Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(muminukas @ 2009 06 29, 11:39)
o iš tiesų aš pamenu, kaip man patikdavo pas bendraklasę, kurios kambario buvo dideli langai ir nebuvo užuolaidų  ax.gif plačios palangės buvo, ant jų ir sėdėti buvo galima  ax.gif

va čia tai tikrai superinis dalykas thumbup.gif aš pati dabar neatidžiaugiu kad mano vaikas turės tokią galimybę biggrin.gif jis ir taip palangėm eina, tai dabar bent jau bus nebaisu kad nukris, nes palangės žemai ir plačios thumbup.gif
bet kad iš lauko kambarys nebūtų televizorius aš dėsiu ant langų romanetes rolleyes.gif
Atsakyti
Tai , kad ir labai grazi interjero detale romanetes smile.gif
Atsakyti
dėl užuolaidų žinau tik tiek, kad ilgų nepaliksiu.
plikų langų irgi. kažkaip vistiek pridengsiu
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 15:54)
dėl užuolaidų žinau tik tiek, kad ilgų nepaliksiu.
plikų langų irgi. kažkaip vistiek pridengsiu


as isidejau roletus, ateityje galvoju kabinti virveline uzuolaida ir sone suristi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2009 06 29, 15:48)
va čia tai tikrai superinis dalykas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

ir taip gaila, kad neturim palangių unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(jovitn @ 2009 06 29, 15:58)
as isidejau roletus, ateityje galvoju kabinti virveline uzuolaida ir sone suristi  g.gif

kas yra virvelinė užuolaida?
Atsakyti
smagios lovos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 16:00)
drinks_cheers.gif

ir taip gaila, kad neturim palangių unsure.gif


pas mane ir virtuvėj tokia žema palangė, tai aš jau dabar svaigstu kaip sėdėdama rytais ant jos gersiu kavą bigsmile.gif ir dar būtinai orchidėja ten žydės wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
STRAIPSNIS
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 16:01)
smagios lovos


geras bigsmile.gif

tik man gaila, kad tie spec vaikiški baldai greitai išaugami... tokiais smagiais baldeliais turbūt iki 12 metų džiaugiamasi, o paskui keist reik, nes vaikas jau paasuglys ir visai ko kito jam reik... ax.gif ir toks vaizdas kad tėvai jais labiau džiaugiasi nei vaikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 29, 16:03)

oho, pasirodo, nemažai šito straipsnio reikalavimų mūsų kambarys atitinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 15:00)


kas yra virvelinė užuolaida?


niu, iš plonų virvelių ax.gif seniau panašias perdangas ant durų kabindavo - pas kaimynus buvo atidalintas sūnui kambarys, tai vietoj durų buvo ta vrvelinė užuolaida
smile.gif
Atsakyti
DAR
Atsakyti