gaminam thumbup.gif tik va reikia labai lakios vaizduotes arba daryt kopijas biggrin.gif

QUOTE(dije @ 2009 06 27, 00:06)
Lengviau to laikytis, kai virtuvė atskira patalpa. Pas mus bute bendra patalpa su svetaine, tai labai sunku sukontroliuoti, žiūrėk jau ir nubėga su sausainiuku ant sofos... rolleyes.gif Trupinukai irgi išsinešioja, betgi ryte prasiurbliuoji visas grindis ir švaru.  bigsmile.gif

Aš norėjau pasikonsultuoti savo atveju:  mergaites ir berniuko kambariai antrame aukšte. Tame pat ir visa bendra drabužinė. Ar užteks vaikų kambariuose tik komodų - na aptiniams rūbeliams, pėdkelnėms- ar geriau statyti ir spintas ir mergaitės pagrindinius rūbelius laikyti joje, o rečiau dėvimus- drabužinėje.  g.gif  Nesinori užgriozdinti kambario- bet vėl- ar bus patogu lakstyti rūbų į tą drabužinę mastau.gif

as ir mastau panasiai... juk ne vienas vaikas tvarkingas ir pedantas negimsta biggrin.gif todel tas spaudimas visur kur pasisuks-ne man smile.gif pas mus ir viena patalpa visas pirmas aukstas

pas mus tas pats-as staciau atskira,kad einamieji butu visada salia... prireikia dzemperuiko,tai atsidarau ir issitraukiu smile.gif arba ateinam i kambary ir renkames kojines is komodos ir sijonuka is spintos smile.gif zodziu patogu biggrin.gif is esmes galvojau,kad uzgriozdins daugiau,bet kazkaip man visai ji isipaiso-kampas vistiek butu nepanaudotas...

QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 12:04)
nu tipo permatomas kaip dienine uzuolaida biggrin.gif cia turbut neimanoma noriu.

yra yra-kaimynai turi smile.gif

QUOTE(dije @ 2009 06 29, 13:01)
Mes vaikų kambary dėsime roletus, bet tokius spalvingus su vaikiškais piešinukais, nes noriu kad palangės būtų laisvos, būtų galima ant jų kažką laisvai padėti-nuimti.  Kai pabos- galima bus keisit kažkuo kitu, kaip jau kambarių gyventojai panorės,  rolleyes.gif

mano vaikui kazkaip palanges neidomu-nei ten ka dejo kai uzuolaidu nebuvo nei ka...jai svarbiasia staliukai ir kilimukas ant zemes:) o ir siaip pasidet turi daug viecikiu kur smile.gif
man uzuolaidos arba romenetes grazu i vaiku kambary thumbup.gif roletus galima det nuo saules at nuo kaimynu uzsidengt, bet grozio as juose nematau... kai pati pasakys,kad nori kazko kito,tai valio 4u.gif tik va beda-pastatem lovyte ir uzuolaidos nebetelpa sad.gif reiks matyt keist i romanetes :/
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 30, 17:07)
nu tai jau paklausiu....

ar kur matėt kas durines virvelines užuolaidas, na iš kokių tai karoliukų / kristaliukų, arba viruvės su kokiais tai bumbuliukais? smile.gif man reikia biggrin.gif
kaip iš ko užsisakėt?  4u.gif  detalių prašom smile.gif


Žinaukad maČiau, bet kur tiksliai nepamenu. mastau.gif Bet kie bandau atgaminti ar tai YSKE netgi buvo kažkokių panašių ...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 30, 17:07)
nu tai jau paklausiu....

ar kur matėt kas durines virvelines užuolaidas, na iš kokių tai karoliukų / kristaliukų, arba viruvės su kokiais tai bumbuliukais? smile.gif man reikia biggrin.gif
kaip iš ko užsisakėt?  4u.gif  detalių prašom smile.gif

As per Renalda, ima 11proc nuo daikto kainos.
Tai si lempa su parvezimu man kainavo 54lt.

http://www.ikea.com/...oducts/40098047
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 30, 17:17)
As per Renalda, ima 11proc nuo daikto kainos.
Tai si lempa su parvezimu man kainavo 54lt.

