Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(muminukas @ 2009 06 29, 16:07)
niu, iš plonų virvelių  ax.gif seniau panašias perdangas ant durų kabindavo - pas kaimynus buvo atidalintas sūnui kambarys, tai vietoj durų buvo ta vrvelinė užuolaida
smile.gif

apie tokias ir pagalvojau smile.gif iš karoliukų kažkokių, ar medinių burbuliukų, pamenu biggrin.gif
bet ant lango gal kažkokią kitokią g.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 16:10)
apie tokias ir pagalvojau  smile.gif iš karoliukų kažkokių, ar medinių burbuliukų, pamenu  biggrin.gif
bet ant lango gal kažkokią kitokią g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 15:10)
apie tokias ir pagalvojau  smile.gif iš karoliukų kažkokių, ar medinių burbuliukų, pamenu  biggrin.gif
bet ant lango gal kažkokią kitokią g.gif


tai jo, ant durų iš visokių pagaliukų, o ant langų būva iš medžiaginių plonų virvelių smile.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
man irgi virvelinės ne itin vaiko kambariui.
gi susuks, kasytes supins ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 15:17)
[
man irgi virvelinės ne itin vaiko kambariui.
gi susuks, kasytes supins ir t.t.



drinks_cheers.gif aš buvau močiutei smulkių kasyčių pripynusi thumbup.gif tiesa, ten šalikas buvo, bet pas kaimynę ir iš tų medinių virvelinių pindavau hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
AKCIJA
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 16:08)


drinks_cheers.gif 100 proc. Tarsi mano mintys surašytos. rolleyes.gif Nesiruošiam pirkti baldų vaikui tinkančių iki kol jam sukaks 18, dažysim taip kaip jis nori, akcentai irgi bus renkami su jo nuomone. Laisvę fantazijai !!!!!
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 16:12)


vat apie tokia galvoju, tik virsuje siuciau debeselius ir ja i sona surisciau....
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 06 29, 18:23)
vat apie tokia galvoju, tik virsuje siuciau debeselius ir ja i sona surisciau....


o man tie surišimai į šoną nepatinka schmoll.gif buvo nieko, kol užuolaidų siuvėja pačių neįkalbėjo taip pasidaryti. man nepatogu, erzina, kad pusė lango taip, pusė kitaip, erzina, kad tas kablys, už kurio užuolaida kišama, pritvirtintas...
bet čia tik mano nuomonė ir, kaip minėjau, kol nerturėjau, visai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 30, 07:59)
o man tie surišimai į šoną nepatinka  schmoll.gif buvo nieko, kol užuolaidų siuvėja pačių neįkalbėjo taip pasidaryti. man nepatogu, erzina, kad pusė lango taip, pusė kitaip, erzina, kad tas kablys, už kurio užuolaida kišama, pritvirtintas...
bet čia tik mano nuomonė ir, kaip minėjau, kol nerturėjau, visai patiko  ax.gif


na tas surisimas sone tai priklauso nuo to, kokia funkcija uzuolaida atlieka.
mes istateme romanetes ant abieju langu - vienas normalus standartinis langas, o kitas pailgas i ploti, ne i auksti. tai ten uzuolaidos nekabinsiu, o ant normalaus lango kabinsim grynai del grazumo smile.gif tsakant dekoratyvine funkcija atliks smile.gif
Atsakyti
Parsiveziau savo ikejine lempa, is pirmo zvilgsnio thumbup.gif Tik dar reik laukt kol remontai prasides ir pasibaigs. Muminuk gal gavai savo stala? Laukiam foto?
Atsakyti
nu tai jau paklausiu....
QUOTE(muminukas @ 2009 06 29, 16:12)
tai jo, ant durų iš visokių pagaliukų, o ant langų būva iš medžiaginių plonų virvelių  smile.gif

ar kur matėt kas durines virvelines užuolaidas, na iš kokių tai karoliukų / kristaliukų, arba viruvės su kokiais tai bumbuliukais? smile.gif man reikia biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2009 06 30, 16:48)
Parsiveziau savo ikejine lempa, is pirmo zvilgsnio  thumbup.gif  Tik dar reik laukt kol remontai prasides ir pasibaigs. Muminuk gal gavai savo stala? Laukiam foto?

kaip iš ko užsisakėt? 4u.gif detalių prašom smile.gif
Atsakyti