http://www.ikea.com/...oducts/40098047



Gal ir kvailas klausimas- o čia šiam šviestuvui halogeninės lemputės naudojamos??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 30, 17:26)
Gal ir kvailas klausimas- o čia šiam šviestuvui halogeninės lemputės naudojamos??? rolleyes.gif

jo trys halogenai
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 30, 17:17)
As per Renalda, ima 11proc nuo daikto kainos.
Tai si lempa su parvezimu man kainavo 54lt.

http://www.ikea.com/...oducts/40098047

o ta Renlada kur? 4u.gif

aš pienes vešiuos. į svetainę. man jos taip patiko. ten be jų bus dar šviesos šaltinių, tai krizės metais palauksim su tais sietynais irnesakyk.gif biggrin.gif

o vaikui vis dar nežinau ką.

matyt teks popierinių burbulų atsiprašyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 15:03)


Turbūt labai daug tiesos šitam straipsnyje. Viską galiu išpildyt, tik vaikų kambario rytinėj namo dalyje jau nepadarysiu... visą išplanavimą tektų keist biggrin.gif

QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 15:17)
man irgi virvelinės ne itin vaiko kambariui.
gi susuks, kasytes supins ir t.t.



pritariu. Pati pindavau iš visko, iš ko išeidavo... net mamos kambarinės palmės lapus buvau supynus ir susegiau savo plaukų sagučiais kad laikytųsi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 30, 18:26)
o ta Renlada kur?  4u.gif

aš pienes vešiuos. į svetainę. man jos taip patiko. ten be jų bus dar šviesos šaltinių, tai krizės metais palauksim su tais sietynais irnesakyk.gif biggrin.gif

o vaikui vis dar nežinau ką.

matyt teks popierinių burbulų atsiprašyt  g.gif

Renaldas telefonas 8 620 75839, elektroninis pastas anukelis@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 06 30, 19:56)
Turbūt labai daug tiesos šitam straipsnyje. Viską galiu išpildyt, tik vaikų kambario rytinėj namo dalyje jau nepadarysiu... visą išplanavimą tektų keist  biggrin.gif
pritariu. Pati pindavau iš visko, iš ko išeidavo... net mamos kambarinės palmės lapus buvau supynus ir susegiau savo plaukų sagučiais kad laikytųsi  doh.gif  lotuliukas.gif


Mūsų vaikų kambariai irgi nelabai atitinka rekomenduojamas pasaulio kryptis, bet dėl to nelabai pergyvenu. Man rodos svarbu,kad jų kambariuose būtų jaukumas, funkcionalumas, patogumas, šviesa, šiluma, saugumas.Šių dalykų vaikui labiau reikia- nei langų į rytus rolleyes.gif
///
Aš irgi pakmę pyniau, o mama tas palmes begalo tausodavo ir saugodavo.. doh.gif pamenu- baigėsi nekaip... rolleyes.gif

Bijau, kad virvelinės užuolaidos gal ir nelabai saugu ypač mažam... g.gif

Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 27, 17:25)
Spintomis ir aš neatsidžiaugiu  thumbup.gif

Susiradom pas: šiuos lenkų gamintojus (Bonn 01, 03 ir 51) spintos.
Visus išmatavimus rasit, tik jie neparašo kampinės gylio, jis gaunasi, kaip ir anų dviejų spintų 35 cm.
Užsisakėm ir atvežė pagal šį skelbimą.

Labai graži jūsų lova 4u.gif Kur pirkot? Nuostabus kambariukas. Mes savo dukrai dabar remontuojam, esam ,,kūrybinėse kančiose'' lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi kolkas kurybinese kanciose doh.gif Pas mus vaikui kambarys kaip tik rytinej pusej thumbup.gif tik rytine saulute labai per ta langa skaisciai sviecia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 30, 16:07)
nu tai jau paklausiu....

ar kur matėt kas durines virvelines užuolaidas, na iš kokių tai karoliukų / kristaliukų, arba viruvės su kokiais tai bumbuliukais? smile.gif man reikia biggrin.gif



pas kaimynę prieš kokius 15 metų ax.gif tai jos senoviškos buvo, o šiaip tik paklausinėk senukuose, thomas phillips, jei yra - ermitaže mastau.gif
--------
Forgete, stalo dar neturim, kaip ir ateinantį savaitgalį turėtų atvežti. o vaikas jau dekoracijas perdėliojo kambaryje pagal save: kambarys - mokykla doh.gif
Atsakyti